Aproximativ 700 de magistrați susțin, cu titlu individual, solicitarea adresată de FJR Consiliului Superior al Magistraturii pentru apărarea independenței sistemului judiciar

Lista judecătorilor, procurorilor, magistraților asistenți și auditorilor de justiție care susțin, cu titlu individual, solicitarea adresată de FJR Consiliului Superior al Magistraturii pentru apărarea independenței sistemului judiciar:

FJR solicită Consiliului Superior al Magistraturii să apere independenţa sistemului judiciar

 

  1. Ramona Graţiela Milu, Curtea de Apel Brașov
  2. Corina Dinică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  3. Bulz Juli, Tribunalul Bihor
  4. Cristina Moisa, Curtea de Apel Brașov
  5. Alina Palancanu, Tribunalul Neamț
  6. Alexandru Florea, DIICOT
  7. Dan Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  8. Cudalb Adrian Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  9. Dan Obreja, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  10. Balaşanu Alexandru, Judecătoria Botoșani
  11. Doina Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  12. Veronica Sîrbu, Judecătoria Sectorului 4 București
  13. Cosmin Ungureanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  14. Cîrlan Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  15. Mihai Andrei Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  16. Vîlculescu Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  17. Lia Sorin Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  18. Dorcu Lavinia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  19. Prodan Felicia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  20. Sorin Constantinescu, DNA Constanța
  21. Căilean Andreea Carolina, Judecătoria Târgu Mureș
  22. Arpinte Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  23. Bărbuceanu Cătălin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitești
  24. Bojin Mihaela, Judecătoria Tîrgu Jiu
  25. Codreanu Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  26. Marius Stancu, Judecătoria Sectorului 1 București
  27. Alexandra Ghica, Judecătoria Sectorului 1 București
  28. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad
  29. Daniela Lecca, Judecătoria Sectorului 4 București
  30. Gălăţan Anişoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  31. Diana Toma, Judecătoria Ploiești
  32. Mihaela Ion, Judecătoria Buzău
  33. Andra Monica Lăsconi, Judecătoria Ploiești
  34. Alina Gabriela Baron, Judecătoria Sectorului 4 București
  35. Ciocan Radu Andrei, Tribunalul București
  36. Crina-Cristina Capota, Judecătoria Dej
  37. Băra Bianca Codruţa, Judecătoria Caransebeș
  38. Iulian Dîrzeanu, Tribunalul București
  39. Roxana Dan, Judecătoria Cluj Napoca
  40. Marius Vîlcu, DNA Structura Centrală
  41. Anca Patriche, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  42. Cristina Boaje, Tribunalul București
  43. Bianca Laura Găzdac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  44. Stroescu Bobby Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  45. Rebecca Zinca Dinu, Tribunalul București
  46. Sorina Marinaş, Curtea de Apel Craiova
  47. Mateescu Andreea Alexandra, Tribunalul București
  48. Alexandru Cobiscan, Judecătoria Sectorului 1 București
  49. Șerban Viorel Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  50. Cristina Nedea, Judecătoria Sectorului 1 București
  51. Florin Vîlceanu, Tribunalul București
  52. Leţ Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  53. Simion Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  54. Meszar Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  55. Raluca Ioana Orza, Tribunalul Specializat Mureș
  56. Cătălin Marian Bunduc, DIICOT Structura Centrală
  57. Daniel Giorgian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  58. Radu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  59. Marinel Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  60. Liliana Ghidiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  61. Florina Carmen Ionescu, Tribunalul Neamț
  62. Maciuc Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  63. Georgiana Coman, Judecătoria Sectorului 2 București
  64. Cristina Maria Luca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  65. Ștefăniţă Gogea, DIICOT
  66. Rad Iuliana, Judecătoria Târgu Mureș
  67. Gabor Cristina, Judecătoria Cornetu
  68. Alina Stamate Tămăşan, Tribunalul Maramureș
  69. Corina Maria Giurgiu, Judecătoria Bistrița
  70. Thea Zinca, Judecătoria Oradea
  71. Rus Lucian Claudiu, DNA ST Oradea
  72. Cristina Țapliuc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  73. Florin Sohorca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  74. Mădălina Banoti, Judecătoria Constanța
  75. Vasile Adriana Mihaela, Judecătoria Constanța
  76. Vasile Tudor Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  77. Georgeta Coman, Judecătoria Sectorului 3 București
  78. Oana Andreea Onofrei, Judecătoria Sectorului 1 București
