Peste 1000 de magistrați solicită suplimentarea ordinii de zi a ședinței plenului Consiliului Superior al Magistraturii din data de 14 iunie 2018 cu cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România

Prezentăm mai jos solicitarea formulată de peste 1000 de colegi în vederea suplimentării ordinii de zi a ședinței Plenului Consiliului Superior al Magistraturii din data de 14 iunie 2018 cu cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România față de atacurile recente ale reprezentanților de seamă ai puterii legislative și ai puterii executive, materializate în discursurile unor lideri politici din data de 9 iunie 2018, respectiv data de 10 iunie 2018. Textul integral al cererii este disponibil la pagina web http://www.forumuljudecatorilor.ro/wp-content/uploads/FJR-Cerere-de-aparare-a-independentei-sistemului-judiciar.pdf.

 

CĂTRE

CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII

Stimată doamnă președinte,

Stimați membri ai Consiliului Superior al Magistraturii,

 

Subsemnații, judecători, procurori, magistrați-asistenți și auditori de justiție, declarăm că ne însușim în nume propriu cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România.

Totodată, vă solicităm suplimentarea ordinii de zi a ședinței plenului Consiliului Superior al Magistraturii din data de 14 iunie 2018 cu prezenta cerere și vă solicităm să dispuneți admiterea acesteia și apărarea independenței sistemului judiciar pusă grav în pericol de acțiunile concertate ale celorlalte două puteri ale statului, legislativă și executivă.

Anexăm lista celor 1.104 judecători, procurori, magistrați-asistenți și auditori de justiție, semnatari ai prezentei cereri, precum și cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România.

  1. Alina Mihaela Palancanu- Tribunalul Neamț
  2. Florina Carmen Ionescu- Tribunalul Neamț
  3. Voroneanu Denisia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  4. Ramona Ristea- Tribunalul Timiș
  5. Sandu Anca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  6. Arpinte Nicoleta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  7. Lapadat Coralia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  8. Ungureanu Elena Cerasela- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  9. Andrei-Radu Dincă- Tribunalul Teleorman
  10. Cazacu Diana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  11. Vasilescu Liviu- DIICOT Craiova
  12. Bãra Bianca- Judecătoria Caransebeș
  13. Acatrinei Alexandru- Judecătoria Gura Humorului
  14. Acatrinei Alexandra- Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
  15. Padeanu Cătălina Petruta- Judecătoria Craiova
  16. Stancioi Daniela-Ioana- Tribunalul București
  17. Alba Radu Ioan-Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  18. Ciocan Radu Andrei-Tribunalul București
  19. Iulian Dîrzeanu-Tribunalul București
  20. Sorin Beteringhe- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  21. Camelia Toderică- Curtea de Apel Iași
  22. Gheorghe Mihai Andrei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  23. Topliceanu Constantin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  24. Cristi Danilet-Tribunalul Cluj
  25. Chivu Claudia Irina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  26. Buculea Raluca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  27. Sohorca Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  28. Adrian Morar- Judecătoria Reghin
  29. Bădulescu Mihaela Roxana Ioana- Judecătoria sector 1 București
  30. Marian Virgil- Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  31. Claudiu Eduard Corobană-Tribunalul București
  32. Georgeta Coman- Judecătoria Sectorului 3
  33. Rusu Larisa- Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  34. Ionita Irina- Tribunalul București
  35. Andreea Sandu-Tribunalul București
  36. Penciuc Andrada Roxana- Judecătoria Deva
  37. Onofrei-Nichiforel Marius- Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
  38. Gheorghe Costin Lucian- Judecătoria Cornetu
  39. Viciu Maria Mirabela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  40. Dumitru Alexandru- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  41. Andreea Busulescu-Judecătoria Sectorului 1 București
  42. Sas George Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  43. Andrei Doncea- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  44. Iordache Valeriu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  45. Busu Lorelei- Judecătoria Buzău
  46. David Maricel- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  47. Ana Mureșan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2- delegata la PTB
  48. Diremia Vlad- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
  49. Iboiu Mihaela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
  50. Grecu Florina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
  51. Vrabete Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  52. Madalina Birlog-Tribunalul București
  53. Serban Viorel-Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  54. Burlacu Nicoleta- Judecătoria Timișoara
  55. Alexa Mona Irina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  56. Bosianu Diana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  57. Sava Alexandra Teona- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  58. Panainte Iulian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  59. Bratuleanu Emilian Ionuț- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  60. Oana Livia Apetri- Judecătoria Târgu Neamț
  61. Liviu Cristian Cîrneciu- Judecătoria Zărneşti
  62. Andrei Jurca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  63. Pașca Tușa Dumitru- Judecătoria Reghin
  64. Ioana Alexandra Gherasim- Judecătoria Pitești
  65. Alexandra Dordea- DNA Structura centrala
  66. Miroiu Floriana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  67. Brindea Dan Eugen- Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  68. Camelia Albulescu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  69. Alexandru Florea- DIICOT
  70. Volintiru Alexandru-Nicolae- Judecătoria Sector 1 București
  71. Panciuc Anca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Rădăuți
  72. Comanescu Petre Catalin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
  73. Anuta Anisoara- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  74. Rosca Sergiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  75. Tomescu Alexandra Sorina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin-Vale
  76. Cristina Crăciun- Tribunalul Timiș
  77. Nita Cosmin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  78. Naghiu Dida Adina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  79. Duţă Mihai-Gabriel- Judecătoria Roşiorii de Vede
  80. Naghiu Dida Adina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  81. Vîlcea Luciana Elena- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  82. Stasiuc Madalina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Mureș
  83. Briscan Adrian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  84. Corina Maria Florea- Judecătoria Oradea
  85. Păuna Maria Magdalena- Judecătoria Roșiorii de Vede
  86. Catalin Borcoman- DIICOT Brașov
  87. Rus Lavinia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
  88. Vasile Andreea Florina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  89. Dundev Alma Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  90. Dinu Mihai Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  91. Zaharciuc Monica- Judecătoria Alexandria
  92. Sighete Brigitte- Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
  93. Plic Răzvan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
  94. Asmarandei Andrei Iulian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  95. Cristina Călușaru- Tribunalul Dolj
  96. Marin Călușaru- DNA-ST Craiova
  97. Veronica Sîrbu- Judecătoria Sectorului 4 București
  98. Voinea Georgiana Cecilia- Judecătoria Ploiești
  99. Vasile Airinei- DIICOT
  100. Cojoaca Traian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiorii de Vede
  101. Iulia Emilia Apostol- Judecătoria Piatra Neamț
  102. Nita Manole Simona Daniela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  103. Gheorghe Cristian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  104. Cristea Ana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
  105. Oprescu Alexandra Georgiana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  106. Andreea Lup- Judecătoria Satu Mare
  107. Ciocanta Cristinel-Valentin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  108. Oana Andreea Onofrei- Judecătoria Sector 1 București
  109. Paula Patrascu- Judecătoria Sector 1 București
  110. Marius Stancu- Judecătoria Sector 1 București
  111. Comaniciu Anca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Rupea
  112. Marilena Neacsu- Tribunalul București
  113. Lavinia Barbu- Judecătoria Târgoviște
  114. Chiriac Radu- Judecătoria Galați
  115. Andra-Monica Lăsconi- Judecătoria Ploiești
  116. Goia Gheorghe- Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  117. Daniela Tiriteu- Judecătoria Arad
  118. Barbu Camelia Liliana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale
  119. Taghiev Ramona- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  120. Finica Sorina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  121. Alina-Mihaela Gioroceanu- Tribunalul Olt
  122. Corneliu Capitan- Judecătoria Satu Mare
  123. Oana Baculescu- Judecătoria Satu Mare
  124. Damaschin Ioana Teodora- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  125. Coman Claudia- Judecătoria Bolintin Vale
  126. Dobre Mihai Alexandru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  127. Pasc Daniela Corina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  128. Livia Brates- Judecătoria Alexandria
