Aproximativ 1700 de magistrați susțin, cu titlu individual, solicitarea adresată Ministrului Justiției de a abandona imediat procedura de revocare a Procurorului General al României

  1. Alina Mihaela Palancanu, Tribunalul Neamț
  2. Florina Ionescu, Tribunalul Neamț
  3. Zlate Nadia, DNA ST Constanța
  4. Sorin Beteringhe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  5. Sorin Constantinescu, DNA Constanța
  6. Diac Ana Maria Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  7. Marinel Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  8. Nutu Doina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  9. Buzoianu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  10. Barbulescu Florin Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  11. Paunica Ionut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  12. Pacuraru Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  13. Obreja Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  14. Wechter Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  15. Arpinte Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  16. Sorina Marinas, Curtea de Apel Craiova
  17. Nicolae Cosarca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureș
  18. Constantinescu Laurentiu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Motru
  19. Rus Lavinia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
  20. Bic Iustin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  21. Brindea Oana-Rozalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu Mureş
  22. Stoian Ioan-Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  23. Ciprian Bodu, DNA ST Constanța
  24. Taghiev Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  25. Maria Violeta Duca, Judecator Curtea de Apel Bucureşti
  26. Laurentiu Grecu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  27. Mursoi Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  28. Alina Stamate-Tamasan, Tribunalul Maramureș
  29. Alin Amuscalitei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  30. Munteanu Adriana-Natalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa
  31. Todea Laurențiu Mirel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  32. Radu Florea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  33. Asmarandei Andrei Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  34. Ciprian Coada, Curtea de Apel Constanța
  35. Andrei Doncea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  36. Doina Zavalasi, Curtea de Apel Craiova
  37. Ioana Tabacu, Judecătoria Craiova
  38. Tatiana Bîrță, Judecătoria Craiova
  39. Naghiu Dida, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  40. Marin Calusaru, DNA ST Craiova
  41. Balasanu Alexandru, Judecătoria Botoşani
  42. Tifachi Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  43. Cosmin Ungureanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  44. Ioana Guțu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  45. Stefan Dorina-Roxana, Judecătoria Craiova
  46. Ciornei Dan-Constantin, auditor de justiție
  47. Dicu Maria, Judecătoria Botoşani
  48. Tincu Diana, Judecătoria Botoşani
  49. Catalin Mormoe, Judecătoria Piatra Neamţ
  50. Ursuț Cristian, auditor de justiţie anul II
  51. Adriana Steliana Bidică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  52. Bucur Ioana, auditor de justiţie anul 2
  53. Panturu Valentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  54. Pantiru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  55. Simon Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  56. Tătar Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  57. Sarca Delea Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  58. Marginean-Peczi Anamaria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  59. Simon Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  60. Sendroni Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  61. Satmarici Iulia-Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  62. Liposchi Nicolae, Judecătoria Brad
  63. Pop Florina, auditor de justiţie anul II
  64. Sprîncu Ana-Maria, Judecătoria Craiova
  65. Eduard Ștefan Jilavu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  66. Ioan Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  67. Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  68. Tanasă Cătălina-Elena, auditor de justiție anul II
  69. Bogdan Rocsin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
  70. Bors Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  71. Finica Sorina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  72. Crețan Daniel-Alexandru, auditor de justiție anul II
  73. Lucian Marinescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  74. Renyi Erika, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  75. Pasc Daniela Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  76. Rares Ciausu, DIICOT ST Cluj
  77. Ioan-Paul Chiș, DNA ST Centrală
  78. Pîrlog Bogdan Ciprian, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  79. Marcu Ionuț, DIICOT Structura Centrală
  80. Ruxandra Grecu, Curtea de Apel Bucureşti
  81. Manuela Luduşan, Curtea de Apel Bucureşti
  82. George Matei, Curtea de Apel Bucureşti
  83. Resmerita Clement-Mihai, DNA
  84. Ancuta Ailene, Judecătoria Iaşi
  85. Cozmei Daniela, Judecătoria Iaşi
  86. Palaghia Marius, Judecătoria Iaşi
  87. Sauciuc Andrei , Judecătoria Iaşi
  88. Sauciuc Ramona, Judecătoria Pașcani
  89. Pantea Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  90. Dana Stoian, Judecătoria Craiova
  91. Doroftei Georgiana, auditor de justiție anul II
  92. Stancu Costin Andreei, Curtea de Apel Pitești
  93. Păduraru Ana – Maria, Judecătoria Giurgiu
  94. Simion Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  95. Anca Lazar, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  96. Stanciu Gabriela, DNA ST Constanţa
  97. Bodean Andrei, DNA ST Constanţa
  98. Totora Vlad-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  99. Anghel Alexandru Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  100. Luca Cristian-Nicolae, Judecătoria Iași
  101. Cristina Țapliuc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  102. Iulia Casap, Judecătoria Oradea
  103. Volintiru Alexandru-Nicolae, Judecătoria Sectorului 1
  104. Andrei-Radu Dincă, Tribunalul Teleorman
  105. Oana Livia Apetri, Judecătoria Tirgu Neamţ
  106. Vlad Elena Claudia, Judecătoria Slatina
  107. Necula Mihai, auditor de justiție, anul I
  108. Beatrice Simion, Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti
  109. Dinu Rebecca- Zinca, Tribunalul București
  110. Enache Valentin Florian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  111. Calai Patricia Carmen, auditor de justiţie anul II
  112. Andreea Mihaela Bradu, Tribunalul Bucureşti
  113. Daniela Bratulea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ramnicu Sarat
  114. Rad Iuliana, Judecătoria Târgu-Mureș
  115. Patrana Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  116. Corina Dinică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  117. Fadei Pavel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  118. Ududec Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  119. Birtoc Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  120. Dana Maria Halici, Judecătoria Tirgu Neamţ
  121. Pelinel Monica Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  122. Sasu Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiş
  123. Maris Madalina, auditor de justiție anul II
  124. Povaliceanu Claudia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  125. Bochis Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  126. Indre Timea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  127. Profira Cezar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  128. Minac Denisa Mădălina, auditor de justiție anul I
  129. Iulian Dîrzeanu, Tribunalul Bucureşti
  130. Mihaela Beldie Canela, DNA ST Centrală
  131. Băleanu Anda Maria, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  132. Roșu Cristina, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  133. Ursu Oana Alina, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  134. Paiusi Marius Teodor, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  135. Vasile Marc, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  136. Bogdan George, Parchetului de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  137. Pop Ștefan Roxana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureş
  138. Calin Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mureş
  139. Lungu Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  140. Ramona Poenaru, Judecătoria Brad
  141. Negulescu Ioana Luiza, Judecătoria Giurgiu
  142. Carina Gabriela Lungu, auditor de justiţie anul II
  143. Dulamă Ioana Cătălina, auditor de justiție anul I
  144. Sfîca Aglaia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  145. Grajdeanu Constantin, auditor de justiție anul II
  146. Hurducaciu Tudor Mădălin, auditor de justiție anul II
  147. Razvan M. Pintea, auditor de justiţie anul I
  148. Padeanu Cătălina Petruta, Judecătoria Craiova
  149. Papuc Mădălina-Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc
  150. Trastau Olimpia-Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiş
  151. Cîrstoiu Matei, auditor de justiţie anul II
  152. Rusu Larisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  153. Ciprian Pelmuș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  154. Mona Anton, auditor de justiţie anul II
  155. Rebrean Bogdan, auditor de justiţie anul I
  156. Profir Mihaela, Judecătoria Târgu Jiu
  157. Mihaela Bădan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
  158. Marius Valcu, DNA Structura Centrala
  159. Constantin Conortos, DNA ST Constanţa
  160. Vasile Abagiu, DNA ST Constanţa
  161. Camelia Maria Conortos, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanţa
  162. Popa Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  163. Deac Bogdana, Judecătoria Gherla
  164. Rusu Dana Ioana, Judecătoria Gherla
  165. Ioan Georgiu, Judecătoria Gherla
  166. Andreea-Elisabeta Ungurean, Judecătoria Gherla
  167. Circiumaru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  168. Fitigau Vasile, Tribunalul Bucureşti
  169. Ciungan Georgeta, Judecătoria Focșani
  170. Violeta Nae, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  171. Albulescu Camelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  172. Cristina Mocioi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  173. Curici Seia-Iasmina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  174. Simona Florescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  175. Marin Ana-Corina, Judecătoria Vălenii de Munte
  176. Anghel Monica, Judecătoria Vălenii de Munte
  177. Stănciulescu Ion, Judecătoria Vălenii de Munte
  178. Doina Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  179. Toma Andreea, auditor de justiţie anul II
  180. Oprea Veronica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  181. Adriana Tascan, Judecătoria Buftea
  182. Vieriu Tudor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  183. Vieriu Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  184. Talmacel Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  185. Pricope Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  186. Cucos Ana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  187. Gradinaru Christian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  188. Varganici Dragos, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  189. Anda Ungurean, Judecătoria Botoşani
  190. Budiana Raluca Georgeta, Judecătoria Craiova
  191. Pop Andrei, auditor de justiţie anul I
  192. Mihai Negulescu, DIICOT ST Brașov
  193. Cristi Danilet, Tribunalul Cluj
  194. Ioana Elena Cimpean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  195. Izabela Ana Maria Ion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  196. Alexandru Dulce, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  197. Ramona Arvinte, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  198. Dinu Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  199. Valentin Toduta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  200. Stefanita Gogea, DIICOT
  201. Obreja Irinciuc Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  202. Chivu Claudia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  203. Coralia Lapadat, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  204. Buculea Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  205. Corogeanu Cristian Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  206. Adriana Ionici, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  207. Răzvan Tuduce, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  208. Amelia Chiorean, Judecătoria Vatra Dornei
  209. Dreana Răzvan-Adrian, auditor de justiţie anul I
  210. Micu George, auditor de justiţie anul II
  211. Mihai Teodor Dorcu, auditor de justiţie anul I
  212. Moroșan Andrada-Sabina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  213. Ana Mureşan, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  214. Alexandra Dordea, DNA Structura Centrala
  215. Oana Stroiu, Curtea de Apel Braşov
  216. Paul Manciu, Judecătoria Moinesti