  79. Apetri Ioana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  80. Todea Laurenţiu Minel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  81. Cristi Danileţ, Tribunalul Cluj
  82. Liana Cociş, Tribunalul Cluj
  83. Mihai Hondor, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  84. Zuleanu Mihaela, Curtea de Apel Craiova
  85. Paiusi Marius Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  86. Hău Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  87. Ștefaniu Simona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  88. Ștefaniu Bogdan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  89. Anca Codreanu, Tribunalul Brașov
  90. Marin Ana Corina, Judecătoria Vălenii de Munte
  91. Alina Viorica Cârstea, Judecătoria Târgu Mureș
  92. Marilena Neacşu, Tribunalul București
  93. Ioan Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  94. Anca Iovan, DIICOT ST Brașov
  95. Dobre Mihai Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  96. Dobre Aurelia Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  97. Corlăţeanu Simina, Tribunalul Bihor
  98. Muntean Crina, Tribunalul Bihor
  99. Corduneanu Daniel, Tribunalul Bihor
  100. Cristina Gogea, Tribunalul Covasna
  101. Riza Florentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  102. Maria Rîmniceanu, DIICOT ST Brașov
  103. Iustin Bic, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  104. Anda Murgoi, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  105. Filip Radu Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  106. Crăciun Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  107. Vasile Marc Emilian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  108. Tudosie Alina, Tribunalul Vâlcea
  109. Curuia Cristina Iuliana, Tribunalul Vâlcea
  110. Taus Simona, Judecătoria Brașov
  111. Giuverdea Elena Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  112. Visovan Cristina-Ingrid, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
  113. Codruţa Strimb, Curtea de Apel București
  114. Codreanu Roxana Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  115. Bogdan Codreanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  116. Guş Octavia Raluca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  117. Ioan Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  118. Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
  119. Petroi Ionela Roxana, Judecătoria Petroșani
  120. Zlate Nadia, DNA ST Constanța
  121. Todoran Adrian Petre, DIICOT
  122. Marin Ana Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  123. Marin Tiberiu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  124. Mandache Ionuţ, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  125. Adriana-Meda Titu, DNA ST Cluj
  126. Elena Cerasela Ungureanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  127. Mehedin Crina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud
  128. Claudiu Dorian Statache, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  129. Andreea Bradu, Tribunalul București
  130. Sadîc Zafer, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  131. Niţă Manole Simona Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  132. Ana Maria Gheaţă, Judecătoria Hârlău
  133. Mureşan Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  134. Bădulescu Mihaela Roxana, Judecătoria Sectorului 1 București
  135. Coralia Lăpădat, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  136. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucuresti
  137. Naghiu Dida Adina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  138. Georgeta Ciungan, Tribunalul Bihor
  139. Enache Valentin Florian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  140. Ruxandra Grecu, Curtea de Apel Bucuresti
  141. Ioan Paul Chis, DNA Structura Centrală
  142. Laura Gaisteanu, Judecătoria Targoviste
  143. Gudumac Octavian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  144. Daciana Deritei, DIICOT
  145. Carmen Fota, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  146. Ioana Elena Cimpean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  147. Resmerita Clement-Mihai, DNA
  148. Cătălin Mormoe, Judecătoria Piatra Neamț
  149. Rares Ciausu, DIICOT ST Cluj
  150. Stefana Pascaru, Judecătoria Iasi
  151. Mihai Cepes, Judecătoria Timișoara
  152. Grecescu Cristian-Marius, Tribunalul Dolj
  153. Sorin Beteringhe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  154. Filip Luminita Maria, Judecătoria Turda
  155. Georgiu Ioan, Judecătoria Gherla
  156. Popa Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  157. Felicia Vlad, DNA ST Brasov
  158. Cristina Ionescu Lupeanu, Tribunalul București
  159. Golgoțiu Maria, Judecătoria Petrosani
  160. Silvia Pietraru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vînju Mare
  161. Doina Stanta, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  162. Mihai Andreca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  163. Onofrei Nichiforel Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
  164. Negulescu Ioana Luiza, Judecătoria Giurgiu