  129. Buzamăt Irina- Judecătoria Brăila
  130. Achim Ana Maria- Judecătoria Ploiești
  131. Cristina Moisa- Curtea de Apel Brașov
  132. Iuliana Mihoc- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  133. Nițică Andreea Mãlina- Judecătoria Timișoara
  134. Zlate Nadia- DNA Constanța
  135. Florin Arion- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  136. Larisa Arion- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  137. Catalin Marian Bunduc- DIICOT București
  138. Ordog Erika- Judecătoria Sfântu Gheorghe
  139. Marinel Nicolae- Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  140. Andrei Stefan- Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  141. Codreanu Roxana-Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  142. Constantinescu Cristian- Tribunalul Prahova
  143. Ungureanu Daniel Florin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  144. Sorin Constantinescu- DNA Constanța
  145. Cirneciu Felicia Tincuta- Judecătoria Sector 2 București
  146. Cristescu Cosmin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești-
  147. Adrian Mihai- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  148. Irina Ungureanu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  149. Ancuta Ailene- Judecătoria Iași
  150. Vlad-Alexandru Bențan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  151. Dinu Rebecca Zinca- Tribunalul București
  152. Liviu Urziceanu- Judecătoria Arad
  153. Bordianu Dragoș- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  154. Irina Șerban- Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  155. Nicoleta Buha- Tribunalul București
  156. Vilculescu Ioana Raluca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  157. Neagu Adrian- Judecătoria Arad
  158. Neagu Ana-Maria- Judecătoria Arad
  159. Bocai Tudor Florin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  160. Matei Gheorghe- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  161. Povăliceanu Cristina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara Arad
  162. Ciungan Georgeta- Judecătoria Focșani
  163. Ciomaga Matostat Mihaela- Judecătoria Botoșani
  164. Mihail Andreca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  165. Thea Zinca- Judecătoria Caransebeș
  166. Irina Popa- Judecătoria Sector 1 București
  167. Adrian Popescu- Tribunalul Cluj
  168. Ioana-Maria Cîmpean- Judecătoria Timișoara
  169. Cosmina Chirila- Judecătoria Cluj-Napoca
  170. Truica Irina-Veronica- Judecătoria Sector 2 București
  171. Cristina Frincu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  172. Cristina Mocioi- Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  173. Alexandra Pop- Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  174. Gherghina Alina Nicoleta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  175. Zaharia Lupu Florin Mircea- Judecătoria Iași
  176. Valentin Uritescu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
  177. Diana Maria Bichis- Judecătoria Dej
  178. Curici Seia-Iasmina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  179. Conortos Constantin- DNA Constanța
  180. Șandru Ioan- Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  181. Conortos Camelia Maria- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  182. Corina Dinică- Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  183. Anghel Simona Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița
  184. Damaschin Eniko- Judecătoria Cornetu
  185. Balasanu Alexandru- Judecătoria Botoșani
  186. Dicu Maria- Judecătoria Botoșani
  187. Totora Vlad Cosmin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  188. Tincu Diana- Judecătoria Botoșani
  189. Ciobanu Ionica Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  190. Circiumaru Oprica Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  191. Ion Mihaela- Judecătoria Buzău
  192. Bãdan Mihai Claudiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  193. Simon Dragos Nicolae- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  194. Șofan Dumitru- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  195. Avram Iulian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  196. Bărbieru Ionel- Judecătoria Botoșani
  197. Crăciun Cristina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  198. Cibian Gina Monica- Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  199. Stefanita Gogea- DIICOT
  200. Vale Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  201. Rotundu Gabriela Adriana- Judecătoria Iași
  202. Ionas Petru- Judecătoria Lugoj
  203. Ene Silviu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  204. Patras Alexandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  205. Ionaş Bianca-Patricia- Judecătoria Lugoj
  206. Catalina Stoian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  207. Satmarici Iulia-Diana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  208. Ardelean Cristian- DNA
  209. Ghita Alina Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  210. Andreea Mihaela Bradu- Tribunalul București
  211. Sandu Claudiu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  212. Cozmei Daniela- Judecătoria Iași
  213. Sandu Maria Irina- Judecătoria Brașov
  214. Anca Iovan- DIICOT Brașov
  215. Adriana-Meda Titu- DNA- ST Cluj
  216. Simion Oana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  217. Ungurean Andreea-Elisabeta- Judecătoria Gherla
  218. Stroescu Bobby Sorin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  219. Dragoș Olteanu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  220. Boaje Cristina-Tribunalul București
  221. Grigore Alina Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  222. Petcoiu Mihai Ion- Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia de Arama
  223. Câțu Lilişor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  224. Câțu Codruța Romana Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  225. Maria Rimniceanu- DIICOT Brașov
  226. Todea Laurentiu Mirel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  227. Serban Oana Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  228. Olariu Nicușor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
  229. Vlad Craciun- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  230. Simona Țuca- Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  231. Cherșa Ileana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  232. Varga Sanda Daria- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  233. Mihoc Emanuel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  234. Mirtha Meleaca- Curtea de Apel Craiova
  • Doina Zavalasi- Curtea de Apel Craiova
  • Cristiana Tudor Olteanu- Curtea de Apel Craiova
  • Vali Ileana Niță- Curtea de Apel Craiova
  • Cătălina Croitoru- Curtea de Apel Craiova
  1. Let Constantin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  2. Simona Taus- Judecătoria Braşov
  3. Mandache Ionuț- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  4. Mandache Claudia Judecătoria Iași
  5. Aurelian Manzu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  6. Simon Ligia- Tribunalul Maramureș
  7. Corda Liviu-Tiberiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  8. Ciprian Ionut Pelmus– Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  9. Alina Nica- Judecătoria Braşov
  10. George Solovăstru- Judecătoria Braşov
  11. Oresia Gondor- Tribunalul Maramureș
  12. Dietrich Magdalena- Tribunalul Timiș
  13. Trif Marian Mihai- Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  14. Sorin Pasăre- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  15. Augustina Cioplea- DIICOT
  16. Buzoianu Mihaela Alexandra- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  17. Apostol Giorgiana Violeta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  18. Ghinea Alexandru-Cosmin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  19. Chivu Anita- Judecătoria Alexandria
  20. Bădoi Iulian- DIICOT Teleorman
  21. Cristian Claudiu Alunaru – Tribunalul Arad
  22. Rus Lucian Claudiu- DNA Oradea
  23. Gheorghe Valentina – Mihaela- auditor de justiție- anul II
  24. Apostol Diana Adriana- Judecătoria Sector 4 București
  25. Solomon Marian- Judecătoria Sector 4 București
  26. Nicoleta Lucaciu- Judecătoria Oradea
  27. Sersea Oana Georgiana- Judecătoria Sector 4 București
  28. Muntean Adrian Valentin- DNA Oradea
  29. Trastau Olimpia Maria- Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  30. Groza Anca- Tribunalul Cluj
  31. Boteanu Teona Gabriela- auditor de justiție- anul II
  32. Lazar Amalia- Judecătoria Onești
  33. Anghel Alexandru Bogdan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  34. Dorobantu Radu- Judecătoria Bacău
  35. Diac Ana-Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  36. Bunea Catalin- Judecătoria Sectorului 1
  37. Bradin Aurora- Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  38. Iulian Nica- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  39. Alina Nica- Judecătoria Brașov
  40. Zaharia Ovidiu Gheorghe- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Bujor
  41. Cîrlănaru-China Raluca- Judecătoria Gherla
  42. Cosarca Nicolae- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu-Mureș
  43. Lungu Ramona- Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  44. Popovici Felicia- DNA- ST Oradea
  45. Simona Constantinescu- DNA- Structura Centrală
  46. Enache Iulia- Judecătoria Bacău
  47. Adelina Zamfir- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  48. Capșa Floriana Livia- Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  49. Ghiduc Irina Maria- Jud. Fălticeni