  217. Mihaela Adriana Moacă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  218. Diana Călinescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  219. Cilniceanu Andra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  220. Gavrila George Virgil, DIICOT ST Centrala
  221. Benchea Vlad Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
  222. Benchea Andra Georgeta, Judecătoria Sebes
  223. Valentin Urițescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
  224. Diana Maria Urițescu, Judecătoria Dej
  225. Ruxandra Andreea Georgescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  226. Adrian Constantin Zaharia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  227. Adriana Iacob, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  228. Cîmpan Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  229. Flavius Bidihon, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  230. Cristescu Cosmin,Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  231. Creola Neagu, DIICOT
  232. Iacob Mara, Judecătoria Constanţa
  233. Vilculescu Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  234. Tremura Mirel-Cristian, auditor de justiţie anul II
  235. Lucian Dieac, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  236. Dobre Mihai Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  237. Argeşanu Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  238. Adrian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  239. Dobre Aurelia Madalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  240. Filip Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  241. Ion Teodor Valentin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  242. Carnariu Mihai Madalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  243. Lazãr Aida, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  244. Raluca Nor-Bosnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  245. Sorin Sofronia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  246. Nicodin Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  247. Berbece Orlando, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  248. Anca Codreanu, Tribunalul Brașov
  249. Laura Ceh, DIICOT
  250. Alina Fuioagă, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  251. Ines Zarcula, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  252. Cristi Ciocanta, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  253. Cimpean Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  254. Cristina Maria Luca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  255. Riza Florentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  256. Maria Izdruga, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  257. Motea Flavius, Judecătoria Oradea
  258. Tudor Vasiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  259. Adi-Lucian Răduică, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  260. Gheorghe Ciocan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  261. Vlad Grigorescu, DNA
  262. Claudia Bodean, Curtea de Apel Constanţa
  263. Adelina Petculescu, auditor de justiție anul II
  264. Motohoi Monica, auditor de justiţie anul II
  265. Banoti Madalina, Judecătoria Constanţa
  266. Vasile Adriana-Mihaela, Judecătoria Constanţa
  267. Emanuela Dulgheru, Tribunalul București
  268. Dobrescu Flaviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria J Cluj Napoca
  269. Horsia Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  270. Andreica Lucia, Parchetul de pe lângă Judecătoria J Cluj Napoca
  271. Neacsa Mihaela,Tribunalul Argeş
  272. Bursuc Andreea Claudia, DIICOT
  273. Mihai Valentin, DIICOT
  274. Moraru Cristina, DIICOT
  275. Corina Maria Giurgiu, Judecătoria Bistriţa
  276. Crina Cristina Capota, Judecătoria Dej
  277. Anca Iovan, DIICOT
  278. Maria Rimniceanu, DIICOT
  279. Anghel Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  280. Carnariu Bianca Dana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  281. Margina Cătălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  282. Nora Alexandra Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  283. Alina Andreea Berchișan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  284. Simon Antoniu, Curtea de Apel Cluj
  285. Sprîncu Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  286. Crivat Marius, DIICOT
  287. Razlog Ana Maria, Judecătoria Galaţi
  288. Patras Alexandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  289. Mintari Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  290. Ionescu Bogdan, Judecătoria Videle
  291. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad
  292. Andrei Jurca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  293. Tatar Emanuela Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  294. Cristea Ana Liliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  295. Gheorghe Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  296. Dundev Alma Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighisoara
  297. Galatanu Maria Mirela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  298. Popescu Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3
  299. Gherghina Alina Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  300. Chisbora Mircea-Cristian, Judecătoria Bistriţa
  301. Dan Catalina, Tribunalul Argeş
  302. Moldovan Nicoleta Laura, Judecătoria Bistriţa
  303. Mihai Monica Mihaela, Judecătoria Iaşi
  304. Marian Clement Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  305. Cristina – Roxana Stan, Tribunalul Specializat Argeş
  306. Mircea Stan, Curtea de Apel Piteşti
  307. Roman Nelu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  308. Vîlcea Luciana Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  309. Bardas Gelu Daniel, Judecătoria Galaţi
  310. Simion Boris, auditor de justiţie anul II
  311. Bondar Elena Teodora, auditor de justiție anul II
  312. Ioşca Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  313. Cobiscan Alexandru, Judecătoria Sectorului 1
  314. Criste Remus Paul, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  315. Vasile Andreea Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  316. Stoenescu Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  317. Stroescu Bobby Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  318. Aurelian Manzu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  319. Nicolae Stamate-Tămăşan, Tribunalul Maramureş
  320. Gabriela Bratu, Judecătoria Piatra Neamț
  321. Buda Dorel Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  322. Nedelcu Giulio-Costel, Tribunalul Galaţi
  323. Puiulescu Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Argeş
  324. Ungureanu Daniel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  325. Botoghina Sandel, DIICOT
  326. Alina Neculai, Curtea de Apel Suceava
  327. Morar Adrian, Judecătoria Târgu Mureș
  328. Mihaela Maga, Tribunalul Botoșani
  329. Ungureanu Manuela, DIICOT
  330. Georgescu Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  331. Adrian Neagu, Judecătoria Arad
  332. Cotovelea Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Campulung
  333. Tabirta Lorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  334. Ana-Maria Neagu, Judecătoria Arad
  335. Farcas Carmen-Mihaela, auditor de justiţie anul II
  336. Temeian Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  337. Ciopa Ani-Claudia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  338. Bene Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Bujor
  339. Dunca Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  340. Jica Antonela Alis, Judecătoria Vălenii de Munte
  341. Gabriela Taras, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  342. Siea Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Argeş
  343. Trenca Ionela Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  344. Iosifescu Răzvan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  345. Grigore Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  346. Gâlcescu Dan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  347. Colceriu Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  348. Tokos Lehel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  349. Fabian Kinga, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  350. Moldovan Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  351. Gheorghe Valentina-Mihaela, auditor de justiţie anul II
  352. Butariu Adina Cristiana, auditor de justiţie anul II
  353. Negrut Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  354. Iordache Adrian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  355. German Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  356. Dragoș Chiriac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  357. Dezso Margit Dora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gheorgheni
  358. Bosanciuc Paul-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  359. Cristina Mureşan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  360. Alexandru Bogdan Pop, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş
  361. Cirneciu Felicia Tincuta, Judecătoria Sectorului 2
  362. Cosmina Chirila, Judecătoria Cluj-Napoca
  363. Cristiana Carpinean, Judecătoria Dej
  364. Titu Adriana-Meda, DNA ST Cluj
  365. Codreanu Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  366. Teodoru Raluca, auditor de justiţie anul 1
  367. Lapadat Adina Stefania, auditor de justiţie anul I
  368. Sas George Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  369. Mihaiela Grosu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  370. Pau Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  371. Răpsigan Andreea-Mădălina, auditor de justiție anul I
  372. Baron Alina-Gabriela, Judecătoria Sectorului 4
  373. Oprescu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  374. Miron Ciprian, Tribunalul Suceava
  375. Cristina Călușaru, Tribunalul Dolj
  376. Alina Grigore, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  377. Mihai Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  378. Ardelean Cristian, DNA
  379. Gondor Oresia,Tribunalul MaraMureş
  380. Radu Harja, Tribunal Bihor
  381. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucureşti
  382. Rosiu Simona, Judecătoria Târgu Mureş
  383. Veronica Gavris-Todinca, Judecătoria Sighetu-Marmaţiei
  384. Enescu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  385. Miron Simona, Judecătoria Botoşani
  386. Petrov Irina, auditor de justiţie anul I
  387. Ramona-Elena Bolla, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  388. Voiculescu Corina, auditor de justiţie anul I
  389. Todoran Adrian Petre, DIICOT
  390. Camelia Bogdan, Curtea de Apel Bucureşti
  391. Cristian Dinu, DIICOT BT Sibiu
  392. Simona Enache, DIICOT BT Sibiu
  393. Gheorghe Sava, DIICOT BT Sibiu
  394. Bătrînu Iuliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  395. Jarca Cristian-Paul, auditor de justiție anul I
  396. Ciprian Man, DNA
  397. Mihaela Durnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  398. Toncu Flavia-Ioana, auditor de justiţie anul I
  399. Catalina Stoian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  400. Adelina Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  401. Drula Carim, auditor de justiţie anul II
  402. Bocai Adina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  403. Cirdei Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  404. Penciuc Andrada-Roxana, Judecătoria Deva
  405. Brindea Dan-Eugen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  406. Baran Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  407. Apostol Giorgiana Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  408. Cirneciu Liviu Cristian, Judecătoria Zărnești
  409. Stoica Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  410. Popa Valerica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  411. Simona Oltean, Tribunalul Olt
  412. Liana Ramona Zglimbea, Tribunalul Dolj
  413. Irina Isar, DIICOT Structura Centrala
  414. Catalin Marcel Ivan, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Targu-Mureş
  415. Oltean Sorana-Zamfira, auditor de justiţie anul I
  416. Burlacu Adina, auditor de justiţie anul I
  417. Focsa Lavinia, Judecătoria Sectorului 1 București
  418. Corina Maria Florea, Judecătoria Oradea
  419. Taus Simona, Judecătoria Braşov
  420. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focșani
  421. Iordan Laurentiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  422. Alina Andritoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  423. Munge Mircea Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  424. Mungiu Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  425. Chifan Vasile, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  426. Enculescu Veta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  427. Zaharia Ștefania Nicoleta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  428. Alexandru Genoveva, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  429. Ispir Iulian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  430. Ispir Daniela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iaşi
  431. Galatan Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  432. Cristina Boaje, Tribunalul Bucureşti
  433. Bãra Bianca-Codruta, Judecătoria Caransebes
  434. Innana Meleanca, auditor de justiţie anul II