  165. Răzlog Ana Maria, Judecătoria Galați
  166. Corogeanu Cristian Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  167. Cristea Ana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  168. Iulian Nica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  169. Enache Eliza, Judecătoria Slatina
  170. Alina Nica, Judecătoria Brașov
  171. Negrău Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  172. Mihaela Beldie, DNA Structura Centrală
  173. Ionela Bălan, DNA Structura Centrală
  174. Ardelean Cristian, DNA ST Oradea
  175. Munge Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  176. Bogdan Popescu, Judecătoria Târgu Jiu
  177. Alexandra Mocanu, Judecătoria Ploiești
  178. Dundev Alma Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  179. Alexandru Bogdan Anghel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  180. Irana Raclaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  181. Asmarandei Andrei Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  182. Chivu Claudia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  183. Vale Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  184. Ramirez Molina Ioana, Tribunalul Cluj
  185. Colceriu Sorin Mihai, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  186. Botogan Claudiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  187. Adrian Tîrlea, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  188. Pasc Daniela Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  189. Brîndea Dan Eugen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  190. Amuscaliței Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  191. Anuța Anișoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  192. Ana Mureșan, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  193. Daniel Ungureanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  194. Ruxandra Maria Pavel, Judecătoria Cluj-Napoca
  195. Ailene Ancuța, Judecătoria Iași
  196. Man Ciprian, DNA ST Oradea
  197. Tatu Adina Octavia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  198. Tatu Dragoș Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  199. Popescu Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  200. Flore Danina Oana, Judecătoria Timișoara
  201. Chiriac Radu Ionuț, Judecătoria Galați
  202. Soltan Alexandru, DIICOT ST Ploiești
  203. Enescu George, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  204. Crin Bologa, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  205. Corina Florea, Tribunalul Bihor
  206. Moldoveanu Mihai Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vînju Mare
  207. Ioana Guțu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  208. Mihaela Neacșa, Tribunalul Argeș
  209. Ștefan Aurelian Ispășoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  210. Adrian Neagu, Judecătoria Arad
  211. Ana-Maria Neagu, Judecătoria Arad
  212. Florin Niță, Judecătoria Buftea
  213. Dinu Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  214. Bratu Maria Adriana, Curtea de Apel București
  215. Liliana Dorina Răducu, Judecătoria Sectorului 5 București
  216. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
  217. Dinu Eugenia Viviana, Judecătoria Galați
  218. Nițica Mălina, Judecătoria Timișoara
  219. Totora Vlad Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  220. Veronica Gavriș Todincă, Judecătoria Sighetu Marmației
  221. Păcuraru Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  222. Ciobanu Ionică Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  223. Bogdan Pîrlog, PMTMB
  224. Marcu Ionuț, DIICOT Structura Centrală
  225. Radu Cazacu, PMTMB
  226. George Nica, PMTMB
  227. Adrian Voinigescu, PMTMB
  228. Sarban Constantin Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  229. Indre Timea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  230. Alina Andrițoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  231. Grigore Corina, Judecătoria Iași
  232. Păun Iulian, Judecătoria Focșani
  233. Carmen Miron, Judecătoria Oradea
  234. Alexandru Anghel, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  235. Iacob Mara, Judecătoria Constanța
  236. Cătălin Bunea, Judecătoria Sectorului 1 București
  237. Magdalena Dietrich, Tribunalul Timiș
  238. Mihai Valentin, DIICOT Structura Centrală
  239. Buzoianu Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  240. Iordache Valeriu Marcel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  241. Ursu Oana Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  242. Daniela Lovin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  243. Bogdan Rocsin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  244. Smaranda Stepan, Curtea de Apel Timișoara
  245. Ghica Mihai Ștefan, Judecătoria Cluj-Napoca
  246. Diremia Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiorii de Vede
  247. Iboiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiorii de Vede
  248. Grecu Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiorii de Vede