  50. Daniel Belei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  51. Ioana Guțu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  52. Elena Luiza Mogosanu- Judecătoria Pitești
  53. Ioana-Luciana Hanganu-Curtea de Apel Galaţi
  54. Rad Iuliana- Judecătoria Târgu Mureș
  55. Avram Anda-Elena- Judecătoria Satu Mare
  56. Andreia Rodica Ciurea- Judecătoria Pitești
  57. Lungu Carina Gabriela- auditor de justiție anul II
  58. Tatar Emanuela Anca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  59. Ana Maria Chirila- Judecătoria Cluj-Napoca
  60. Luca Mihaela Cornelia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  61. Izdrugă Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  62. Alina Oana Iordache- auditor de justiție- anul II
  63. Margina Cătălin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  64. Pacuraru Mihaela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  65. Dohan Ioan Calin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  66. Deriuș Laura- D.N.A structura centrala
  67. Doina Ștanță- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  68. Ana Maria Manolache- auditor an II
  69. Andreea Constantinescu- Judecătoria Sector 1 București
  70. Alexandra Ghica- Judecătoria Sector 1 București
  71. Alexandru Cobiscan- Judecătoria Sector 1 București
  72. Pelmus Atena- Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  73. Borjog Ioana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  74. Ana-Maria Iftinca- Judecătoria Sector 1 București
  75. Cristina Nedea- Judecătoria Sector 1 București
  76. Pojoga Adrian- Judecătoria Satu Mare
  77. Dobrin Lucica- Curtea de Apel Timișoara
  78. Flore Danina Oana- jud. Timișoara
  79. Ferenț Alina- Judecătoria Ploiești
  80. Lavinia Focșa- Judecătoria Sector 1 București
  81. Diana Toma- Judecătoria Ploiești
  82. Anghel Monica– Judecătoria Vălenii de Munte
  83. Blanaru Larisa Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  84. Daniel Giorgian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  85. Mitroi Reli Roxana- judecătoria Craiova
  86. Morar Ciprian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  87. Adina Fundătureanu- Curtea de Apel Pitești
  88. Ioan Fundătureanu- Curtea de Apel Pitești
  89. Ionela Florina Tinca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  90. Onea Dalidis Nicoleta Irina- PCA Craiova
  91. Alexandra Mocanu- Judecătoria Ploiești
  92. Daniel Verives- Jud. Podu Turcului
  93. Berende Ruxandra Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  94. Florea Ana Maria- Judecătoria Sibiu
  95. Zar Georgiana Gianina- Judecătoria Focșani
  96. Carstea Alina Viorica- Judecătoria Luduș
  97. Gheorghiu Anca Loredana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  98. Anca Borsan- Judecătoria Buftea
  99. Daniel Simion- Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  100. Antonache Alexandra- Judecătoria Sectorului 4 București
  101. Dobre Aurelia-Mădălina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  102. Mosteanu Mihaela Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița
  103. Mosteanu Marian Eugen- DNA St Craiova
  104. Anda Ungurean- Judecătoria Botoșani
  105. Filip Radu Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  106. Madalina Potarnichie- Judecătoria Brașov
  107. Ciornei Dan-Constantin- auditor de justiție
  108. Manzalica Elena Alexandra- auditor de justiție- anul II
  109. Ellzica Tentiuc- Judecătoria Piatra Neamț
  110. Țigler Larisa Ioana- auditor de justiție anul II
  111. Ghidiu Liliana- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  112. Boceanu Claudia Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  113. Burlacu Adina- auditor de justiție- anul I
  114. Macovei Mădălina- Judecătoria Sibiu
  115. Dinu Ionut Alex- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  116. Predescu Monica Raisa- Judecătoria Ploiești
  117. Toma Andreea- auditor de justiție anul II
  118. Stela Stoicescu- Judecătoria Sector 2 București
  119. Buzenschi Veronica- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  120. Alb Codruța Violeta- Tribunalul Maramureș
  121. Cimpeanu Florentina- Judecătoria Ploiești
  122. Pintilei Silvia-Tribunalul Botoșani
  123. Crețan Daniel-Alexandru- auditor de justiție- an II
  124. Andrei Constantin Cristi- Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
  125. Jakab Timea- auditor de justiție- an II
  126. Neacsa Ioana Mihaela-Tribunalul Argeș
  127. Tokos Lehel- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  128. Șărban Constantin-Cristian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  129. Gabriela Bratu- Judecătoria Piatra-Neamț
  130. Alex Belchiță- auditor- anul II
  131. Dinu Eugenia Viviana- judecătoria Galați
  132. Stepan Smaranda-Tribunalul Timis
  133. Morosan Andrada-Sabina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  134. Ciocoiu Georgiana Mihaela- auditor- anul II
  135. Profira Cezar- DNA Structura centrală
  136. Tabirta Lorin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  137. Șuiu Andrada Laura- auditor de justiție – an II
  138. Bologa Crin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  139. Gogea Cristina- Tribunalul Covasna
  140. Alexandru Bogdan Popescu- Judecătoria Târgu Jiu
  141. Bosânciuc Paul-Cosmin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  142. Dragota Larisa Petruta- auditor de justiție- anul II
  143. Ungureanu Alina Nicoleta- auditor de justiție- anul I
  144. Petculescu Elena-Adelina- auditor de justiție- anul II
  145. Innana Meleancă- auditor de justiție- anul II
  146. Ursuț Cristian- auditor de justiție- an II
  147. Georgescul Ruxandra Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  148. Calinescu Diana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  149. Chiochiu Catalin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  150. Elena-Daniela Stoian- Judecătoria Craiova
  151. Uto Catalina Miruna Lorena- Judecătoria Ploiești
  152. Iana Cecilia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  153. Mona Anton- auditor de justiție- anul II
  154. Sitiavu Georgiana Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  155. Georgescu Marinela Aniela- Judecătoria Sector 4București
  156. Pop Andrei- auditor de justiție anul I
  157. Doroftei Georgiana- auditor de justiție anul II
  158. Conea Vlad-Alexandru- judecătoria Giurgiu
  159. Sprîncu Nicolae- Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  160. Pascu Diana Andreea- auditor de justiție anul I
  161. Norica Nicoleta Iordache- Judecătoria Sectorului 1 București
  162. Radmacher Raul- DIICOT ST Cluj
  163. Oprea Veronica-Nicoleta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău- delegat DNA S.T. Ploieşti
  164. Radmacher Carmen- Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
  165. Munteanu Adriana Natalia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  166. Zaharia Georgel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  167. Alexandru Bogdan Pop- Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  168. Laurentiu Grecu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  169. Sauciuc Andrei- Judecătoria Iași
  170. Roescu Andreea- Judecătoria Rm. Vâlcea
  171. Ailioaei Ramona- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  172. Bulzan Mihaela- DIICOT ST Oradea
  173. Voiculescu Corina Alexandra- auditor de justiție- anul 1
  174. Vieriu Tudor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  175. Sarghi Dorina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  176. Paiusi Marius Teodor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  177. Hauder Stefania Dochita- auditor de justiție an II
  178. Oana Valeria Chirita- Judecătoria Sector 1București
  179. Cristina Ionescu-Lupeanu-Tribunalul București
  180. Șărban Oana- Judecătoria Constanta
  181. Ripiceanu Andreea Olivia- Judecătoria Botoşani
  182. Bacoiu Diana-Madalina- auditor de justiție- anul I
  183. Dragomir Valentin- Judecătoria Buftea
  184. Vlad Cîrjan- Judecătoria Sectorului 4București
  185. Plesca Anisoara- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  186. Rad Anca Maria- Tribunalul Cluj
  187. Raluca Cobzaru- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  188. Cristina-Ingrid Visovan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
  189. Blejan Alexandru-Tribunalul Argeș
  190. Benec Sinziana- auditor de justiție- anul I
  191. Răzvan Alexandru Băra- Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  192. Ursa Paul Ionel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
  193. Dorin Parascheva- Judecătoria Constanta
  194. Camelia Stanciu- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  195. Elena Milea- Judecătoria Babadag
  196. Oana-Adelina Chereches- Tribunalul Vaslui
  197. Bordianu-Plesescu Roxana-Angela- auditor de justiție anul I
  198. Anda Murgoi- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  199. Stefan Aurelian Ispasoiu- DNA ST Brașov
  200. Cazan Mădălina-Elena- auditor de justiție- anul I
  201. Ioana Cătălina Dulamă- auditor de justiție- anul I
  202. Grigorescu Vlad- DNA – Structura centrala
  203. Bosnea Cristi Sorin- PCA Timișoara
  204. Raluca Nor-Bosnea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  205. Stanciu Gabriela- DNA – ST Constanta
  206. Baches Cristian-Ionut- auditor de justiție- anul I
  207. Liposchi Nicolae- Judecătoria Brad
  208. Iulia Casap- Judecătoria Oradea
  209. Radu Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  210. Jarca Cristian-Paul- auditor de justiţie- anul 1
  211. Cercega Lidia- auditor de justiţie- anul I
  212. Serban Brindusa- Curtea de Apel Iași
  213. Itul Carmen Ribana- Judecătoria Petroșani
  214. Grip Paul-Tudor- Judecătoria Zărnești
  215. Puf Ciprian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  216. Dumitran Marius- Judecătoria Făurei