  435. Mihoc Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  436. Țîrlea Adrian, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  437. Pelmus Atena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  438. Răşcanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  439. Alba Radu Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  440. Livia Maria Mercan, Tribunalul Argeș
  441. Voinigescu Adrian, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  442. Zamfir Nicoleta Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  443. Bradean Raluca Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  444. Carmen Nicuta, DIICOT Bucureşti
  445. Dobrea Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  446. Ciutac Mircea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  447. Gordan Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  448. Dedulescu Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  449. Colț Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  450. Velea Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  451. Raluca Alexandra Munteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  452. Paiusi Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
  453. Claudiu Sandu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  454. Alexa Mona Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  455. Panaite Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  456. Belu Cristina Alexandra, auditor de justiţie anul II
  457. Boșianu Diana Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  458. Sava Alexandra Teona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  459. Bratuleanu Emilian Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  460. Sandu Maria-Irina, Judecătoria Braşov
  461. Azamfirei Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  462. Visovan Cristina-Ingrid, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmatiei
  463. Catalin Marian Bunduc, DIICOT Bucureşti
  464. Stegeran Roxana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  465. Buda Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  466. Moscu Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  467. George Daniel Danca, Parchetul Tribunalului pt Minori și Familie Brașov
  468. Ion Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  469. Gudumac Octavian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  470. Mocanu Irinel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  471. Mihai Anca Anamaria, Judecătoria Strehaia
  472. Roibu Violeta Marilena, Judecătoria Giurgiu
  473. Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște
  474. Benchis Diana Roxana, auditor de justiţie anul II
  475. Eduard Borjog, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  476. Anca Ghimici, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  477. Ana Dieac, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  478. Cazacu Dan-Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  479. Maria Alexandra Mocanu, Judecătoria Ploieşti
  480. Ciobanu Ionica Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  481. Irina Șerban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  482. Carstea Alina Viorica, Judecătoria Luduș
  483. Coca Daniel Alin, DNA ST Iaşi
  484. Hau Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  485. Rus Lucian Claudiu, DNA ST Oradea
  486. Bunea Cătălin, Judecătoria Sectorului 1
  487. Mișcoci (Danciu) Loredana Elena, auditor de justiție anul I
  488. Cristina Garda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  489. Miroiu Floriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  490. Cercega Lidia, auditor de justiție anul I
  491. Delia Duros, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  492. Adriana Alexe, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  493. Mihaela Ion, Judecătoria Buzău
  494. Țurlui Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  495. Andreea Vilău, Judecătoria Buzău
  496. Ana Maria Chirilă, Judecătoria Cluj Napoca
  497. Ștefana Carasel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  498. Serban Rareș, Curtea de Apel Oradea
  499. Stancu Marius, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  500. Livia Brates, Judecătoria Alexandria
  501. Vale Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  502. Mihai Mesaros, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  503. Felicia Vlad, DNA ST Braşov
  504. Cristina Grecu, Tribunalul Ilfov
  505. Sabina Cotoara, Judecătoria Turda
  506. Ovidiu-Stefan Scarlatescu, Judecătoria Faget
  507. Iulia Crişan, DNA Structura Centrala
  508. Șuiu Andrada Laura, auditor de justiţie anul II
  509. Saulea Stefania Zoie, auditor de justiţie anul II
  510. Sarban Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetesti
  511. Florescu Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  512. Olivera Mustață, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  513. Alexandru Liviu Colceriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Intorsura Buzăului
  514. Ungureanu Marius-Mihai, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  515. Mirel Rădescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  516. Golea Lorelei, Judecătoria Buzău
  517. Anuta Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  518. Căilean Andreea-Carolina, Judecătoria Târgu Mureș
  519. Ramona Jardieanu, DNA Structura Centrala
  520. Cosmina Mihaela Colceriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
  521. Strugariu Oana Elena, Judecătoria Suceava
  522. Marin Alexandru Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  523. Voiculescu Mădălina, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  524. Dietrich Magdalena, Tribunalul Timiş
  525. Spuma Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  526. Nicoara Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  527. Meszar Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  528. Meszaros Robert, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  529. Toader Costin-Mihai, Judecătoria Racari
  530. Diremia Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  531. Iboiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  532. Grecu Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rosiori de Vede
  533. Andrei Constantin Cristi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Racari
  534. Nica Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  535. Nica Alina, Judecătoria Brașov
  536. Miron Carmen, Judecătoria Oradea
  537. Dinu Alex Ionut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  538. Daniel Giorgian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  539. Cristina Margarit, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  540. Let Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  541. Iulia Enache, Judecătoria Bacău
  542. Ruxandra-Maria Pavel, Judecătoria Cluj-Napoca
  543. Toader Mirel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  544. Gabriel Mustață, Judecătoria Constanța
  545. Marius Nastasia, Judecătoria Constanța
  546. Constanța Ilie, Judecătoria Constanța
  547. Anca Sîrghe, Judecătoria Constanța
  548. Monica Vieru, Judecătoria Constanța
  549. Delia Gherasim, Judecătoria Constanța
  550. Alina Crasovschi, Judecătoria Constanța
  551. Camelia Doroiman, Judecătoria Constanța
  552. Roxana-Elena Doicescu, Judecătoria Constanța
  553. Parascheva Dorin, Judecătoria Constanța
  554. Ștefan-Alexandru Toma, Judecătoria Constanța
  555. Laura-Ioana Pecheanu, Judecătoria Constanța
  556. Monica Rizea, Judecătoria Constanța
  557. Lelia-Gabriela Soare, Judecătoria Constanța
  558. Maria Timoașcă, Tribunalul Constanța
  559. Anca Pârlețeanu, Tribunalul Constanța
  560. Marilena Mircioi, Tribunalul Constanța
  561. Florin Unguras, Judecătoria Turda
  562. Panoiu Bogdan, auditor de justiţie anul 2
  563. Rizea Narcis, auditor de justiţie anul 2
  564. Besu Ionel Laurențiu, Tribunalul Giurgiu
  565. Alexandru Florea, DIICOT
  566. Meszaros Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  567. Fraiu Flaviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  568. Ovidiu Zaharia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu-Bujor
  569. Borcoman Cătălin, DIICOT Braşov
  570. Chiriac Radu Ionut, Judecătoria Galaţi
  571. Marton Domokos, Parchetul de pe lângă Judecătoria Intorsura Buzăului
  572. Oancea Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  573. Tetean-Vinteler Ada, Parchetul de pe lângă judecătoria Gherla
  574. Toloarga Constantin Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  575. Amaryl Sabau, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  576. Melinda Diaconescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  577. Thea Zinca, Judecătoria Caransebes
  578. Ana Maria Ghiata, Judecătoria Harlau
  579. Prinose Elena-Georgiana, Judecătoria Sectorului 2
  580. Avram Anda-Elena, Judecătoria Satu Mare
  581. Candale Laura Camelia, Tribunalul Bistrița-Nasaud
  582. Anca Demian, Judecătoria Hateg
  583. Monica Turcu, Tribunalul Constanța
  584. Marina Tudose, Judecătoria Orăștie
  585. Tanko Emoke, Judecătoria Piatra Neamţ
  586. Crudu Irinel Valeriu, DNA ST Suceava
  587. Ciprian Mihai Morisca, DNA ST Suceava
  588. Mihaela Mihai Popa, DNA ST Suceava
  589. Ailoaie Luminita, DNA ST Suceava
  590. Irimia Mihai, DNA ST Suceava
  591. Alice Jemboiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  592. Rosca Sergiu-Valer, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  593. Anca Iliescu, Judecătoria Sectorului 3
  594. Ionel iliescu, DIICOT
  595. Teliceanu Viorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  596. Alexandra Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  597. Cristea Denisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  598. Iordache Viorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  599. Miocioi Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  600. Anton Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  601. Andrei Camelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  602. Tudor Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  603. Popa Beatrice, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  604. Iorgu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  605. Timiş Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  606. Zainea Cristinel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  607. Constantinescu Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  608. Statache Claudiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  609. Nas Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  610. Robu Viviana Oana, Judecătoria Bălcești
  611. Marc Ionela Anca, Judecătoria Cluj Napoca
  612. Alexandra Antonache, Judecătoria Sectorului 4
  613. Stancu Dana Iuliana, Curtea de Apel Pitești
  614. Barbuceanu Catalin George, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Piteşti
  615. Bojin Marian Daniel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  616. Onescu Andrei, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  617. Stefan Ispasoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  618. Aron Denisa Florentina, auditor de justiţie anul II
  619. Vârtopeanu Mădălina, Judecătoria Timișoara
  620. Povaliceanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  621. Onofrei-Nichiforel Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
  622. Ana-Maria Manole, Judecătoria Sectorului 3
  623. Marilena Neacșu, Tribunalul București
  624. Gina Bulat, DNA
  625. Moiș Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  626. Andrei Dragan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  627. Ionescu Irina, Judecătoria Constanţa
  628. Constantinescu Andreea, Judecătoria Sectorului 1
  629. Raluca Vestemeanu, DIICOT ST Braşov
  630. Cristina Moisa, Curtea de Apel Braşov
  631. Geambasu Daria-Alexandra, auditor de justiţie anul 2
  632. Rosiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  633. Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța
  634. Marius Flucus, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  635. Antaloae Ovidiu, Judecătoria Oltenita
  636. Ana Maria Carlanaru, Judecătoria Botoşani
  637. Daniel Verives, Judecătoria Podu Turcului
  638. Claudia Marcu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Galaţi
  639. Liliana Manoliu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  640. Bartok Szende, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  641. Simion Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  642. Paun Iulian, Judecătoria Focșani
  643. Sandu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
  644. Zaharia Georgel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pascani
  645. Orza Raluca Ioana, Tribunalul Specializat Mureș
  646. Bordianu Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  647. Andra-Monica Lăsconi, Judecătoria Ploiești
  648. Pop Ciprian Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
  649. Ioana Gherasim, Judecătoria Piteşti
  650. Dragoș Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  651. Florea Ana Maria, Judecătoria Sibiu
  652. Imireanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Calarasi
  653. Mihai Laura Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  654. Nicoleta Luca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  655. Anca Tiba-Morar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  656. Stamatescu Alexandru-Andrei, auditor de justiţie anul I