  249. Nițescu Simona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  250. Berende Ruxandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  251. Bărbulescu Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  252. Vlad Alexandru Conea, Judecătoria Giurgiu
  253. Truică Irina Veronica, Judecătoria Sectorului 2 București
  254. Bursuc Andreea Claudia, DIICOT
  255. Varga Sanda Daria, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  256. Bocai Adina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iasi
  257. Onea Dalidis Nicoleta Irina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  258. Niță Cosmin Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  259. Pătraș Alexandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  260. Radu Florea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  261. Gheorghe Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  262. Prunea Alexandra Bianca, Judecătoria Târgu Mureș
  263. Chisbora Mircea Cristian, Tribunalul Bistrița Năsăud
  264. Pascaru Gema, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  265. Andrei Doncea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  266. Vlad Elena Claudia, Judecătoria Slatina
  267. Mihnea Valentin Stoicescu, Judecătoria Sectorului 1 București
  268. Sas Anca Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  269. Stoian Cătălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  270. Andrei Radu Dincă, Tribunalul Teleorman
  271. Irina Șerban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  272. Adina Botezatu, Judecătoria Brașov
  273. Liviu Cîrneciu, Judecătoria Zărnești
  274. Ghinea Alexandru Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  275. Radu Harja, Tribunalul Bihor
  276. Ursa Paul Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  277. Vlad Grigorescu, DNA Structura Centrală
  278. Andronache Marius Constantin, Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  279. Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște
  280. Ceaușu Alexandru Octavian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  281. Georgescu Georgiana Gabriela, Judecătoria Sectorului 3 București
  282. Duros Delia, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  283. Verives Daniel, Judecătoria Podu Turcului
  284. Aurelian Mânzu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  285. Curici Seia Iasmina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  286. Panaite Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  287. Mihoc Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  288. Ion Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  289. Bobeică Chirița Dorina, Judecătoria Târgoviște
  290. Trastău Olimpia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  291. Laura Tivadar, Judecătoria Dej
  292. Ramona Muscalu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  293. Achim Ana Maria, Judecătoria Ploiești
  294. Adelina Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  295. Carnariu Mihai Mădălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  296. Ungureanu Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  297. Alina Gabriela Grigore, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  298. Anca Maria Bănică, Judecătoria Sectorului 2 București
  299. Raul Radmacher, DIICOT ST Cluj
  300. Paiusi Liviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
  301. Alexandra Dordea, DNA Structura Centrală
  302. Cotovelea Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  303. Ioan Gaga, Tribunalul Cluj
  304. Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamț
  305. Pena Laura Nadia, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  306. Deriuș Laura, DNA Structura Centrală
  307. Paiusi Carmen, Judecătoria Sectorului 1 București
  308. Nicolae Sprîncu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  309. Bosanciuc Paul Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  310. Mirică Raluca, DNA Structura Centrală
  311. Vlad Alexandru Bențan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  312. Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța
  313. Brădean Raluca Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  314. Ramona Poenaru, Judecătoria Brad
  315. Pandel Ciprian, Judecătoria Târgoviște
  316. Uto Cătălina Miruna Lorena, Judecătoria Ploiești
  317. Alexandra Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  318. Alba Radu Ioan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  319. Anca Demian, Judecătoria Hațeg
  320. Cîrneciu Felicia Tincuța, Judecătoria Sectorului 2 București
  321. Adriana Arhire, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  322. Apostol Giorgiana Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  323. Mihaela Bădan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
  324. Belu Cristina Alexandra, auditor de justiţie anul 2
  325. Mădălina Vârtopeanu, Judecătoria Timișoara
  326. Dragoș Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  327. Cristina Crăciun, Tribunalul Timiș