  217. Ana Maria Lixandru- Judecătoria Slatina
  218. Andrea Szoke- Judecătoria Brașov
  219. Gabriela Spineanu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
  220. Mădălina Vârtopeanu- Judecătoria Timișoara
  221. Cosmin Sterea-Grossu- Judecătoria Sector 4București
  222. Sauciuc Ramona Nicoleta- Judecătoria Pascani
  223. Cuciureanu Iulia-Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  224. Alexandru Claudiu Pirlea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  225. Petrov Irina- auditor de justiție- anul I
  226. Rosu Cristina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  227. Dan Marius Armasu- Judecătoria Pașcani
  228. Cristina Țapliuc- Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  229. Mungiu Ramona- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1București
  230. Cristina Garda- Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  231. Zvoristeanu Ancuta-Tribunalul București
  232. Mihaela Bădan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
  233. Ursu Oana-Alina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  234. Neculai Maria Alina- Curtea de Apel Suceava
  235. Zaharia Adrian Constantin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  236. Stoicescu Andreea- auditor de justiție- anul I
  237. Mihnea Stoicescu- Judecătoria Sector 1București
  238. Pintea Andreea-Tribunalul București
  239. George-Alexandru Lazăr- Judecătoria Sector 4 București
  240. Țîra Livia-Adriana- Judecătoria Bistrița
  241. Panait Andreea Octavia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Liesti
  242. Bulat Sergiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  243. Calin Radu Bogdan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1
  244. Ghenu Andreea- DNA Brașov
  245. Scutea Gabriela- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  246. Danciu Loredana-Elena- auditor de justiție- anul I
  247. Pantea Marius Calin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  248. Drăgan Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
  249. Minac Denisa Mădălina- auditor de justiție- anul I
  250. Mihai Irina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  • Stoica Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  • Popa Valerica- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  1. Topliceanu Lorella- Parchetul de pe lângă Judecătoria Costeşti
  2. Mursoi Daniela- Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  3. Ungureanu Alin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  4. Corina Avornicitei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  5. Adina Botezatu- Judecătoria Brașov
  6. Anghel Emilian-Ionut- auditor de justiție anul I
  7. Barbuta Andreea- auditor de justiție- anul I
  8. Curuia Cristina Iuliana- Judecătoria Petroșani
  9. Bucur Iuliana Mihaela- Judecătoria Patarlagele
  10. Anca Lazar- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  11. Gheorghe Sorin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
  12. Monica Munteanu- DNA ST Brașov
  13. Caraus Nicolae- auditor de justiție
  14. Apostol Marina- Tribunalul Vaslui
  15. Gună Daniel Andrei- auditor de justiție- anul I
  16. Cojocaru-Rosu Alexandra Cristina-Tribunalul Vaslui
  17. Saulea Stefania Zoie- auditor de justiție anul II
  18. Cirdei Loredana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  19. Răducu Liliana-Dorina- Judecătoria Sectorului 5 București
  20. Liana-Georgiana Marin- Judecătoria Ploiești
  21. Laurentiu Iordan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  22. Fraiu Flaviu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  23. Luca Ramona- Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
  24. Virginia Zidarescu- Judecătoria Focșani
  25. Dinu Bianca- Tribunalul Prahova
  26. Tiberiu Meszaros- Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  27. Laura Gradina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  28. Pascaru Gema- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  29. Pascaru Răzvan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  30. Andreea Ceausu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
  31. Vladescu Ilie Razvan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  32. Andreea Maria Dumbraveanu- Tribunalul București
  33. Buzoianu Mihaela Alexandra- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  34. Arseni Bogdan Constantin-Tribunalul Bacău
  35. Lavinia Tomuletiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  36. Popescu Andreea Florina- auditor de justiție
  37. Todoran Adrian Petre- DIICOT
  38. Bardas Gelu Daniel- judecătoria Galați
  39. Trenca Ionela Violeta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus
  40. Enache Simona- DIICOT Sibiu
  41. Isac Anamaria-Iulia- Judecătoria Sibiu
  42. Cosmin Ungureanu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  43. Efrim Andreea-Eliza- auditor de justiție- anul I
  44. Gliga Maria Liliana- Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  45. Motohoi Monica Elena- auditor de justiție anul II
  46. Nicoara Alexandra-Ioana- auditor anul II
  47. Narla Liviu Alexandru- Judecătoria Giurgiu
  48. Carpinean Cristiana-Camelia- Judecătoria Dej
  49. Nițulescu Marie-Jeanne- Judecătoria Sectorului 3 București
  50. Tifachi Ionuț- Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  51. Ostafie Andrei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  52. Lazãr Aida- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  53. Munge Mircea Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  54. Valentina Cristina Netoiu- auditor de justiție anul I
  55. Ghiciulescu Nicoleta-Tribunalul Timiș
  56. Lapadat Adina Stefania- auditor de justiție- anul I
  57. Coca Daniel Alin- DNA ST Iași
  58. Mihai Anca-Anamaria- Judecătoria Strehaia
  59. Blănaru Dan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  60. Ginghină Gorga Mirela- auditor de justiție- anul II
  61. Butariu Adina Cristiana- auditor de justiție
  62. Gavrila George-Virgil- DIICOT Structura Centrala
  63. Ștefăniu Simona- Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  64. Stefaniu Bogdan- Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  65. Anca Demian- Judecătoria Hațeg
  66. Crețu Carmen-Diana- Judecătoria Slatina
  67. Răpsigan Andreea-Mădălina- auditor de justiție- anul I
  68. Georgiana Olivia Copacian- Judecătoria Sector 2 București
  69. Pintea Razvan-Mihaita- auditor de justiție anul I
  70. Biculescu Lotee- Judecătoria Craiova
  71. Paun Maria Daniela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  72. Anca Codreanu- Tribunalul Brașov
  73. Razlog Ana Maria- Judecătoria Galați
  74. Borta-Iacob Livia-Nicoleta- Judecătoria Marghita
  75. Vasile Tudor Iulian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  76. Vasile Adriana Mihaela- Judecătoria Constanța
  77. Patulea Ioana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  78. Negulescu Ioana Luiza- Judecătoria Giurgiu
  79. Indre Timea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  80. Ciotu Roxana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  81. Cristea Virgil- Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  82. Pușcaș Mădălina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  83. Stroe Vasile Marian- Judecătoria Giurgiu
  84. Bucur Ioana- auditor de justiție- anul II
  85. Corina Maria Giurgiu- Judecătoria Bistrița
  86. Constantin Irina- DNA
  87. Bîcu Ilie- Judecătoria Botoșani
  88. Cristea Ramona- Judecătoria Botoșani
  89. Sava Gheorghe Petru- DIICOT Sibiu
  90. Laurențiu Hetriuc- Curtea de Apel Suceava
  91. Enescu George- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
  92. Ghiata Ana-Maria- Judecătoria Hârlău
  93. Alexandra Manescu-Tribunalul București
  94. Nuțu Doina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași-
  95. Paunica Ionuț- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași-
  96. Barbulescu Alexandru Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  97. Camelia Iasminia Minzat- Judecătoria Dej
  98. Berariu Andreea Costina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  99. Dinu Cristian- DIICOT Sibiu
  100. Munteanu Dumitru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  101. Darie Mugurel Laurentiu George- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  102. Husac Alina-Cezara- Judecătoria Vaslui-
  103. Dan Dănăilă- Judecătoria Vaslui-
  104. Căilean Ioan Danut- Judecătoria Vaslui
  105. Ana Maria Manole- Judecătoria Sector 3 București
  106. Leu Roxana Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  107. Andreea Madalina Popescu- Judecătoria Sector 6
  108. Pleșca Diana-Tatiana- auditor de justiție anul II
  109. Alexandru Octavian Ceaușu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  110. Balineanu Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  111. Cristian Florea- DIICOT Alba Iulia
  112. Ionela Florea- DIICOT Alba Iulia
  113. Bratu Adriana Marinela- auditor de justiție- anul 1 București
  114. Mihaela Haprian- Tribunalul Satu Mare
  115. Bodean Andrei- DNA- ST Constanta
  116. Livia Maria Mercan- Tribunalul Argeș
  117. Constantin Magdalina- Tribunalul Neamț
  118. Dan Magdalina-Tribunalul Neamț
  119. Cîrjă Lenuța- Tribunalul Neamț
  120. Ioana Mic- Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  121. Abagiu Vasile- DNA- ST Constanta
  122. Mariana Cornea-Tribunalul Neamț
  123. Lucian Dieac- Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  124. Cristina Maria Luca- Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  125. Mihaela Alina Fuioaga- Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  126. Constantin Sorin Sofronia- Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  127. Cătălina Darie– Tribunalul Vaslui