  657. Lohan Iulia Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmatiei
  658. Roxana Dan, Judecătoria Cluj Napoca
  659. Mihail Andreca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  660. Ana Maria Lixandru, Judecătoria Slatina
  661. Goia Simina Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  662. Octavia Pripasu, Judecătoria Sectorului 3
  663. Andreea Lup, Judecătoria Satu Mare
  664. Iuliana Mihaela Bucur, Tribunalul Buzău
  665. Bodor Ionescu Tiberiu, auditor de justiţie
  666. Ana Elena Hutanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  667. Nechifor Mirela, auditor de justiţie, anul I
  668. Chiriac Daniel, Judecătoria Hârlău
  669. Constantin Irina, DNA
  670. Veronica Sîrbu, Judecătoria Sectorului 4 București
  671. Daniela Lecca, Judecătoria Sectorului 4 București
  672. Voroneanu Denisia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  673. Bogdan Popescu, Judecătoria Targu-Jiu
  674. Ghica Alexandra-Nicoleta, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  675. Bilciu Iulia Ioana, DNA Structura Centrală
  676. Tudor Filip, auditor de justiţie anul II
  677. Ardelean Cristina, auditor de justiție anul I
  678. Andrei Aneta-Violeta, DIICOT Structura Centrala
  679. Leontică Paul-Teodor, DIICOT Suceava
  680. Gaisteanu Laura, Judecătoria Târgoviște
  681. Stan Rares Petru, DIICOT
  682. Vlad Tari, Judecătoria Sectorului 2
  683. Dana Titian, Curtea de Apel Alba Iulia
  684. Brindusa Andreea Sârbu, Judecătoria Sectorului 1 București
  685. Pirvu Ana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  686. Duță Mihai-Gabriel, Judecătoria Roșiorii de Vede
  687. Florin Traian Lazãr, Judecătoria Botoșani
  688. Vlad-Alexandru Conea, Judecătoria Giurgiu
  689. Chivu Anita, Judecătoria Alexandria
  690. Bădoi Iulian, DIICOT Teleorman
  691. Busu Diana, Judecătoria Constanţa
  692. Tarnovschi Alexandra Karina, auditor de justiţie, anul II
  693. Lucia Laloianu, Curtea de Apel Craiova
  694. Roxana Beatrice Teslovan, auditor de justiție anul II
  695. Florian Bogdan Lucian, auditor de justiţie anul II
  696. Iulia Emilia Apostol, Judecătoria Piatra Neamţ
  697. Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timișoara
  698. Felicia Popovici, DNA
  699. Enache Eliza Ionica, Judecătoria Slatina
  700. Puf Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  701. Lungu Lucian, Tribunalul Botoșani
  702. Chiazna Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  703. Flore Danina Oana, Judecătoria Timişoara
  704. Stasiuc Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targu Mureş
  705. Sohorca Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  706. Ibănescu-Larion Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  707. Moraru Alina, DNA Iaşi
  708. Dulca Adelina Silvia, Judecătoria Satu Mare
  709. Anca Patriche, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  710. Ionita Irina, Tribunalul București
  711. Narla Liviu, Judecătoria Giurgiu
  712. Mandache Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  713. Ristea Ramona, Tribunalul Timiş
  714. Daniel Oltean, DIICOT ST Tîrgu Mureș
  715. Lazea Corina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  716. Viciu Maria Mirabela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  717. Guș Octavia Raluca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  718. Nitica Malina, Judecătoria Timişoara
  719. Varluga Radu, Judecătoria Timişoara
  720. Crina Mehedin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
  721. Radu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  722. Sas Anca Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  723. Marin Tiberiu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  724. Scaletchi Costantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  725. Deca Iulia Andreea, Judecătoria Sibiu
  726. Luca Valentin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
  727. Elena Ciulin, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  728. Alexandru Claudiu Pirlea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  729. Ghidiu Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  730. Orza Bogdan, DIICOT ST Tg. Mureș
  731. Sorin Pasăre, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  732. Vlad Craciun, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighisoara
  733. Lucian Cosmin Manoloiu, Judecătoria Slatina
  734. Berende Ruxandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  735. Tiberiu Augustin Bratu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  736. Onea Dalidis Nicoleta Irina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  737. Raluca Focșa, Tribunalul Bucureşti
  738. Cosmin Radulescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  739. Camelia Radulescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  740. Petronela Negru, Judecătoria Braşov
  741. Madalina Puscas, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba
  742. Laura Moroiu, Judecătoria Piatra-Neamţ
  743. Răzvan Alexandru Băra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  744. Serban Viorel-Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  745. Corina Petrescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  746. Ghiciulescu Nicoleta, Tribunalul Timiş
  747. Elena Vîrdea, auditor de justiţie anul I
  748. Angelica Neacșu, Judecătoria Constanța
  749. Gabriel Neacșu, Judecătoria Constanța
  750. Iana Ovidiu, Tribunalul Buzău
  751. Iana Nicoleta Cecilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  752. Arion Florin Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  753. Arion Larisa Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  754. Dumitran Marius, Judecătoria Faurei
  755. Cristea Ștefan-Georgian, auditor de justiţie anul II
  756. Sălăjan Mădălina, Judecătoria Marghita
  757. Gabor Cristina, Judecătoria Cornetu
  758. Bordeianu Bianca Elena, Judecătoria Iaşi
  759. David Maricel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  760. Tatu Dragos Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  761. Tatu Adina Octavia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  762. Andreea Busulescu, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  763. Luminita Popa, DNA
  764. Ionas Petru, Judecătoria Lugoj
  765. Ionaș Bianca-Patricia, Judecătoria Lugoj
  766. Iordache Laura Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  767. Elena Luiza Mogosanu, Judecătoria Pitești
  768. Bianca Laura Găzdac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Mureş
  769. Corina Tudorache, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  770. Valentina Cristina Nețoiu, auditor de justiție anul I
  771. Dorina Grigore, DNA
  772. Luca Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  773. Adina Botezaru, Judecătoria Braşov
  774. Pandel Ciprian, Judecătoria Târgoviște
  775. Bradea Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  776. Cristina Augustina Bontea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petrosani
  777. Cuciureanu Iulia Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  778. Blanaru Larisa Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  779. Gligor Lungan Cosmina Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  780. Blejan Alexandru, Tribunalul Argeș
  781. Daniel Belei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  782. Ursa Paul Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  783. Seniciu Dan, DIICOT ST Tg. Mureş
  784. Pop Silvia Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tarnaveni
  785. Maciuc Sorin Ilie, Parchetul de pe lângă judecătoria Sectorului 6 București
  786. Sfîriac Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  787. Filip Luminita Maria, Judecătoria Turda
  788. Mihai Hondor, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  789. Romulus-Dan Varga, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  790. Brînduși Elena Carmina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeş
  791. Bulat Sergiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  792. Anamaria Georgiana Flucus, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  793. Curuia Cristina Iuliana, Judecătoria Petrosani
  794. Diana-Tatiana Plesca, auditor de justiţie anul II
  795. Ducu Gavril, auditor de justiție
  796. Oana Apetri, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  797. Giuverdea Elena Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petrosani
  798. Olteanu Cosmin Alexandru, Judecătoria Giurgiu
  799. Cristina Frincu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  800. Florin Bogdan Munteanu, DNA ST Iași
  801. Muntianu Bogdan Octavian, Parchetul de pe lângă judecătoria Sectorului 3 București
  802. Apostol Andreea, Judecătoria Sectorului 3 București
  803. Ciotu Roxana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  804. Irina Popa, Judecătoria Sectorului 1 București
  805. Cosmin Sterea-Grossu, Judecătoria Sectorului 4
  806. Marie-Jeanne Nițulescu, Judecătoria Sectorului 3
  807. Andreea Ceausu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  808. Doina Stanta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  809. Coman Georgiana, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  810. Violeta Hobincu, Acsinte Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  811. Petrescu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  812. Teodora Gheorghe Sorescu, Curtea de Apel Pitești
  813. Matei Leontin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  814. Marin Ana Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  815. Grigore Corina, Judecătoria Iaşi
  816. Simona Constantinescu, DNA
  817. Ungureanu Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  818. Luiza Daiana Nicolita, Judecătoria Craiova
  819. Luminita Mareș, auditor de justiţie anul II
  820. Mihaela Roxana Ioana Bădulescu, Judecătoria Sectorului 1
  821. Vlad Lăcrămioara Marioara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus
  822. Popovici Monica, Tribunalul Bihor
  823. Florin Popa, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  824. Danusia Boicean, DNA Alba Iulia
  825. Cristina Chiriac, DNA ST Iași
  826. Florin Vîlceanu, Tribunalul Bucureşti
  827. Vladescu Ilie Razvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  828. Țîra Livia Adriana, Judecătoria Bistrița
  829. Ioan Gaga, Tribunalul Cluj
  830. Ioana Păsculeț, Curtea de Apel Cluj
  831. Codreanu Roxana Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  832. Banea Marian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  833. Stefaniu Simona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  834. Stefaniu Bogdan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  835. Marusca Bogdana,Tribunalul Braşov
  836. Andreea Oana Nica, DNA
  837. Paiusi Carmen Madalina, Judecătoria Sectorului 1
  838. Gabriela Chiriac, DNA ST Iaşi
  839. Alina Rasovanm DNA Alba Iulia
  840. Daniel Dumitru, DNA Alba Iulia
  841. Grecu Adrian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  842. Ciusleanu Andreea Maria, auditor de justiție anul I
  843. Dumitru Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  844. Cornoiu Cosmin, Judecătoria Videle
  845. Radmacher Raul, DIICOT Serviciul Teritorial Cluj
  846. Lavinia Tomuletiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  847. Alexandru Ceausu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  848. Bosnea Cristi Sorin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  849. Radmacher Carmen, Parchetul Militar Cluj de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
  850. Panainte Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Harlau
  851. Cimpanu Georgel, DIICOT Suceava
  852. Cherșa Ileana Florentina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  853. Sas Remus, Curtea de Apel Suceava
  854. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
  855. Chiochiu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  856. Adriana Arhire, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  857. Ivanciuc Sorin, Judecătoria Sectorului 1
  858. Bocai Tudor Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  859. Crăciun Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  860. Bîrlan Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  861. Gheorghiu Anca Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  862. Mandache Claudia, Judecătoria Iaşi
  863. Topală Teodor Bogdan, DIICOT Structura Centrală
  864. Liliana Gliga, Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  865. Rizoiu Cristina-Georgiana, auditor de justiţie anul II
  866. Sovarschi Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alesd
  867. Nicoleta Soare, Tribunalul Olt
  868. Vaduva Maria Valentina, Tribunalul Olt
  869. Onofrei Oana Andreea, Judecătoria Sectorului 1
  870. Alunaru Cristian Claudiu, Tribunalul Arad
  871. Anca Apostol, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  872. Marius Romaş, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  873. Remus Budai, DNA
  874. Remus Coman, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  875. Manole Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Judecătoria Sectorului 2
  876. Mădălina Sima, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  877. Laura Pena, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  878. Țigler Larisa Ioana, auditor de justiție anul II
