
Asociaţia „Forumul Judecătorilor din România” a participat astăzi, 18 august 2025, la întâlnirea organizată la sediul Guvernului României între prim-ministrul Ilie Bolojan și reprezentanții asociațiilor profesionale ale magistraților din România. Întâlnirea a avut scopul de a debloca dialogul dintre puterea executivă și magistrați, desfășurându-se într-un climat de respect reciproc, coordonate care au lipsit în ultima perioadă și care sunt esențiale… citeste