  128. Dan Obreja- Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
  129. Moscu Alexandru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  130. Frunza Malina- Judecătoria Timișoara
  131. Neacsu Mirel Emanuel- auditor de justiție-anul II
  132. Crina-Cristina Capota- Judecătoria Dej
  133. Codreanu Alexandru- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  134. Anca Gheorghiu- Tribunalul București
  135. Iulia Crisan- DNA
  136. Constantinescu Laurentiu George- Parchetul de pe lângă Judecătoria Motru.
  137. Lucian Cosmin Manoloiu- Judecătoria Slatina
  138. Niță Florin- Judecătoria Buftea
  139. Preda Bogdan Andrei- DIICOT
  140. Meceanu Cristi- Judecătoria Sector 6 București
  141. Florin Vîlceanu- Tribunalul București
  142. Florin Zeres- Judecătoria Sibiu
  143. Preda Simona Claudia- Judecătoria Târgoviște
  144. Liana Anișoara Cocis- Tribunalul Cluj
  145. Alina Camelia Topan- Tribunalul Cluj
  146. Ioan Marius Lupea- Tribunalul Cluj
  147. Puiulescu Constantin-Cosmin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  148. Enache Valentin Florian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  149. Baraila Cristina Roxana-Tribunalul Specializat Argeș
  150. Stan Mircea-Curtea de Apel Pitești
  151. Simon Oana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  152. Camelia Bogdan- Curtea de Apel București
  153. Ivan Catalin Marcel- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureș
  154. Dana Titian- Curtea de Apel Alba Iulia- detașată la DNA
  155. Dobrea Laura- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  156. Pascu Diana Roxana- auditor de justiție- anul II
  157. Bordeianu Bianca Elena- Judecătoria Iași
  158. Elena Rosu-Tribunalul București
  159. Căilean Andreea Carolina- Judecătoria Târgu Mureș
  160. Marius Stefan- Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  161. Elena Grama- Judecătoria Târgu Cărbunești
  162. George Ionescu- Tribunalul Argeș
  163. Andrei Dragan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  164. Bontea Cristina Augustina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  165. Popovici Monica- Tribunalul Bihor
  166. Popovici Ion-Adrian- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  167. Butaci Cristian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  168. Grigore Corina- Judecătoria Iași
  169. Grăjdeanu Constantin- auditor de justiție- anul II
  170. Tanasă Ovidiu Mihai- Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  171. Giuverdea Elena Adina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  172. Vlad Elena Claudia- Judecătoria Slatina
  173. Petcan Romeo- Judecătoria Slatina
  174. Constantin Luis- Judecătoria Slatina
  175. Cătălin Chircuși- Judecătoria Slatina
  176. Dicu Mirela- Judecătoria Slatina
  177. Oltean Camelia- Judecătoria Slatina
  178. Gheorghe Cristina- Judecătoria Slatina
  179. Ana-Maria Carlanaru- jud. Botoșani
  180. Ramirez-Molina Ioana Liliana-Tribunalul Cluj
  181. Viorel Voineag-Tribunalul Vrancea
  182. Marius Borta- auditor de justiție- anul 1
  183. Mihailoiu Elena Alexandra- auditor de justiție- anul 1
  184. Buțu Jeanin Marian- auditor de justiție- anul II
  185. Tomozei Adrian- Tribunalul Vaslui
  186. Irina Paraschiv- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  187. Iulia Bilciu- DNA
  188. Gheorghe Anghel Raluca Olivia- DNA
  189. Dobre Dumitru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  190. Adina Puscas- Judecătoria Caransebeș
  191. Andreea Obreja Irinciuc- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  192. Zuleanu Mihaela Gabriela- Curtea de apel Craiova
  193. Ivan Catalin Marcel- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureș
  194. Paduraru Dragos- DNA
  195. Irina Ţârlea- Judecătoria Iaşi
  196. Iulia Lavinia Munteanu- Judecătoria Iaşi
  197. Daciana Deritei- DIICOT- ST Cluj
  198. Ghica Mihai Stefan- Judecătoria Cluj-Napoca
  199. Mihai Negulescu- DIICOTBrașov
  200. Marginean-Peczi Anamaria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  201. Joldeş Liliana- Tribunalul Bistriţa-Năsăud
  202. Mornaila Ramona- Trib Cluj
  203. Carmen Camelia Baila- Tribunalul Arad
  204. Marius Vâlcu- DNA- Structura Centrală
  205. Cîmpean Ioana Elena- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  206. Tăraș Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  207. Bilan Paul- Judecătoria Iași
  208. Irina Dumitru- Tribunalul Specializat Mureș
  209. Gaisteanu Laura- Judecătoria Târgoviște
  210. Stroiu Oana- Curtea de Apel Brașov
  211. Alexandru Ciochină- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorul 5 București
  212. Ailioaie Andreea-Alexandra- Parchetul de pe lângă Judecătoria Gurahonț
  213. Mihai Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
  214. Andreea Benedek- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  215. Turcu Daniela- magistrat-asistent ICCJ
  216. Maxim Sînziana- magistrat-asistent ICCJ
  217. Ungureanu Marina-Daniela- magistrat-asistent ICCJ
  218. Popuța Florica- magistrat-asistent ICCJ
  219. Bunea Marius-Ionuț- magistrat-asistent ICCJ
  220. Stamatescu Elena-Adriana- magistrat-asistent ICCJ
  221. Mitroi Mihaela-Lorena- magistrat-asistent ICCJ
  222. Munteanu Ofelia- magistrat-asistent ICCJ
  223. Nistor Cătălina-Georgeta- magistrat-asistent ICCJ
  224. Curelea Stela-Lavinia- magistrat-asistent ICCJ
  225. Popovici Mădălina- magistrat-asistent ICCJ
  226. Dinu Maria Mihaela- magistrat-asistent ICCJ
  227. Luminița Chiribașa- magistrat-asistent ICCJ
  228. Strat Beatrice Tanța- magistrat-asistent ICCJ
  229. Toma Elena Mihaela- Judecătoria Târgoviște
  230. Anca Iliescu- Judecătoria Sector 3 București
  231. Iana Ovidiu-Tribunalul Buzău
  232. Iana Nicoleta Cecilia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  233. Vlad Elena-Cristina- Tribunalul Buzău
  234. Ioan-Paul Chiș- DNA
  235. Mihaela Vasiescu- Curtea de Apel -Mureș-
  236. Alexandra Luiza Barea Brezae- Tribunalul București
  237. Stan Rares Petru- DIICOT
  238. Adrian Ghirdoveanu- DIICOT BT Dambovita
  239. Maria Magdalena Tocu- Tribunalul București
  240. Pîrlog Bogdan Ciprian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Militar București
  241. Zavoianu Catalin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  242. Claudia Vasiliu- Tribunalul Neamț
  243. Robert Constantin Bumbu- Tribunalul Neamț
  244. Cristinel Dumitreasa- Tribunalul Neamț
  245. Paun Iulian- Judecătoria Focșani
  246. Cătălin Serghei- Tribunalul Neamț
  247. Alice Jemboiu- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  248. Maria Pițurcă- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  249. Bandol Ionut-Daniel- Judecătoria Botoşani
  250. Bandol Elena- Judecătoria Botoşani
  251. Mujdei Larisa- Judecătoria Botoşani
  • Vorniciasa Cristian- Judecătoria Botoşani
  1. Zglimbea Ramona Liana- Tribunalul Dolj
  2. Roxana Budulan- Curtea de Apel Timișoara
  3. Anghel Marian Pop- Curtea de Apel Alba-Iulia
  4. Maria-Luiza Căpățînă- DNA- Structura Centrală
  5. Carmen Layet- Judecătoria Buftea
  6. Pandel Ciprian- Judecătoria Târgoviște
  7. Chivu Cosmin- Judecătoria Târgoviște
  8. Ceica Liviu- Judecătoria Botoșani
  9. Miron Simona Elena- Judecătoria Botoșani
  10. Miron Constantin Ciprian-Tribunalul Suceava
  • Resmerita Clement-Mihai- DNA- Structura Centrală
  1. Nechifor Elena Alina- Judecătoria Iaşi
  2. Diana Caterina Pasarica- Judecătoria Sector 3 București
  3. Alina Stamate-Tamasan- Tribunalul Maramureș
  4. Bănică Anca-Maria- Judecătoria sector 2 Bucureşti
  5. Diana Bulancea- Curtea de Apel București
  6. Varluga Ion Radu- Judecătoria Timișoara
  7. Arina Corsei Vultureanu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  8. Monica Trofin-Tribunalul Cluj
  9. Galatan Anișoara Voichita- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  10. Ramona Gratiela Milu- Curtea de Apel Brașov
  11. Paduraru Raluca Mihaela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  12. Vitejanu Emilia Daniela- auditor de justiție- anul II
  13. Magdalena Chirila- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  14. Popa Daniela-Marcela- auditor de justiție anul II
  15. Prinose Elena-Georgiana- Judecătoria Sector 2 București
  16. Eduard Ștefan Jilavu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  17. Raluca Isepciuc- Tribunalul Iași
  18. Mitru Marcel Teodor- Judecătoria Filiași
  19. Ana Maria Uță- Tribunalul Neamț
  20. Gabriela Nicoleta Chihaia- Tribunalul Harghita
  21. Nicodin Teodor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  22. Catalin Mirel Mormoe- Judecătoria Piatra Neamț
  23. Ioana Bogdan- Judecătoria Sector 2- delegata la Tribunalul Militar București
  24. Cocoveica Ioana-Catalina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  25. Rizoiu Cristina-Georgiana- auditor de justiție- anul II
  26. Otel Daniel-Tribunalul Dolj
  27. Muscalu Ramona- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  28. Irina Isar- DIICOT-Structura Centrala