  879. Apostol Narcisa Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
  880. Ioana Mic, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  881. Andreea Raluca Bratosin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  882. Petre Bogdan Bratosin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpina
  883. Biculescu Lotee, Judecătoria Craiova
  884. Laura Pop, Judecătoria Târgu Mureș
  885. Ciprian Cosnita, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bv
  886. Andronache Marius Constantin, Judecătoria Petroșani
  887. Lates Maria Ecaterina, Judecătoria Fetesti
  888. Barbu Camelia Liliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale
  889. Irina Constantin, DNA Structura Centrală
  890. Prunea Alexandra Bianca, Judecătoria Tg. Mureș
  891. Roxana Maria Calin, Tribunalul Bucureşti
  892. Angela Barbu, DIICOT ST Tg Mureş
  893. Constantin Barbu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureş
  894. Zaharciuc Monica, Judecătoria Alexandria
  895. Serban Daniel Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  896. Mihai Cepes, Judecătoria Timișoara
  897. Lazar Amalia, Judecătoria Onesti
  898. Ioan Șandru, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  899. Mociran Adela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
  900. Laurențiu Marius Hetriuc, Curtea de Apel Suceava
  901. Dinică Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Faurei
  902. Cimpeanu Florentina, Judecătoria Ploieşti
  903. Cristina Crăciun, Tribunalul Timiș
  904. Olariu Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
  905. Moatăr Alina-Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
  906. Manea Theodora-Maria, auditor de justiţie anul I
  907. Hanu Magdalena, Tribunalul Galaţi
  908. Moldoveanu Mihai Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vanju Mare
  909. Meszaros Tiberiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  910. Marinela Grigorie, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  911. Camelia Stanciu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  912. Eugen Cristian Grigorie, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  913. Constantin Laloianu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  914. Negrau Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  915. Sadîc Zafer, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  916. Vernea Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  917. Ramona Muscalu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  918. Liviu Mustata, Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
  919. Ionescu Dana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sannicolau Mare
  920. Ciocan Radu Andrei, Tribunalul București
  921. Ramona Gratiela Milu, Curtea de Apel Braşov
  922. Ghinea Alexandru-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetesti
  923. Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamţ
  924. Soltan Alexandru, DIICOT ST Ploieşti
  925. Pascaru Gema, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  926. Pascaru Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  927. Neculaes Alina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  928. Marian Chiriac, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  929. Gabriela Spineanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
  930. Dan Blanaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  931. Alexandra Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Costesti
  932. Alexandru Ciochină, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5
  933. Dragos Andrei Păduraru, DNA Structura Centrala
  934. Sitiavu Georgiana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  935. Avramescu Otilia Marinela, auditor de justiție anul II
  936. Dumbraveanu Andreea Maria, Tribunalul Bucureşti
  937. Manolica Maria Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
  938. Cazac Anca, Judecătoria Zărnești
  939. Cudalb Adrian Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  940. Lazea Dorel Ioan, Judecătoria Alba Iulia
  941. Ungureanu Alina, auditor de justiţie anul I
  942. Cazacu Radu, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  943. Nițescu Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  944. Gradina Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  945. Crișan Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  946. Dinu Ionut Alex, Parchetul de pe lângă Judecătoria Targovişte
  947. Grip Paul Tudor, Judecătoria Zărnești
  948. Ioana Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalau
  949. Tisu Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  950. Zidarescu Virginia, Judecătoria Focșani
  951. Alina Ghinescu, DIICOT
  952. Comanescu Cătălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  953. Vlad-Alexandru Bențan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  954. Tarba Mădălin Florin, Judecătoria Faurei
  955. Paun Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  956. Șendrescu Dănuț, Tribunalul Vâlcea
  957. Derlean Petru Alexandru, auditor de justiţie anul II
  958. Dragota Larisa Petruta, auditor de justiţie anul II
  959. Cocoveica Ioana-Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa
  960. Marius Borta, auditor de justiţie anul 1
  961. Habean Maria Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  962. Dumitru Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  963. Nadina Drecea, Tribunalul Bucureşti
  964. Ginghină-Gorga Mirela, auditor de justiţie anul II
  965. Acatrinei Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
  966. Vitejanu Emilia Daniela, auditor de justiție anul II
  967. Ungureanu Elena Cerasela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  968. Mirea Dragos Valentin, Judecătoria Cornetu
  969. Acatrinei Alexandru, Judecătoria Gura Humorului
  970. Hauder Stefania Dochita, auditor de justiţie an II
  971. Diana Bulancea, Curtea de Apel București
  972. Iulia Gabriela Lulciuc, Curtea de Apel Suceava
  973. Florin Tohatan, DIICOT BT MaraMureş
  974. Ene Laura-Elena, Judecătoria Sectorului 6 București
  975. Costache Andrea, Tribunalul Bucureşti
  976. Adrian Popescu, Judecătoria Cluj-Napoca
  977. Anca Maria Groza, Tribunalul Cluj
  978. Bănică Anca-Maria, Judecătoria Sectorului 2
  979. Boteanu Teona Gabriela, auditor de justiţie anul II
  980. Petrea Alin, auditor de justiţie anul II
  981. Petruşcă Amalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  982. Mihai Zgripcea, DIICOT
  983. Carmen Fota, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  984. Baldea Diana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
  985. Botogan Claudiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  986. Ududec Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  987. Solomon Marian, Judecătoria Sectorului 4
  988. Bordianu-Plesescu Roxana-Angela, auditor de justiţie
  989. Stănculescu Catalin-Nicolae, Judecătoria Calafat
  990. Dohan Calin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalau
  991. Florin Zereş, Judecătoria Sibiu
  992. Georgiana-Olivia Copacian, Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  993. Anghel Emilian-Ionut, auditor de justiţie anul I
  994. Nita Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  995. Nita-Manole Simona Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  996. Mihai Florentina Lidia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Secuiesc
  997. Catanoaie Alexandra-Laura, auditor de justiţie anul II
  998. Roxana Marculescu, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  999. Dumbraveanu Calin, DIICOT St Centrala
  1000. Bacoiu Diana-Madalina, auditor de justiţie anul I
  1001. Lupu Florin Mircea, Judecătoria Iaşi
  1002. Mihaela Iuliana Savu, Tribunalul Olt
  1003. Varga Sanda Daria, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  1004. Alexandra Iacob, Judecătoria Sectorului 6 București
  1005. Simion Mihaela, Tribunalul Braşov
  1006. Lazea Larisa-Andreea, auditor de justiţie anul 2
  1007. Manoiu-Olaru Alina Raluca, Judecătoria Petrosani
  1008. Ionescu Elena Georgiana, Judecătoria Petrosani
  1009. Rad Anca Maria, Tribunalul Cluj
  1010. Denisa Popa, auditor de justiţie anul II
  1011. Alexandra Maria Zernovean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfantu Gheorghe
  1012. Bunea Andrei Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  1013. Vlad Cîrjan, Judecătoria Sectorului 4 București
  1014. Pop Anghel Marian, Curtea de Apel Alba Iulia
  1015. Nicoara Alexandra-Ioana, auditor de justiţie anul I
  1016. Moiceanu Nicolae-Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  1017. Predescu Monica-Raisa, Judecătoria Ploiești
  1018. Ecaterina Racovița, auditor de justiție anul II
  1019. Mircea Iuliana, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1020. Elena-Alexandra Mânzălică, auditor de justiție anul II
  1021. Rareș Mărieș, Judecătoria Reșița
  1022. Ramona Dunca, Judecătoria Giurgiu
  1023. Ionela Brem, auditor de justiţie
  1024. Sighete Brigitte, Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
  1025. Plic Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
  1026. Szilagyi Robert Tiberiu, auditor de justiţie anul II
  1027. Dâscă Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1028. Diana Toma, Judecătoria Ploieşti
  1029. Morișcă Emanuela, Tribunalul Suceava
  1030. Ovidiu Daniel Murariu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  1031. Axenta Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1032. Ciurcă-Roznovăț Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
  1033. Anghel Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  1034. Goia Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  1035. Raluca Cobzaru, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  1036. Tomozei Adrian, Tribunalul Vaslui
  1037. Monica Munteanu, DNA ST Braşov
  1038. Andreea Ghenu, DNA ST Braşov
  1039. Cornel David Deca, DNA ST Braşov
  1040. Delia Mihai, DNA ST Braşov
  1041. Amalia Hanganu, auditor de justiție anul II
  1042. Croitoru Radu, Judecătoria Feteşti
  1043. Ecaterina Florea, Tribunalul Bucureşti
  1044. Dobre Corina Teodora, Judecătoria Ploieşti
  1045. Adina Lucuţa, Judecătoria Sibiu
  1046. Ghilan Irina-Brînduşa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moineşti
  1047. Tena Tulitu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  1048. Maria Pițurcă, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  1049. Emil Moța, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  1050. Denisa Troaca, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  1051. Carmen Cimpean, DIICOT ST Mureş
  1052. Scurt Carmen, Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  1053. Adrian Briscan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  1054. Adrian Predoi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Calafat
  1055. Tinca Ionela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  1056. Bisca Elena, Judecătoria Arad
  1057. Sabau Delia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  1058. Alen Toroiman, DIICOT ST Braşov
  1059. Gună Daniel Andrei, auditor de justiție anul I
  1060. Aurora Coada, Tribunalul Constanța
  1061. Ramirez-Molina Ioana Liliana, Tribunalul Cluj
  1062. Amuscalitei Ioana, Judecătoria Cluj Napoca
  1063. Păuna Maria-Magdalena, Judecătoria Roşiorii de Vede
  1064. Cerasela Cazacu, Judecătoria Iaşi
  1065. Iuliana Mihoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  1066. Nicoleta Lucaciu, Judecătoria Oradea
  1067. Matei Gheorghe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1068. Preda Simona Claudia, Judecătoria Targovişte
  1069. Costache Bogdan Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1070. Istrate Manuela Cristina, Judecătoria Targovişte
  1071. Ostafie Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  1072. Dreţcanu Ancuta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  1073. Baches Cristian Ionut, auditor de justiţie anul I
  1074. Stana Florentina, Tribunalul Olt
  1075. Lelia Marusciac, Tribunalul Dolj
  1076. Zuleanu Mihaela, Curtea de Apel Craiova
  1077. Adriana Soponar, Judecătoria Satu Mare
  1078. Burlacu Nicoleta, Judecătoria Timișoara
  1079. Daciana Deritei, DIICOT
  1080. Stefana Pascaru, Judecătoria Iaşi
  1081. Veronica Ioniță, Tribunal Bihor
  1082. Dana Belciug, DNA
  1083. Florin Braic, DIICOT ST Harghita
  1084. Vulcan Bianca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  1085. Daniel Chiș, Curtea de Apel Cluj
  1086. Codreanu Maria Roxana, Judecătoria Constanţa
  1087. Anda Murgoi, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  1088. Aura Mădălina Tudor, Judecătoria Miercurea Ciuc
  1089. Raluca Ghira, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
  1090. Irina Dumitru, Tribunalul Specializat Mureș
  1091. Adina Monica Burdan, Curtea de Apel Timişoara
  1092. Mocanu Simona Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  1093. Dragu Corina, DNA ST Braşov
  1094. Joldes Liliana, Tribunalul Bistrița-Năsăud
  1095. Florentina Sandu, Judecătoria Oradea
  1096. Blidaru Mateescu Elena, Tribunalul  Bucureşti
  1097. Barea-Brezae Alexandra Luiza, Tribunalul  Bucureşti
  1098. Ghiugan Ionela, Tribunalul Bucureşti
  1099. Petroi Ionela Roxana, Judecătoria Petrosani
  1100. Fadei Iulia, Judecătoria Cluj-Napoca