  328. Bonda Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  329. Mandache Claudia, Judecătoria Iași
  330. Grăjdeanu Constantin, auditor de justiție
  331. Laura Moroiu, Judecătoria Piatra Neamț
  332. Antaloaie Ovidiu, Judecătoria Oltenița
  333. Croitoru Radu Constantin, Judecătoria Fetești
  334. Bratu Tiberiu Augustin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  335. Brem Ionela, auditor de justiție
  336. Albulescu Camelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  337. Maria Irina Manolică, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
  338. Jilavu Eduard Ștefan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  339. Jarca Cristian Paul, auditor de justiţie
  340. Necula Mihai, auditor de justiție
  341. Ciornei Dan, auditor de justiție
  342. Pintea Răzvan, auditor de justiție
  343. Cazacu Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  344. Tudor Filip, auditor de justiție
  345. Ursuț Cristian, auditor de justiție
  346. Bondar Elena Teodora, auditor de justiție
  347. Irina Isar, DIICOT Structura Centrală
  348. Bordianu Plesescu Roxana Angela, auditor de justiție
  349. Grip Paul Tudor, Judecătoria Zărnești
  350. Pop Andrei, auditor de justiție
  351. Ene Laura Elena, Judecătoria Sectorului 6 București
  352. Stanciu Gabriela, DNA ST Constanța
  353. Ramona Dunca, Judecătoria Giurgiu
  354. Țigler Larisa, auditor de justiție
  355. Andrei Bodean, DNA Constanța
  356. Mădălina Bîrlog, Tribunalul București
  357. Cătălin Margina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  358. Zidărescu Virginia, Judecătoria Focșani
  359. Stefana Carasel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  360. Iulia Emilia Apostol, Judecătoria Piatra Neamț
  361. Mungiu Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  362. Vîlcea Luciana Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  363. Vasile Andreea Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  364. Păun Maria Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  365. Raluca Gheorghe Anghel, DNA Structura Centrală
  366. Munteanu Adriana Natalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  367. Moldovan Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  368. Hau Andreea, Judecătoria Timișoara
  369. Oana Apetri, Judecătoria Tîrgu Neamț
  370. Cîrciumaru Oprică Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  371. Daniela Tiriteu, Judecătoria Arad
  372. Andreea Simona Suciu, Judecătoria Sectorului 5 București
  373. Pantiru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  374. Ioniță Irina, Tribunalul București
  375. Ordog Erika, Judecătoria Sfântu Gheorghe
  376. Lungu Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  377. Burlacu Adina, auditor de justiție
  378. Ene Silviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  379. Camelia Conortos, DNA ST Constanța
  380. Bocai Tudor Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  381. Matei Gheorghe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  382. Ungureanu Alina, auditor de justiție
  383. Dragoș Chiriac, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  384. Gâlcescu Dan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  385. Geambașu Daria Alexandra, auditor de justiție
  386. Cătănoaie Alexandra Laura, auditor de justiție
  387. Constantinescu Andreea, Judecătoria Sectorului 1 București
  388. Adriana Pau, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  389. Andone Alina Mădălina, Judecătoria Sectorului 1 București
  390. Perianu Raluca, Judecătoria Sectorului 1 București
  391. Ana Maria Iftinca-Voicu, Judecătoria Sectorului 1 București
  392. Teodoru Raluca, auditor de justiție
  393. Nedelcu Nicolae, Judecătoria Ploiești
  394. Predescu Maonica Raisa, Judecătoria Ploiești
  395. Duță Mihai Gabriel, Judecătoria Roșiorii de Vede
  396. Petrov Irina, auditor de justiție
  397. Gheorghe Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  398. Lobodan Remus, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  399. Tokos Lehel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  400. Ecaterina Florea, Tribunalul București
  401. Stribu Mirela Mădălina, Judecătoria Sectorului 5 București
  402. Goia Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  403. Cătălin Borcoman, DIICOT ST Brașov
  404. Anda Ungurean, Judecătoria Botoșani
  405. Tincu Diana, Judecătoria Botoșani
  406. Ostafie Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  407. Dana Falcan, Tribunalul Iași
  408. Mic Ioana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  409. Bratu Gabriela, Judecătoria Piatra Neamț
  410. Sandu Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  411. Sandu Maria Irina, Judecătoria Brașov
  412. Sendroni Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  413. Simona Florescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  414. Carmina Brînduși, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  415. George Daniel Danca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Minori și Familie Brașov
  416. Anghel Monica, Judecătoria Valenii de Munte