  29. Negrau Andrei Sergiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  30. Maga Mihaela- Judecătoria Botoșani
  31. Narcis Lazarescu- DNA
  32. Cosmin Iordache- DNA
  33. Carbunaru Ionica- Judecătoria Braila
  34. Gulutanu Alina Nadia- Tribunalul București
  35. Toader Daniela- Tribunalul București
  36. Mihai Cepes- Judecătoria Timișoara
  37. Dari Bogdan Alexandru- Judecătoria Sector 1 București
  38. Ramona Feurdean- Judecătoria Târgoviște
  39. Pandel Ciprian- Judecătoria Târgoviște
  40. Chivu Cosmin- Judecătoria Târgoviște
  41. Mihaela Saracut- Curtea de Apel Cluj
  42. Adrian Aldea- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  43. Ana Maria Cucea- Judecătoria Buftea
  44. Apostol Mihaela- Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
  45. Simon Antoniu- Curtea de apel Cluj
  46. Dunca Georgeta Ramona- Judecătoria Giurgiu
  47. Wilhelm Emanuel Dunca- DIICOT- Structura centrală
  48. Sasu Mihaela- Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  49. Ostahie Oana- auditor de justiție- anul I
  50. Florin Traian Lazãr- Judecătoria Botoșani
  51. Alexandru Stătescu-Tribunalul București
  52. Valentin Toduta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  53. Dana Belciug- DNA
  54. Ovidiu-Stefan Scarlatescu- Judecătoria Faget
  55. Petronela Ionita- Tribunalul București
  56. Vasile Ionita- PICCJ
  57. Dana-Ioana Rusu- Judecătoria Gherla
  58. Rares Ciausu- DIICOT-ST Cluj
  59. Mădălina Hira- DIICOT-STConstanța
  60. Sendroni Mircea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  61. Tarba Mădălin Florin- Judecătoria Faurei
  62. Raluca Vestemeanu- DIICOT ST BRAȘOV
  63. Andronache Marius Constantin- Judecătoria Petroșani
  64. Cristian Ichim- DIICOT ST BRAȘOV
  65. Viorica Flucsa- Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  66. Stamate Tămășan Nicolae- Tribunalul Maramureș
  67. Raluca Alexandra Munteanu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  68. Fânariu Ștefan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni
  69. Varvara Maria- auditor de justiție anul 2
  70. Bratulea Daniela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Ramnicu Sarat
  71. Camelia Dorina Grecu- Judecătoria Targu Lapus
  72. Alexandra Coca- Judecătoria Sector 2 București
  73. Laura Adina Mihai- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  74. Bocai Adina- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  75. Guz Jean Robert- auditor de justiție- anul I
  76. Bontea Dina- Judecătoria Targu Lapus
  77. Florin Daniel Casuneanu- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  78. Bondar Elena Teodora- auditor de justiție- anul II
  79. Tatu Dragos Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  80. Tatu Adina Octavia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  81. Ionescu Bogdan- Judecătoria Videle
  82. Mirică Raluca- DNA Structura Centrala
  83. Oana Irina Stoenescu- Judecătoria Sector 2București
  84. Stancu Dana Iuliana- Curtea de Apel Pitești
  85. Stancu Costin Andrei- Curtea de Apel Pitești
  86. Feurdean Ramona- Tribunalul București
  87. Paul Manciu- Judecătoria Moinești
  88. Loredana Alexandrescu- Jududecătoria Iași
  89. Tănase Carmen Ecaterina- DIICOT-STConstanța
  90. Stanciu Mihai Alexandru- DIICOT-STConstanța
  91. Cristian Monenci- Tribunalul Bihor
  92. Olaru Petre Dorin- Tribunalul Gorj
  93. Adrian Păcurar-Tribunalul București
  94. Elena Blidaru Mateescu-Tribunalul București
  95. Georgiu Ioan- Judecătoria Gherla
  96. Ciprian Puie- DIICOT ST Oradea
  97. Florin Mornaila- DIICOT- ST Cluj
  98. Iacob Laura-Mădălina- auditor de justiție anul II
  99. Constantin Florydana- auditor de justiție- anul I
  100. Profir Mihaela- Judecătoria Târgu Jiu
  101. Chifor-Vlas Delia Maria- Judecătoria Dej
  102. Marcu Ionuț- DIICOT-Structura Centrală
  103. Teodorescu Vlad- Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
  104. Valentina Petrescu-Tribunalul București
  105. Baron Alina-Gabriela- Judecătoria Sector 4 București
  106. Nițescu Simona Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  107. Gheorghiță Anca- Parchetul de pe lângă Tribunalul Vaslui
  108. Ana Maria Nedelcu- DNA
  109. Neculaica Elena- Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta
  110. Nițescu Simona Maria- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  111. Bochis Angela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  112. Zănoagă Tatiana- auditor de justiție- anul II
  113. Lică Mihaela Cristina- Judecătoria Sector 3 București
  114. Ilioiu Maria Florentina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
  115. Adriana Arhire- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  116. Moacă Mihaela Adriana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  117. Chiriac Daniel- Judecătoria Hârlău
  118. Gorgotã Ilie- auditor de justiţie- anul I
  119. Cristina Constantinescu- Tribunalul Constanța
  120. Morarescu Luminița- Judecătoria Galați
  121. Ispas Angela Nianca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
  122. Tudor Antoniu Vasiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  123. Chisbora Mircea Cristian- Judecătoria Bistrița
  124. Imireanu Cristina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
  125. Cazacu Dan-Constantin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  126. Ionel Iliescu- DIICOT- Structura centrala
  127. Marilena Mircioi- Tribunalul Constanța
  128. Bratu Nicoleta Monica- Tribunal București
  129. Stroe Eliza Magdalena- Tribunal București
  130. Raluca Budiana- Judecătoria Craiova
  131. Ana Maria Grigore- auditor de justiție- anul I
  132. Mihaela Lazăr- auditor de justiție- anul I
  133. Manoiu-Olaru Alina-Raluca- Judecătoria Petroșani
  134. Raluca Mirică- DNA Structura Centrala
  135. Andreea Apostol- Judecătoria Sector 3București
  136. Laura Moroiu- Judecătoria Piatra-Neamț
  137. Corogeanu Cristian Andrei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  138. Carmen Miron- Judecătoria Oradea
  139. Moraru Cătălin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  140. Moldovan Claudiu- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  141. Hincu Oana- Parchetul de pe lângă Tribunalul Galați-
  142. Mirel Toader- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj
  143. Miu Madalina- Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
  144. Roxana Axinte-Tribunalul Ilfov
  145. Cepoi Marian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
  146. Marculescu Roxana- Judecătoria Sector 1 București
  147. Siclitaru Diana- Judecătoria Sector 2 București
  148. Alina Neculaes- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  149. Adrian Finică- Curtea de Apel Bacău
  150. Ana-Maria Ruță- Judecătoria Pitești
  151. Alina Oprea- Judecătoria Pitești
  152. Petrescu Alexandra- Judecătoria Sector 3 București
  153. Andrei Aneta-Violeta- DIICOT –SC
  154. Enache Eliza Ionica- Judecătoria Slatina
  155. Adriana Pau- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
  156. Dumitrache Nicușor Adrian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  157. Andrei Buliga- D.N.A. București
  158. Carnariu Mihai Madalin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  159. Laura Pop- Judecătoria Târgu Mureș
  160. Aura Maria Bonchis- Judecătoria Gurahonț
  161. Anca Chivu- Judecătoria Medgidia
  162. Andreea-Cristina Vlăsceanu- Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  163. Octavia Pripasu- Judecătoria Sector 3 București
  164. Dan Dumitru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  165. Bulz Julieta- Tribunalul Bihor
  166. Calai Patricia Carmen- auditor de justiție anul II
  167. Meszar Alexandru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  168. Apetri Oana- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  169. Pavel Maria- Tribunalul Maramureş
  170. Rusu Octav- auditor de justiție- anul 1
  171. Alexandru Anghel- Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  172. Timar Dana Florica- Judecătoria Marghita
  173. Dana Falcan-Tribunalul Iași
  174. Enescu Mihaela Luminita- Curtea de Apel Ploiești
  175. Corcodel Eugen Andrei- auditor de justiție- anul I
  176. Ghita Bogdan – DNA
  177. Motea Flavius- Judecătoria Oradea
  178. Ciocoiu Adrian- Judecătoria Sector 4 București
  179. Suciu Andreea Simona- Judecătoria Sector 5 București
  180. Vaduva Maria Valentina- Judecătoria Slatina
  181. Denisa Aron- auditor de justiție anul II
  182. Alina Ghinescu- D.I.I.C.O.T-S.T.CV
  183. Petruşcă Gabriela Amalia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  184. Geambasu Daria Alexandra- auditor de justiție- anul II
  185. Christian-Mario Matei- Judecătoria Timișoara
  186. Nedelcu Giulio-Costel- Tribunalul Galați
  187. Negrut Catalina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  188. Penteleev Victor- Judecătoria Sectorului 3 București
  189. Riza Florentin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  190. Povaliceanu Claudia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  191. Ionescu Irina- judecătoria Constanta