  1101. Ionel Pădurariu, Judecătoria Zărnești
  1102. Alexandru Asmarandei, Judecătoria Zărnești
  1103. Lavric Adrian, Judecătoria Suceava
  1104. Burje Sorin-Ovidiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa
  1105. Iuliana Lucanu, DIICOT
  1106. Ruxandra Codrea, Curtea de Apel Timişoara
  1107. Mihai Sandor, DIICOT Timişoara
  1108. Roxana Stanciu, Judecătoria Sectorului 4
  1109. Şotîngeanu Lucia, Judecătoria Targovişte
  1110. Chivu Cosmin-Constantin, Judecătoria Targovişte
  1111. Vrabete Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  1112. Ene Dan, DIICOT
  1113. Cristian Florea, DIICOT
  1114. Codruț Popoiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1115. Irina Zaharia, Judecătoria Iaşi
  1116. Tudorita Chirila, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  1117. Adriana Popescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  1118. Alexa Alexandru, Judecătoria Târgu Mureș
  1119. Diana Nicoleta Gitan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiş
  1120. Barbu Lavinia Elena, Judecătoria Targovişte
  1121. Bogdan Benegui, Tribunalul Braşov
  1122. Irimia Andreea Raluca, Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  1123. Borda Lucia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  1124. Damian Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  1125. Donici Viorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  1126. Câțu Lilișor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  1127. Nicolae Iorga, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  1128. Costin Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târnăveni
  1129. Oprescu Stefan-Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Racari
  1130. Bradin Aurora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  1131. Catalin Andrei Popescu, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1132. Ionela Balan, DNA Structura Centrala
  1133. Irimia Anca Emilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  1134. Ianculescu Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  1135. Alexandrina Cucu, Judecătoria Sectorului 6
  1136. Niculeasa Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rădăuți
  1137. Golgotiu Maria, Judecătoria Petroşani
  1138. Nica Adrian, Judecătoria Feteşti
  1139. Răducu Mădălina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  1140. Răducu Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  1141. Pațanghel Ionuț Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1142. Bogdan Codreanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  1143. Bic Denisa Maria, Curtea de Apel Alba Iulia
  1144. Cristina Radu, DIICOT ST Tg. Mureş
  1145. Mitrana Ion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  1146. Chirila Ionut Marius, DNA ST Constanţa
  1147. Marius Sulu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  1148. Carmen Layet, Judecătoria Buftea
  1149. Monica Rodina, Curtea de Apel Cluj
  1150. Liana Cocis, Tribunalul Cluj
  1151. Florina Dinescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  1152. Dodoaca Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  1153. Nechifor Elena Alina, Judecătoria Iași
  1154. Ioana Codruta Daranga, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  1155. Alexandra-Simona Manescu, Tribunalul Bucureşti
  1156. Ionut Calina, DIICOT
  1157. Craciun Andreea, Judecătoria Craiova
  1158. Ionita Vasile, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1159. Abutnăriţei Andreea Ionela, Judecătoria Brașov
  1160. Neagos Sorina, Curtea de Apel Alba Iulia
  1161. Cristina Bratila, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  1162. Mija Valerica, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1163. Neagu Sorinela, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1164. Dumitru Daniela Anca Maria, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1165. Pîrlog Gigel, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1166. Hohotă Adrian Ionuț, DIICOT ST Oradea
  1167. Vălean Mirela, DIICOT ST Oradea
  1168. Bălaj Chendereș Elena Ioana, DIICOT ST Oradea
  1169. Puie Ciprian Horia, DIICOT ST Oradea
  1170. Dumitrescu Adina, DIICOT ST Oradea
  1171. Morar Herlea Radu, DIICOT ST Oradea
  1172. Topliceanu Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  1173. Couți Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
  1174. Andreea Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria S6
  1175. Vasile Călin Cioban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  1176. Eugen Tosu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dragasani
  1177. Stroe Mirela Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dragasani
  1178. Stoica Marian Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dragasani
  1179. Ionascu Cătălin Olivian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1180. Trifu Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  1181. Ionascu Cristina Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1182. Bușe Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1183. Hogaș Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1184. Paraschiv Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1185. Donțete Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1186. Streza Laurențiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1187. Tuliță Cezar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1188. Crăciunescu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1189. Lupes Catalina-Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1190. Aisachioaie Andreea-Ionela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1191. Tabareanu Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1192. Ghivnici Marius Vasile, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  1193. Apostol Marina, Tribunalul Vaslui
  1194. Tudor Ionut Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeş
  1195. Dana Falcan, Tribunalul Iaşi
  1196. Bucurică George, Parchetul de pe lângă Tribunalul Caraș-Severin
  1197. Pamfil Mugurel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  1198. Hosu Andrei, Parchetul de pe lângă Tribunalul Caraș-Severin
  1199. Teodorescu Vlad, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1200. Alina Popescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Braşov
  1201. Silviu Cernea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1202. Anisoara Preda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1203. Cazacu Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  1204. Popescu Cristian Ovidiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  1205. Sirbu Teodor Călin, Tribunalul București
  1206. Andrei Georgeta, Tribunalul București
  1207. Stan Alexandru Sever, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1208. Varvara Maria Cristiana, auditor de justiţie anul II
  1209. Maria Mihut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1210. Raluca Creteanu, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1211. Daniela Maftei, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1212. Oana Dorde, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1213. Cosmin Grancea, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1214. Diana Bachios, Judecătoria Arad
  1215. Doina Chila, Judecătoria Arad
  1216. Catalin Serghei, Tribunalul Neamț
  1217. Robert-Constantin Bumbu, Tribunalul Neamţ
  1218. Andreea-Mihaela Chiruţă, Tribunalul Neamţ
  1219. Bologa Crin Nicu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1220. Stana Pompilia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1221. Bogdan Rodica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1222. Balas Angela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1223. Chis Bogdan Sergiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1224. Flonta Sorin Emil, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1225. Craciun Florin Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1226. Brindea Dan Eugen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1227. Dima Matei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  1228. Voinea Georgiana Cecilia, Judecătoria Ploieşti
  1229. Gheorghe Mihai Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  1230. Nedelcu Nicolae, Judecătoria Ploiești
  1231. Miulescu Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
  1232. Gidea Sandutu Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria S5
  1233. Arina Corsei Vultureanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria S 3
  1234. Pamfil Mihaela Laura, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  1235. Năstase Ioana-Adina, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1236. Grigore Adrian Grigore, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1237. Ichim Cristian, DIICOT ST Brașov
  1238. Sabou Ioan Calin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Simleu Silvaniei
  1239. Matei Elena Ligia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Simleu Silvaniei
  1240. Chis Marta Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Jibou
  1241. Barna Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
  1242. Olar Adrian Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1243. Dos Santos Rodriguez Cristina Ancuta, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  1244. Alexandra Diaconu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  1245. Florela Palici, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  1246. Constantin Steiciuc, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1247. Ionut Scarlat Comanescu, Curtea de Apel Piteşti
  1248. Elena Popescu, Curtea de Apel Piteşti
  1249. Cuciula Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  1250. Mihai Miriam, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  1251. Fit Gheorghe, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1252. Tamara Manea, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1253. Bubuiug Liviu Dan, DIICOT Sălaj
  1254. Budusan Dan, DIICOT Sălaj
  1255. Dinu Eugenia Viviana, Judecătoria Galați
  1256. Trifan Irena, Tribunalul Teleorman
  1257. Dobrin Nuţi Mariana, Tribunalul Teleorman
  1258. Vîrdol Mihaela, Tribunalul Teleorman
  1259. Mohora Monica Ştefania, Parchetul de pe lângă Tribunalul Teleorman
  1260. Andone Alina Madalina, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1261. Iftinca-Voicu Ana-Maria, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1262. Cristina Munteanu, Judecătoria Braşov
  1263. Doina Tatomir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vanju Mare
  1264. Ivan Lavinia Constantina, auditor de justiţie anul II
  1265. Lia Sorin Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  1266. Lavinia Dorcu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  1267. Felicia Prodan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  1268. Tasca Dan Ioan, Tribunalul Cluj
  1269. Chirilă Costel, DIICOT
  1270. Bădan Mihai Claudiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4
  1271. Pecincu Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
  1272. Remus Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1273. Crăciunescu Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2
  1274. Suciu Daniel-Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebes
  1275. Bîrsan Victoria, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1276. Dogaru Luminița Georgeta, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1277. Arginteanu Marinela, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1278. Pîrcălăbescu Nicolae, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1279. Van Angela, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1280. Ghica Eduard, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1281. Mihăilă Paul, Parchetul de pe langă Tribunalul Vrancea
  1282. Petrescu Ionuț Auraș, Parchetul de pe langă Judecătoria Focșani
  1283. Rîșca Anca-Dorina, Parchetul de pe langă Judecătoria Focșani
  1284. Drîmbă Ionuţ, Parchetul de pe langă Judecătoria Focșani
  1285. Popescu Anca, Parchetul de pe langă Judecătoria Focșani
  1286. Rotaru Laurențiu, Parchetul de pe langă Judecătoria Focșani
  1287. Ene Dănuț, Parchetul de pe langă Judecătoria Adjud
  1288. Teodorescu Adelina-Ioana, Parchetul de pe langă Judecătoria Adjud
  1289. Ifrim Marinel, Parchetul de pe langă Judecătoria Panciu
  1290. Samfir Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebes
  1291. Mihaela Berariu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1292. Livia Moleanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta
  1293. Ștefan Gigi Valentin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1294. Mergeane Mihaela Elena, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1295. Petrescu Teodora, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1296. Șișman Beatrice, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1297. Păun Violeta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanţa
  1298. Colan Livia Constanța, Tribunalul Olt
  1299. Preda Bogdan Andrei, DIICOT
  1300. Ionela Florea, DIICOT
  1301. Nicoleta Rotaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  1302. Bezdadea Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  1303. Panaitatu Oana Ruxandra, DIICOT Structura Centrala
  1304. Dăianu Alexandru-Mădălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
  1305. Alexandru Marian Stătescu, Tribunalul Bucureşti