  417. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
  418. Moscu Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  419. Gogea Cristina, Tribunalul Covasna
  420. Câțu Lilișor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  421. Mursoi Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  422. Oresia Gondor, Tribunalul Maramureș
  423. Simon Antoniu, Curtea de Apel Cluj
  424. Liposchi Nicolae, Judecătoria Brad
  425. Georgiu Ioan, Judecătoria Gherla
  426. Iana Ovidiu, Tribunalul Buzau
  427. Iana Nicoleta Cecilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzau
  428. Cătălin Mormoe, Judecătoria Piatra Neamț
  429. Popa Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  430. Ambrozie Silvia, Judecătoria Sectorului 1 Bucuresti
  431. Daciana Deritei, DIICOT
  432. Laura Gaisteanu, Judecătoria Targoviste
  433. Gudumac Octavian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  434. Georgeta Ciungan, Tribunalul Bihor
  435. Naghiu Dida Adina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  436. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucuresti
  437. Andreea Apostol, Judecătoria Sectorului 3 Bucuresti
  438. Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timişoara
  439. Pop Florina, auditor de justitie
  440. Zaharciuc Monica, Judecătoria Alexandria
  441. Crețan Daniel-Alexandru, auditor de justiție
  442. Flaviu Fraiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  443. Tifachi Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  444. Petculescu Adelina, auditor de justiție
  445. Ioșca Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  446. Marin Liana-Georgiana, Judecătoria Ploiești
  447. Bontea Cristina Augustina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petrosani
  448. Cristea Denisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  449. Adrian Majeri, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  450. Teodora Gheorghe-Sorescu, Curtea de Apel Pitești
  451. Elena Popescu, Curtea de Apel Pitești
  452. Anca Iliescu, Judecătoria Sectorului 3 Bucuresti
  453. Paul Manciu, Judecătoria Moinesti
  454. Voroneanu Denisia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botosani
  455. Georgiana Olivia Copacian, Judecătoria Sectorului 2 Bucuresti
  456. Violeta Andrei, DIICOT Structura Centrală
  457. Teodor Bogdan Topală, DIICOT Structura Centrală
  458. Stela Stoicescu, Judecătoria Sectorului 2
  459. Carlan Nicolae Sergiu, Judecătoria Cluj Napoca
  460. Iulia Lohan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmatiei
  461. Bogdan Naș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  462. Burlacu Nicoleta, Judecătoria Timișoara
  463. Gulutanu Alina-Nadia, Tribunalul Bucuresti
  464. Toader Daniela, Tribunalul Bucuresti
  465. Maxim Sinziana, magistrat asistent ICCJ
  466. Dinu Mihaela, magistrat asistent ICCJ
  467. Chiribasa Luminita, magistrat asistent ICCJ
  468. Popovici Madalina, magistrat asistent ICCJ
  469. Poputa Florica, magistrat asistent ICCJ
  470. Daniela Turcu, magistrat asistent ICCJ
  471. Curelea Stela Lavinia, magistrat asistent ICCJ
  472. Ungureanu Marina, magistrat asistent ICCJ
  473. Munteanu Ofelia, magistrat asistent ICCJ
  474. Antonia Lipcinski, magistrat asistent ICCJ
  475. Stroiu Oana, Curtea de Apel Brașov
  476. Stancioi Daniela-Ioana, Tribunalul Bucuresti
  477. Iulia-Diana Satmarici, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  478. Șuiu Andrada Laura, auditor de justitie
  479. Cosmin Macasoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  480. Livia Brates, Judecătoria Alexandria
  481. Baran Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucuresti
  482. Olteanu Cosmin Alexandru, Judecătoria Giurgiu
  483. Tirlea Irina, Judecătoria Iasi
  484. Raluca Nor-Bosnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  485. Ghita Georgiana Edwina, Judecătoria Sectorului 1 Bucuresti
  486. Ghita Bogdan Marian, DNA
  487. Bordianu Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  488. Bosnea Cristi Sorin, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  489. Viorica Flucsa, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timis
  490. Ciprian Coadă, Curtea de Apel Constanța
  491. Stefania Anton, Curtea de Apel Suceava
  492. Ionaș Petru, Judecătoria Lugoj
  493. Ionaș Bianca-Patricia, Judecătoria Lugoj
  494. Volintiru Alexandru-Nicolae, Judecătoria Sectorului 1 Bucuresti
  495. Cristian Dinu, DIICOT Sibiu
  496. Meszaros Tiberiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  497. Obreja Irinciuc Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  498. Cristina Calusaru, Tribunalul Dolj
  499. Marian Calusaru, DNA ST Craiova
  500. Teona Gabriela Boteanu, auditor de justitie anul II
  501. Sasu Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timis
  502. Vrabete Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  503. Voiculescu Mădălina, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  504. Roxana Marculescu, Judecătoria Sectorului 1