  192. Andreea Balutoiu- Judecătoria Sectorului 1 București
  193. Serban Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  194. Tudor Gurban- Judecătoria Iași
  195. Andone Alina Madalina- Judecătoria Sectorului 1 București
  196. Vasile Marc Emilian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  197. Ioana Nicoleta Spiridonescu- Jududecătoria Craiova
  198. Theodor Cerbu- auditor de justiție
  199. Baran Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  200. Rotaru Ligia- Judecătoria Sector 1
  201. Maciuc Sorin Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  202. Moraru Cristina- DIICOT-Structura Centrală
  203. Maria Timoașcă- Tribunalul Constanța
  204. Sofia Crișan- Tribunalul București
  205. Oana Peltechi- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București-
  206. Mihaela Beldie Canela- DNA
  207. Ramona Oana Rogoz- Judecătoria sectorului 1 București
  208. Valina Calarasu- Parchetul Tribunalului București
  209. George-Daniel Cojocaru- procuror în cadrul DNA-Str. Centrală
  210. Diana Dinca- Tribunalul Sibiu
  211. Claudia Bodean- Curtea de Apel Constanta
  212. Paşea Irina- auditor de justiție- anul I
  213. Cristea Ștefan-Georgian- auditor de justiție- anul II
  214. Gliga Ramona Maria- auditor de justiție- anul II
  215. Pavel Andrada-Stefana- auditor de justiție- anul I
  216. Liana Ramona Zglimbea- Tribunalul Dolj
  217. Lelia Marusciac -Tribunalul Dolj
  218. Diana Stăncele- DNA
  219. Aura Florentina Murariu- Tribunalul Suceava
  220. Foltea-Cretu Loredana- Judecătoria Moinești
  221. Ducu Gavril- auditor de justiție
  222. Alexandru Luiza Magdalena- Judecătoria Moinești
  223. Ivan Lavinia-Constantina- auditor de justiție- anul II
  224. Morișcă Emanuela- Tribunalul Suceava-
  225. Morișcă Ciprian Mihai- DNA ST Suceava-
  226. Simionescu Gabriel Adrian- Tribunalul Suceava
  227. Cristina Voicu- DNA- Structura centrală
  228. Lorena Maria Popescu- Judecătoria Ploiești
  229. Crăciun Cătălin- Judecătoria Focșani
  230. Diana Raluca Tarhon- Judecătoria Iași
  231. Loredana Elena Holmanu- Judecătoria Bacău
  232. Țurcan Paul-Alexandru- auditor de justiție- anul I
  233. Ponyiczky Gabriela- Judecătoria Petroșani
  234. Ghenciu Ligia- auditor de justiție- anul I
  235. Golgotiu Maria- Judecătoria Petroșani
  236. Trifu Lucian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  237. Ududec Anca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  238. Ududec Ionel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  239. Bortes Mihai- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  240. Tatar Gabriel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  241. Amuscalitei Alin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  242. Pantiru Florin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  243. Horsia Alexandru- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  244. Fadei Pavel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  245. Orzata Maria Manuela- Judecătoria Sector 1 București
  246. Alina Popescu- Tribunalul București
  247. Gabriel Mustaţă- Judecătoria Constanța
  248. Anca Pîrleţeanu- Judecătoria Constanța
  249. Lelia-Gabriela Soare- Judecătoria Constanța
  250. Maria-Roxana Codreanu- Judecătoria Constanța
  251. Mara Isabella-Iacob- Judecătoria Constanța
  252. Andreea-Georgiana Baltag- Judecătoria Constanța
  253. Oana-Mihaela Sorescu- Judecătoria Constanța
  254. Răzvan-Ionuţ Pricop- Judecătoria Constanța
  255. Mihaela-Ionela Stanciu- Judecătoria Constanța
  256. Anca-Alexandra Sîrghe- Judecătoria Constanța
  257. Delia Gherasim- Judecătoria Constanța
  258. Ştefan-Alexandru Toma- Judecătoria Constanța
  259. Dorin-George Preduţ- Judecătoria Constanța
  260. Florin Ilie- Judecătoria Constanța
  261. Bogdan Dumitru- Judecătoria Constanța
  262. Mădălina Banoti- Judecătoria Constanța
  263. Laura-Ioana Pecheanu- Judecătoria Constanța
  264. Angelica Neacşu- Judecătoria Constanța
  265. Gabriel Neacşu- Judecătoria Constanța
  266. Monica Rizea- Judecătoria Constanța
  267. Camelia Doroiman- Judecătoria Constanța
  268. Marius Nastasia- Judecătoria Constanța
  269. Iulian Minaev- Judecătoria Constanța
  270. Alina Crasovschi- Judecătoria Constanța
  271. Daniela-Alexandra Stamate- Judecătoria Constanța
  272. Monica Vieru- Judecătoria Constanța
  273. Ciprian-Gabriel Butaru- Judecătoria Constanța
  274. Mihaela-Cristina Grădinariu- Judecătoria Constanța
  275. Loredana Mesrobian- Judecătoria Constanța
  276. Alina Lefter- Judecătoria Constanța
  277. Ruxandra-Maria Pavel- Judecătoria Cluj-Napoca
  278. Sălăjan Mădălina- Judecătoria Marghita
  279. Florin Bogdan Munteanu- DNA Iași
  280. Ecaterina Florea- Tribunalul București
  281. Cristian Popa- Curtea de Apel Craiova
  282. Raveca Loredana Costantea- Judecătoria Hunedoara
  283. Gheorghe Vlase- Judecătoria Hunedoara
  284. Adriana Tascan- Judecătoria Buftea
  285. Marcela Antofie- Judecătoria Buftea
  286. Bușică Maria-Andreea- auditor de justiție- anul I
  287. Ciurcă-Roznovăț Roxana- Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
  288. Iancu Ioana-Cristina- Judecătoria Galați-
  289. Iancu Traian-Laurentiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
  290. Stefana Carasel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  291. Anca Patriche. Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  292. Ana Maria Nedelcu- Judecătoria Focșani
  293. Moldovan Nicoleta Laura- Judecătoria Bistrița
  294. Sarmasan – Radu Alina- Judecătoria Bistrița
  295. Florea Radu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  296. Birtoc Mihai Dorin- Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  297. Pavel Alexandra- auditor de justiție- anul I
  298. Dedulescu Liviu Ionuț- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  299. Ciutac Mircea- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  300. Gordan Sorin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila;
  301. Marinescu Mihaela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței
  302. Pungă Ionel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței;
  303. Colț Mihail- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  304. Velea Gheorghe- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  305. Crăciun Achim Ovidiu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  306. Stanciu Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
  307. Edwina Guiu- Judecătoria Sector 1 București
  308. Irina Timofte- Judecătoria Sector 1 București
  309. Netoiu Andreea Elena- Judecătoria Sector 1 București
  310. Nastase Adrian- Judecătoria Sector 1 București
  311. Pop Monica- Judecătoria Sector 1 București
  312. Ambrozie Silvia- Judecătoria Sector 1 București
  313. Blindu Stefana Laura- Judecătoria Sector 1 București
  314. Gavrila Sebastian- Judecătoria Sector 1 București
  315. Matei Oana- Judecătoria Sector 1 București
  316. Alecu Delia- Judecătoria Sector 1 București
  317. Telescu Iuliana- Judecătoria Sector 1 București
  318. Efrim Marius Nicușor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Filiași
  319. Dretcanu Ancuta- Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  320. Ioniți Anita- Judecătoria Sector 2 București
  321. Costache Andrea- Tribunalul București
  322. Roxana Sterie- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  323. Carmen Fota- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
  324. Dumitrescu Cornelia- DIICOT-ST Constanta
  325. Ilenuta Badiceanu- Curtea de Apel Pitești
  326. Teodora Gheorghe-Sorescu- Curtea de Apel Pitești
  327. Angelica Paraschivescu- procuror DNA –  S.T. Pitești
  328. Roxana Beatrice Teslovan- auditor de justiție- anul II
  329. Ionuț Sipetan- Judecătoria Timișoara
  330. Adela Sipetan- Judecătoria Timișoara
  331. Marcela Margan- Judecătoria Timișoara
  332. Marc Ionela Anca- Judecătoria Cluj Napoca
  333. Lixandru Dan- Judecătoria Slatina
  334. Cismaru Mihaela- Judecătoria Slatina
  335. Ungureanu Cosmin- Judecătoria Slatina
  336. Chichinesdi Florin- Judecătoria Beiuș
  337. Ianculescu Teodor- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  338. Boieru Lucian- Judecătoria Pitesti
  339. George-Daniel Cojocaru- DNA – Structura Centrală
  340. Camelia Trifanov- Curtea de Apel Constanța
  341. Carmen Duță- Curtea de Apel Constanța
  342. Anton Carla- Judecătoria Sector 1 București
  343. Aurelia Enache- DNA
  344. Corlateanu Simina- Judecătoria Bistrița
  345. Lazar Ana- Judecatoria Giurgiu
  346. Mihaela Chiruță- Tribunalul Neamț
  347. Mirza Alina- Tribunalul Vrancea
  348. Petrescu Ionuț- Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  349. Irimia Anca-Emilia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  350. Bîrță Tatiana- Judecătoria Craiova