  1306. Adrian Păcurar, Curtea de Apel Bucureşti
  1307. Gârleanu Vlad, Judecătoria Novaci
  1308. Bălțat Cetean Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  1309. Bogdan Dumitru Cristian, Tribunalul Vâlcea
  1310. Cristea Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  1311. Nagy Csilla Noemi, Judecătoria Târgu-Mureș
  1312. Mitru Marcel Teodor, Judecătoria Filiași
  1313. Isabela Nedelea, DIICOT ST Piteşti
  1314. Madalina Birlog, Tribunalul Bucureşti
  1315. Gavrilă Sebastian, Judecătoria Sectorului 1 București
  1316. Adrian Căbulea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  1317. Melania Isopescu, Judecătoria Piatra Neamț
  1318. Norica Nicoleta Iordache, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1319. Ion Mihaela, Judecătoria Buzău
  1320. Simion Iuliana Maria, Judecătoria Constanţa
  1321. Pușcașu Adriana, Judecătoria Turda
  1322. Andreea Stoicescu, auditor de justiţie anul 1
  1323. Bilan Paul, Judecătoria Iași
  1324. Tentiuc Cătălin, DIICOT Neamţ
  1325. Adina Dumitrache, Curtea de Apel Brașov
  1326. Emilian Lupulescu, Judecătoria Sectorului 3 București
  1327. Flucsa Viorica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiş
  1328. Radu Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  1329. Mădălina Enache, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  1330. Bogdan Staicu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1331. Cristina Scarlat, DNA ST Craiova
  1332. Voicu Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1333. Mocanu Mihai, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1334. Lajos Imre Miklos, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1335. Carmen Reincke, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1336. Ticofschi Liviu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  1337. Ciocoiu Georgiana Mihaela, auditor de justiţie anul 2
  1338. Popovici Ion-Adrian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  1339. Sigheartău Tiberiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  1340. Galoș Păunel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  1341. Titerlea Daniel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  1342. Trion Marius Valentin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  1343. Ghimiș Adrian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  1344. Neacsu Mirel Emanuel, auditor de justiție anul II
  1345. Vălean Sebastian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  1346. Coman Georgeta, Judecătoria Sectorului 3
  1347. Alexandru-Bogdan Georgescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1348. Sorin Vasilache, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1349. Gabriela Scutea, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1350. Dobraniște Cornel, Curtea de Apel București
  1351. Erica Cucoradă, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  1352. Camelia Petrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1353. Ramona Diaconu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Barsov
  1354. Andreea Panaitescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1355. Dragoș Darabana, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1356. Camelia Dumitrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1357. Carmina Reit, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1358. Cristina Dobrescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Braşov
  1359. Corda Liviu-Tiberiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  1360. Diana Ilca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  1361. Florin Dorin Betea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  1362. Marincas Minodora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  1363. Trif Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  1364. Cristina Florescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1365. Bugărin Gladiola Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
  1366. Papp Ricuța Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
  1367. Gherman Valeria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
  1368. Ștefan Gheorghe Daniel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  1369. Ionescu George, Tribunalul Argeş
  1370. Ciprian Cazaceanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1București
  1371. Cotelnic Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  1372. Andreias Constantin, Parchetul de pe lângî Tribunalul Ilfov
  1373. Mirela Răducu, Tribunalul Teleorman
  1374. Ilyes Ibolya, Judecătoria Odorheiu Secuiesc
  1375. Serban Alin-Dorel, Judecătoria Odorheiu Secuiesc
  1376. Mălăieșiu Gabriela-Ramona, Judecătoria Odorheiu Secuiesc
  1377. Florin Costin, Tribunalul Galați
  1378. Sebastian Voinea, Judecătoria Târgu Mureș
  1379. Liliana Simu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
  1380. Dordea Marcian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj
  1381. Atomei Adriana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  1382. Oaneș Corina-Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  1383. Paula Georgescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  1384. Nicoleta Pantilie, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1385. Tomescu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale
  1386. Simona Prescorniță, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1387. Enciu Marcel Gabriel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1388. Buzea Monica, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1389. Enciu Daniela Iuliana, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1390. Racoviță Silvia, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1391. Gîlcă Ionel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1392. Luparu Virgil, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1393. Predescu Mihaela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1394. Codiță Costel Maricel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Galați
  1395. Mateescu (fosta Pintea) Andreea Alexandra, Tribunalul Bucureşti
  1396. Patrascu Paula, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1397. Mihaela Ciobanu, Tribunalul Bucureşti
  1398. Raluca Birsasteanu, Tribunalul Bucureşti
  1399. Nita Manuela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1400. Croitoru Marcela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1401. Cristea Flavius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1402. Cimpoeru Natalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1403. Militaru Dalida, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1404. Draghiceanu Florentina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1405. Badan Adelina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1406. Șerban Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1407. Iepure Camelia Nicoleta, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  1408. Nastac Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făgăraș
  1409. Pop Gabriela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  1410. Blahovici Marcel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  1411. Sergiu Delcea, Tribunalul Bucureşti
  1412. Romana Gradinariu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  1413. Daniela Craciunescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  1414. Crișan Alexandru Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  1415. Leordean Rica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  1416. Molcuț Emilia Elena, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1417. Adrian Florin Domnariu, Parchetul de lângă Curtea de Apel Cluj
  1418. Mihaela Lapadat, Parchetul de pe lângă Judecătoria Băilești
  1419. Cojocar Rusanda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  1420. Rotea Teodora, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1421. Mircea Emil Amza, Judecătoria Piatra Neamț
  1422. Vasile Viorel Chitaș, Judecătoria Piatra Neamț
  1423. Vărzaru Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  1424. Corina Irimies, DIICOT ST Cluj
  1425. Emanuela Oltean, DIICOT ST Cluj
  1426. Tudor Radian Kreiszer, DIICOT ST Cluj
  1427. Vilcea Lucian George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mediaș
  1428. Gheorghe Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
  1429. Macovei Mădălina Maria, Judecătoria Sibiu
  1430. Efrim Andreea-Eliza, auditor de justiție anul I
  1431. Irina Popescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  1432. Foltea-Cretu Loredana, Judecătoria Moinesti
  1433. Andrei Olaru, Judecătoria Ploieşti
  1434. Aparaschivei Adrian, Curtea de Apel Suceava
  1435. Munteanu Iulia, Judecătoria Iași
  1436. Daniela Lovin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  1437. Mihaela Haprian, Tribunalul Satu Mare
  1438. Doru Dobocan, DIICOT ST Cluj
  1439. Filip Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpeni
  1440. Gliga Ramona-Maria, auditor de justiţie anul II
  1441. Istrate Virgiliu-Marian, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1442. Isepciuc Raluca, Tribunalul Iaşi
  1443. Grigore-Iacobici Gill-Julien, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1444. Dragomir Matei, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1445. Scăețeanu Corina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1446. Bordeianu Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1447. Blendea Oana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1448. Ulianov Gabriel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1449. Mihăilescu Cătălin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1450. Dicianu Dorel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1451. Spiță Mădălina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1452. Lăzureanu Grațiela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1453. Catalin Visinoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Costeşti
  1454. Buzoianu Verginica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ialomiţa
  1455. Loredana Alexandrescu, Judecătoria Iaşi
  1456. Stoian Elena-Daniela, Judecătoria Craiova
  1457. Ambrozie Silvia, Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  1458. Violeta Szabo, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa
  1459. Chiva Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  1460. Smaranda Stepan, Curtea de Apel Timișoara
  1461. Pop Paula-Crina, auditor de justiţie
  1462. Mircea Popescu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bucureşti
  1463. Constantin Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  1464. Georgescu Georgiana-Gabriela, Judecătoria Sectorului 3 București
  1465. Marinescu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței
  1466. Pungă Tudorel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței
  1467. Tudose Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței
  1468. Pop George, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  1469. Stefan Carmen Elena, Judecătoria Sectorului 3 București
  1470. Balineanu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa
  1471. Sarban Oana, Judecătoria Constanţa
  1472. Alina Oana Iordache, auditor de justiţie anul II
  1473. Valentin Antache, Judecătoria Slobozia
  1474. Isac Anamaria-Iulia, Judecătoria Sibiu
  1475. Cornel Iftim, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  1476. Cristea Marcu, Judecătoria Balcesti
  1477. Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  1478. Ailoaie Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  1479. Hira Madalina, DIICOT ST Constanţa
  1480. Grigoraș Laura, Judecătoria Turda
  1481. Pantelimon Teluța, Judecătoria Turda
  1482. Loor Vlad, Judecătoria Turda
  1483. Vasile Andra-Georgiana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  1484. Cătălin Galcea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  1485. Catalin Vijelie, Tribunalul Galați
  1486. Marius Ianus, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamţ
  1487. Bărnuțiu Bianca-Simona, auditor de justiție anul I
  1488. Anca Crihana, Judecătoria Buftea
  1489. Natalia Gherman, Judecătoria Oradea
  1490. Rotundu Simon, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1491. Miu Madalina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Calarași
  1492. Creac Adrian-Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  1493. Iacob Laura-Mădălina, auditor de justiție anul II
  1494. Diaconu Diana, DNA ST Iași
  1495. Simona Moangă, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1496. Carmen Rusu, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1497. Gabriela Zlata, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1498. Anca Maria Ciuma, auditor de justiție anul I
  1499. Morotineanu Remus, Judecătoria Timișoara
  1500. Alina Gaje, Judecătoria Sectorului 2 București
  1501. Cosmin Ungureanu, Tribunalul Olt
  1502. Monica Criste, Judecătoria Buftea
  1503. Peter Antal Levente, Judecătoria Miercurea Ciuc
  1504. Florian Costin, Tribunalul Galați
  1505. Pașca-Tușa Dumitru, Judecătoria Reghin
  1506. Ticea Valentin, Tribunalul Galați
  1507. Ticea Octavian Catalin, Judecătoria Medgidia
  1508. Michaela Teodorescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  1509. Grecu Ionela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  1510. Pena Dan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  1511. Bertha Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  1512. Cocos Felici, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  1513. Comaniciu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rupea