  505. Roxana Vasile, Judecătoria Sectorului 1
  506. Anghel Emilian-Ionut, auditor de justitie
  507. Valentin Toduta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  508. Durnea Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  509. Marian Clement Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  510. Lavinia Focșa, Judecătoria Sectorului 1
  511. Pantea Marius, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  512. Gavrilă George-Virgil, DIICOT Structura Centrală
  513. Tanasă Cătălina-Elena, auditor de justiţie
  514. Larisa Rusu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  515. Maria Adelina Gogan, Tribunalul Giurgiu
  516. Adrian Gogan, Judecătoria Brașov
  517. Capitan Corneliu, Judecătoria Satu Mare
  518. Bacoiu Diana-Madalina, auditor de justitie
  519. Ana Lazăr, Tribunalul Giurgiu
  520. Gabriel Mustață, Judecătoria Constanța
  521. Nastasia Marius, Judecătoria Constanța
  522. Octavian-Cătălin Ticea, Judecătoria Constanța
  523. Constantin Dehenea, Judecătoria Constanța
  524. Monica Vieru, Judecătoria Constanța
  525. Ciprian-Gabriel Butaru, Judecătoria Constanța
  526. Alina-Mariana Lefter, Judecătoria Constanța
  527. Dorin Preduț, Judecătoria Constanța
  528. Bogdan Dumitru, Judecătoria Constanța
  529. Angelica Neacșu, Judecătoria Constanța
  530. Andreea-Georgiana Baltag, Judecătoria Constanța
  531. Răzvan-Ionuț Pricop, Judecătoria Constanța
  532. Mihaela-Ionela Stanciu, Judecătoria Constanța
  533. Laura-Ioana Pecheanu, Judecătoria Constanța
  534. Oana Șărban, Judecătoria Constanța
  535. Gabriel Neacșu, Judecătoria Constanța
  536. Camelia Doroiman, Judecătoria Constanța
  537. Alina Crasovschi, Judecătoria Constanța
  538. Monica Rizea, Judecătoria Constanța
  539. Constanța Ilie, Judecătoria Constanța
  540. Daniela-Alexandra Stamate, Judecătoria Constanța
  541. Maria Timoașcă, Tribunalul Constanța
  542. Marilena Mircioi, Tribunalul Constanța
  543. Aparaschivei Adrian, Curtea de Apel Suceava
  544. Deac Bogdana, Judecătoria Gherla
  545. Rusu Dana Ioana, Judecătoria Gherla
  546. Ungurean Andreea-Elisabeta, Judecătoria Gherla
  547. Marc Ionela Anca, Judecătoria Cluj Napoca
  548. Tocu Maria Magdalena, Tribunalul Bucuresti
  549. Catalin Strimbei, procuror militar DNA
  550. Dana Belciug, DNA Structura Centrala
  551. Flavius Gh. Muresan, Tribunalul Specializat Mures
  552. Vlad Tari, Judecătoria Sectorului 2 București
  553. Adrian Păcurar, Curtea de Apel București
  554. Corina Dragu, DNA ST Brasov
  555. Loredana Alexandrescu, Judecătoria Iasi
  556. Claudia Bodean, Curtea de Apel Constanta
  557. Sofia Crișan, Tribunalul București
  558. Maria Ristache, Tribunalul Mures
  559. Cosnita, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  560. Irina Dumitru, Tribunalul Specializat Mures
  561. Marginean-Peczi Anamaria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  562. Ramona Zglimbea, Tribunalul Dolj
  563. Iulia Casap, Judecătoria Oradea
  564. Diac Ana-Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 Bucuresti
  565. Alexandra Țiu, Judecătoria Focșani
  566. Pop Ciprian Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
  567. Voiculescu Corina, auditor de justitie
  568. Elena Luiza Mogosanu, Judecătoria Pitești
  569. Pelmus Ciprian Ionut, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  570. Pelmus Atena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  571. Viciu Maria Mirabela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  572. Stănculescu Catalin Nicolae, Judecătoria Calafat
  573. Dobrea Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  574. Ciutac Mircea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  575. Gordan Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  576. Dedulescu Liviu Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  577. Velea Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  578. Tremura Mirel Cristian, auditor de justitie
  579. Tabirta Lorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  580. Oprea Veronica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  581. Marius Borta, auditor de justitie
  582. Prinose Elena-Georgiana, Judecătoria Sectorului 2 București
  583. Rosu Diana, auditor de justitie
  584. Ana-Maria Manole, Judecătoria Sectorului 3
  585. Dan Blănaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  586. Gliga Maria Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  587. Voinea Georgiana Cecilia, Tribunalul Ilfov
  588. Gheorghiu Anca Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  589. Florin Zereş, Judecătoria Sibiu
  590. Laurentiu George Constantinescu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Motru
  591. Urițescu Diana Maria, Judecătoria Dej
  592. Urițescu Valentin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
  593. Larisa Moldovan, auditor de justiție
  594. Buculea Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  595. Renyi Erika, Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  596. Cătălina Padeanu, Judecătoria Craiova