  1514. Țiu Alexandra, Judecătoria Focșani
  1515. Visoiu Simona, Tribunalul București
  1516. Airinei Vasile, DIICOT
  1517. Ordog Erika, Judecătoria Sfântu Gheroghe
  1518. Andrinoiu Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1519. Maria Augustina Cioplea, DIICOT
  1520. Ferencz Adina Iulia, Judecătoria Tg. Mureș
  1521. Greta Chiurtu, DIICOT
  1522. Ioana Alin, auditor de justiție anul 1
  1523. Carmen Răduică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  1524. Bulz Julieta, Tribunalul Bihor
  1525. Liana-Georgiana Marin, Judecătoria Ploiești
  1526. Corcodel Eugen, auditor de justiție
  1527. Diana Siclitaru, Judecătoria Sectorului 2 București
  1528. Alexandra Coca, Judecătoria Sectorului 2 București
  1529. Cotoi Petruța Maria, auditor de justiție anul 2
  1530. Corina Țîrlea, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1531. Cepoi Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
  1532. Buzamat Irina, Judecătoria Brăila
  1533. Stanciulescu Bogdan, Judecătoria Sectorului 2 București
  1534. Gabriel Cristian Ursa, Tribunalul Mureș
  1535. Calin Radu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  1536. Albu Nadia Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1537. Brașoveanu Andreea Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1538. Jascanu Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1539. Mantu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1540. Palaghia Claudia Monica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1541. Pavel Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1542. Pavel Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1543. Pleșca Anișoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1544. Popa Diana Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1545. Pricop Elena Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1546. Roman Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1547. Rîmbu Mihaela Tereza, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1548. Stângaciu Horațiu Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1549. Ţapliuc Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1550. Ţocu Radu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1551. Raclaru Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  1552. Stela Stoicescu, Judecătoria Sectorului 2 București
  1553. Ghica Mihai-Ștefan, Judecătoria Cluj Napoca
  1554. Mirza Alina, Tribunalul Vrancea
  1555. Camelia Dorina Grecu, Judecătoria Târgu Lăpuș
  1556. Cristian Ciolacu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  1557. Anca Borsan, Judecătoria Buftea
  1558. Gogea Cristina, Tribunalul Covasna
  1559. Maria Paltineanu, Judecătoria Sibiu
  1560. Loredana Tomoescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vânju Mare
  1561. Velescu Adina Carmen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1562. Nicodim Ioan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1563. Capșa Floriana Livia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1564. Hurdubeu Adriana-Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1565. Șofan Dumitru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1566. Draia Ioanela Sandală, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1567. Dobra Sîrb Anca Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  1568. Aldea Simona Tunde, Judecatoria Târgu Mureș
  1569. Grigore Mihaela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacau
  1570. Bulmez Andreea, Judecătoria Giurgiu
  1571. Victoria Mehedințu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  1572. Marcu Mariana Adina, Judecătoria Deva
  1573. Baciu Paula Iuliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1574. Pantelimon Amina Speranța, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1575. Rădulescu Maria Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  1576. Roxana Sterie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  1577. Blejușcă Ionuț Doru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1578. Laura Zaharia, DIICOT ST Iași
  1579. Elena Vladucu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bălcești
  1580. Rozalia Negoiță, Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  1581. Stepanescu Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1582. Mocanu Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1583. Iordache Maria Manuela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  1584. Lincă Florin-Dănuţ, Judecătoria Roşiorii de Vede
  1585. Sătîrbașa Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1586. Bokor Toth Orsolya, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1587. Chiper Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1588. Andraș Cosmin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1589. Foca Marilena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1590. Dominte Ciprian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  1591. Burga Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfântu Gheorghe
  1592. Bobeică Chiriță Dorina Georgiana, Judecătoria Târgoviște
  1593. Popescu Iulia, Judecătoria Târgoviște
  1594. Chițu Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Măcin
  1595. Crețu Marina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  1596. Mitu Stegaru, Tribunalul București
  1597. Pîrvu Iosefina, Tribunalul București
  1598. Dumitrescu Cornelia, DIICOT ST Constanța
  1599. Stanciu Mihai Alexandru, DIICOT ST Constanța
  1600. Mihaela Cismaru, Judecătoria Slatina
  1601. Barladeanu Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  1602. Ruta Ana Maria, Judecatoria Pitești
  1603. Oprea Alina, Judecatoria Pitești
  1604. Branzei Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  1605. Varga Zoltan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  1606. Dutoiu Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1607. Dinu Tiberiu Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1608. Roman Gina Carmen, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1609. Dumitru Cornelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1610. Tudor Florian Razvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1611. Geanta Ioan Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1612. Rosu Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1613. Brașoveanu Ion, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  1614. Albescu Andrada, Judecătoria Sectorului 1 București
  1615. Băluţoiu Andreea, Judecătoria Sectorului 1 București
  1616. Carastoian Irina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1617. Chiriţă Oana, Judecătoria Sectorului 1 București
  1618. Dumitru Corina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1619. Ghiţă Georgiana Edwina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1620. Ivan Enescu Anda Irina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1621. Mărgineanu Anca, Judecătoria Sectorului 1 București
  1622. Nedea Cristina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1623. Rotaru Ligia, Judecătoria Sectorului 1 București
  1624. Timofte Irina, Judecătoria Sectorului 1 București
  1625. Unghianu Georgiana, Judecătoria Sectorului 1 București
  1626. Ghiţă Bogdan Marian, DNA
  1627. Rusu Fănel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  1628. Bocăneală Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  1629. Simion Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  1630. Geanta Mihai Georgel, Judecătoria Sectorului 3 București
  1631. Gherghe Vicențiu Răzvan, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1632. Gherasim Ciprian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  1633. Bobin Florin Stelian, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  1634. Vraciu Aurelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  1635. Buruiană Vițu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1636. Călărașu Ramona-Valina, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1637. Daj Andreia, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1638. Gherasim Ovidiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1639. Hondor Rodica-Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1640. Ionescu Ruxandra, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1641. Ionescu Darian Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1642. Marcu Ioana, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1643. Mocioacă Ileana-Adina, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1644. Năstasie Ion, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1645. Neacșu Denisia, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1646. Niță Ionuț-Nicușor, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1647. Papuc Ana-Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1648. Popovici Livia-Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1649. Șerbănoiu Eusebiu-Octavian, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1650. Șoloiu Adrian-Sandu, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1651. Toader Anca-Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1652. Kelemen Robert, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1653. Marchis Cătălin, Tribunalul Mureș
  1654. Ligia Maria Coman, Judecătoria Dragomireşti
  1655. Stănescu Lucian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1656. Puianu Andrei Sebastian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1657. Elisabeta Ciocîrlă, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1658. Mandici Viorica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1659. Cazac Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1660. Mitric Daniel Cătălin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1661. Nisioi Olivian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1662. Beșa Lucian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava
  1663. Miriam Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  1664. Morar Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  1665. Ilisie Teofil Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  1666. Vasile Prata, DIICOT
  1667. Cosmin Hălălău, DIICOT
  1668. Telescu Iuliana, Judecătoria Sectorului 1 București
  1669. Tocu-Radu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  1670. Ciuche Lucian, DIICOT ST Bacău
  1671. Buzenschi Veronica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  1672. Soare Andrei, Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
  1673. Ciulei Raluca-Andreea, Judecătoria Sectorului 4 București
  1674. Flavius Cristea, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  1675. Panciuc Anca Clara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  1676. Bârlescu Cristina Ionela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  1677. Airinei Lucia, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureș
  1678. Popescu Dan Andrei, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  1679. Uto Catalina Miruna Lorena, Judecătoria Ploiești
  1680. Corina Unguraș-Ciaușu, Judecătoria Alba Iulia
  1681. Raluca Moisoiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  1682. Constantin Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  1683. Frunza Nicolescu Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  1684. Ardelean Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
  1685. Petre Loredana-Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
  1686. Sorana Suciu, Judecătoria Târgu-Mureș
  1687. Moldovan Angelica, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța
  1688. Bontea Cristina Augustina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  1689. Ioana Ciobănescu, Judecătoria Turda
  1690. Mihai Alexandra, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  1691. Cristea Dragoș Nicoleta, Judecătoria Alba Iulia
  1692. Todoran Elena-Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  1693. Harsan Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  1694. Robert Scorta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  1695. Sersea Oana-Georgiana, Judecătoria Sectorului 4 București
  1696. Daniel Scarlat, DIICOT
  1697. Cristina Ionescu-Lupeanu, Tribunalul București
  1698. Iorga Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  1699. Petraru Larisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  1700. Iosifescu Magda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  1701. Ispas Angela-Bianca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sălişte
  1702. Emanuel Popescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reşiţa
  1703. Delia Adomnicăi, DIICOT Maramureș

No related posts.

3 Responses to “Aproximativ 1700 de magistrați susțin, cu titlu individual, solicitarea adresată Ministrului Justiției de a abandona imediat procedura de revocare a Procurorului General al României”


Leave a Reply to emil butnaru Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


9 + = fourteen

Publicatie semestriala a Editurii Universitare (acreditata CNCS)

  • SSRN

Parteneri

  • 1. Editura Universitară
  • 2. Centrul de Studii de Drept European
  • 3. JurisClasor CEDO
  • 4. Centrul de Resurse Juridice din Moldova

Newsletter

E-mail:

Subscribe
Unsubscribe

Accesări (pagini citite)