  597. Tătar Emanuela Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braila
  598. Ionescu Irina, Judecătoria Constanta
  599. Mihai Negulescu, DIICOT ST Brașov
  600. Nițulescu Marie-Jeanne, Judecătoria Sectorului 3 București
  601. Andreea Busulescu, Judecătoria Sectorului 1
  602. Burga Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sfântu Gheorghe
  603. Sava Alexandra Teona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Harlau
  604. Alexandru Liviu Colceriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Intorsura Buzaului
  605. David Maricel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  606. Doina Zavalasi, Curtea de Apel Craiova
  607. Sorin Pasăre, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  608. Diana Bachios, Judecătoria Arad
  609. Doina Chila, Judecătoria Arad
  610. Ramona Elena Bolla, Parchetul de pe lângă Tribunalul București.
  611. Viorela Tisler, Judecătoria Oradea
  612. Tomescu Alexandra-Sorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1
  613. Ionescu Bogdan, Judecătoria Videle
  614. Sfichi Bogdan, PMTMB
  615. Wechter Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  616. Tudor Cristian Ciobanu, Judecătoria Raducaneni
  617. Norica Nicoleta Iordache, Judecătoria Sectorului 1
  618. Pirlea Alexandru Claudiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galati
  619. Minac Denisa Mădălina, auditor de justiție
  620. Anca Maria Ciuma, auditor de justiție
  621. Doicescu Roxana Elena, Judecătoria Constanta
  622. Cercega Lidia, auditor de justitie
  623. Codreanu Roxana, Judecătoria Constanța
  624. Stancu Dana Iuliana, Curtea de Apel Pitești
  625. Stancu Costin Andrei, Curtea de Apel Pitești
  626. Alinel Bodnar, Judecătoria Sectorului 3
  627. Mihaela Iulia Luca, Judecătoria Brasov
  628. Maris Madalina – auditor de justiție
  629. Alexandrina Cucu, Judecătoria sectorului 6
  630. Negrut Catalina – PJS6
  631. Vestemeanu Raluca DIICOT ST BRASOV
  632. Sfica Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  633. Neagos Sorina Curtea de Apel Alba
  634. Bic Denisa Maria-Curtea de Apel Alba Iulia
  635. Simona Constantinescu DNA
  636. Penciuc Andrada Roxana – Tribunalul Ilfov
  637. Costache Bogdan – PJ Craiova
  638. Cosmina-Mihaela Colceriu – PJ Zarnesti
  639. Mircea Iuliana -PCA Constanta
  640. Valentin Buliga, Tribunalul Specializat Mureș
  641. Simona Stefania Matei, Tribunalul Mures
  642. Mergeane Mihaela -PCA Constanta
  643. Valina Calarasu, Parchetul de pe langa Tribunalul Bucuresti
  644. Radu Florea, PJ Turda
  645. Cotoară Sabina, Judecătoria Aiud
  646. Ciobănescu Ioana, Judecătoria Turda
  647. Cotîrlă Mihaela, Judecătoria Turda
  648. Corovei Corina, Judecătoria Turda
  649. Grigoraș Laura, Judecătoria Turda
  650. Pantelimon Teluța, Judecătoria Turda
  651. Pușcașu Adriana, Judecătoria Turda
  652. Axinte Constantin, Judecătoria Turda
  653. Loor Vlad, Judecătoria Turda
  654. Unguraș Florin, Judecătoria Turda
  655. Madalina Hira ,procuror DIICOT -ST Constanta
  656. Mihai Stanciu, procuror DIICOT -ST Constanta
  657. Streza Laurențiu, PJ Rm. Valcea
  658. Mihaela Saracut, judecător, Curtea de Apel Cluj
  659. Florian Costin, Tribunalul Galati
  660. Puiulescu Constantin-Cosmin, PJ Pitesti
  661. Robu Viviana Oana Judecătoria Bălcești
  662. Ghira Raluca, Parchetul de pe langa Judecătoria Zărnești
  663. Joldeş Liliana-Tribunalul Bistriţa Năsăud
  664. Stan Mircea – Curtea de Apel Pitesti
  665. Veronica Ioniță, jud. Tribunalul Bihor
  666. Apostol Marina, Tribunalul Vaslui
  667. Dana Tițian, Curtea de Apel Alba Iulia
  668. Bulmez Andreea – Judecătoria Giurgiu
  669. Innana Meleanca, Judecatoria Slatina
  670. George Daniel Danca – PT Minori și Familie Brașov
  671. Adriana Soponar, Judecătoria Satu Mare
  672. Maga Mihaela – Tribunalul Botoșani
  673. Ailioaie Andreea-Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  674. Mihai Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  675. Claudia Vasiliu, Tribunalul Neamț
  676. Robert Bumbu, Tribunalul Neamț
  677. Bilan Paul – Judecătoria Iași
  678. Alina Neculai, Curtea de Apel Suceava
  679. Carnariu Bianca Dana, PJ Baia Mare
  680. Ciprian Bodu, DNA ST Constanta
  681. Mircea Zaharia, Judecatoria Iasi
  682. Iordan Laurentiu Stefan, PJS1 Bucuresti
  683. Simona Aldea, Judecătoria Tîrgu Mureș
  684. Anghel Simona – PJS1
  685. Gliga Maria Liliana – PT Giurgiu
  686. Roșu Cristina – PJ Giurgiu
  687. Dan Simion, PT Sibiu
  688. Voiculescu Mădălina PT București
  689. Marin Tiberiu Bogdan – PJ Giurgiu
  690. George Daniel Danca – procuror PT Covasna
  691. Adriana Soponar, Judecătoria Satu Mare
  692. Oltean Sorana Zamfira, auditor de justitie
  693. Mursoi Daniela, procuror PT Gorj
  694. Mic Ioana, procuror, PT Satu Mare
  695. Laurentiu George Constantinescu, procuror PJ Motru
  696. Berende Ruxandra Maria, procuror PJ Satu Mare
  697. Stanciulescu Bogdan – Judecatoria sector 2 Bucuresti
  698. Zidarescu Virginia – Judecatoria Focsani

No related posts.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


− two = 7

Publicatie semestriala a Editurii Universitare (acreditata CNCS)

  • SSRN

Parteneri

  • 1. Editura Universitară
  • 2. Centrul de Studii de Drept European
  • 3. JurisClasor CEDO
  • 4. Centrul de Resurse Juridice din Moldova

Newsletter

E-mail:

Subscribe
Unsubscribe

Accesări (pagini citite)