  351. Gâlcescu Dan- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  352. Concediu Sorin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  353. Lucia Airinei- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  354. Iosifescu Răzvan- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  355. Colceriu Sorin- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  356. Cristina Radu- Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  357. Lia Sorin Marian- Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  358. Dorcu Lavinia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  359. Prodan Felicia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  360. Dumitru Cristian- Judecătoria Giurgiu
  361. Crăiţoiu Genica- Judecătoria Giurgiu
  362. Savu Luana-Daniela- Judecătoria Giurgiu
  363. Bulmez Andreea- Judecătoria Giurgiu
  364. Păduraru Ana Maria- Judecătoria Giurgiu
  365. Slavu Diana Elena- Judecătoria Giurgiu
  366. Voiculescu Gabriela- Judecătoria Giurgiu
  367. Stefanescu Anca-Elena- Judecătoria Giurgiu
  368. Necula Cosmin-Ionuţ- Judecătoria Giurgiu
  369. Niculescu Doina-Maria- Judecătoria Giurgiu
  370. Adina Oana- Judecătoria Arad
  371. Cotovelea Ionel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  372. Lobodan Remus- Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  373. Gheorghe Daniel- Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung
  374. Cristina Muresan- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  375. Necula Mihai- auditor de justiție- anul I
  376. Camelia Andreea Miclescu- Judecătoria Sector 3 București
  377. Costică Balaban- Judecătoria Sector 3 București
  378. Mihai Geantă- Judecătoria Sector 3 București
  379. Alexandru Umbreș- Judecătoria Sector 3 București
  380. Mirela Mehedinteanu- Judecătoria Sector 3 București
  381. Verginica Calitescu- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  382. Cristina Muntean- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  383. Elisabeta Irimia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
  384. Moraru Alina- DNA Iasi
  385. Grigore Cristian- Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  386. Daniela Lecca- Judecătoria Sectorului 4 București
  387. Brindea Oana-Rozalia- Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  388. Stoian Ioan-Andrei- Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  389. Gabor Cristina- Judecătoria Cornetu
  390. Habean Maria Gabriela- Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  391. Cocor Magdalena-Tribunalul Arad
  392. Ilca Diana Andreea- Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  393. Ghilan Irina Brindusa- Parchetul de pe lângă Judecătoria Moinești
  394. Radulescu Camelia Cristina- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  395. Radulescu Cosmin- Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  396. Oanes Corina-Raluca- Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalau
  397. Danca George Daniel- Parchetul de pe lângă Tribunalul pentru Minori și Familie Brașov
  398. Meszaros Ioana Adina- Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  399. Olteanu Cosmin Alexandru- Judecătoria Giurgiu
  400. Florin Verciuc- Tribunalul Suceava
  401. Burcea Andreea-Laura- Tribunalul Ilfov
  402. Stefana Pascaru- Judecătoria Iasi
  403. Cristian-Ion Tomoiu- DIICOT
  404. Adina Monica Burdan- Curtea de Apel Timișoara
  405. Mihai Mesaroș- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  406. Remus Coman Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  407. Loor Vlad-Alexandru- Judecătoria Turda
  408. Bidihon Flavius- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Suceava
  409. Mihai Monica Mihaela- Judecătoria Iași
  410. Sas Anca-Raluca- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Turda
  411. Vilcea Lucian George- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Mediaș
  412. Voiculescu Mădălina- Parchetul de ​pe lângă Tribunalul București
  413. Drob Ana Melinda- Judecătoria Oradea
  414. Creac Adrian Marian- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Cornetu
  415. Ciulei Raluca-Andreea- Judecătoria Sectorului 4 București
  416. Toma Adina- Tribunalul Timis
  417. Dobre Corina Teodora- Judecătoria Ploiești
  418. Ionescu Elena Georgiana- Judecătoria Petrosani
  419. Țiu Alexandra- Judecătoria Focșani
  420. Mihaela Bădan- Judecătoria Balș
  421. Aurora Loredana Bălan- Judecătoria Balș
  422. Cristian Ignat -Judecătoria Balș
  423. Bogdan Lucian Cornea- Judecătoria Balș
  424. Cosmin Croitoriu- DNA Craiova
  425. Daiana Nicoliță- Judecătoria Craiova
  426. Alexandra Zetu- Judecătoria Suceava
  427. Anabela Cismilianu- Judecătoria Botoșani
  428. Hanzu Silvia- Judecatoria Sectorului 3 București
  429. Chiva Cristina Mihaela- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Sector 1 București
  430. Bălmău Sabinel Ion- Parchetul de ​pe lângă Curtea de Apel Pitești
  431. Bene Ioan- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Bujor.
  432. Bărnuțiu Bianca Simona- auditor de justiție- anul I
  433. Cojocar Rusanda- Parchetul de ​pe lângă Judecătoria Brasov
  434. Stanciulescu Bogdan- Judecătoria Sector 2 Bucuresti
  435. Adriana Soponar- Judecătoria Satu Mare
  436. Mihaela Stancescu – Tribunalul București
  437. Florentina Ivancioiu – Tribunalul București
  438. Corina Unguraș-Ciaușu – Judecătoria Alba Iulia
  439. Renyi Erika – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  440. Gruia – Teodor Streinu – auditor de justiție- anul II
  441. Popescu Corina Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
  442. Popa Mihai – auditor de justiție – anul II
  443. Mihai Zgripcea – DIICOT Structura Centrală
  444. Pop Florina Maria – auditor de justiție- anul II
  445. Farcas Carmen-Mihaela – auditor de justiție- anul II
  446. Sfiriac Mihaela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  447. Mihai Hondor – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  448. Anda Mihaela Mărășescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  449. Chifan Vasile – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  450. Zaharia Ștefania Nicoleta – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  451. Enculescu Veta – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  452. Alexandru Genoveva – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
  453. Ene Laura Elena – Judecătoria Sectorului 6 București
  454. Răduică Adi Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dr. Tr. Severin
  455. Palaghi Monica Claudia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  456. Roman Aleandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  457. Irimia Andreea Raluca – Judecătoria Sectorului 3 București
  458. Ivancu Beatrice Mihaela – Tribunalul Timiș
  459. Iordache Laura Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  460. Moiș Corina – Prachetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  461. Moiș Maria – Judecătoria Negrești – Oaș
  462. Claudiu Statache – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  463. Cojocaru Andreea Cristina – auditor de justiție- anul II
  464. Ciprian Man – DNA
  465. Innana Meleancă – auditor de justiție- anul 2
  466. Albu Nadia Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  467. Mantu Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria IAși
  468. Vărzaru Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  469. Lazea Corina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  470. Dinu Mihai – Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cosntanța
  471. Ioșca Alina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  472. Ion Florina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  473. Popa Alina Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  474. Toncu Flacia-Ioana – auditor de justiție- anul I
  475. Adriana – Meda Titu – DNA Structura Teritorială Cluj
  476. Cosmin- Radu Mitroi – Judecătoria Alexandria
  477. Mircea Iuliana – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța
  478. Tudor Filip – auditor de justiție
  479. Croitoru Radu – Judecătoria Fetești
  480. Brîndușa Andreea Sârbu – Judecătoria Sectorului 1 București
  481. Corina Paraschivescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  482. Rodica Popa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Aleșd
  483. Danusia Boicean – procuror șef Structura Centrală Alba Iulia
  484. Lordean rica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  485. Ioana Vernea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  486. Vasile Eugenia Stefania – Judecătoria Motru
  487. Alen Toroiman – DIICOT Brașovâ
  488. Cristina Belecciu – Tribunalul Constanța
  489. Candale Laura Camelia – Judecătoria Bistrița
  490. Prunea Alexandra Bianca – Judecătoria Târgu Mureș
  491. Petruța Mustareata – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  492. Sfîca Aglaia Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  493. Dâscă Adrian Nicolae – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  494. Cepoi Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
  495. Bojin Claudia – Tribunalul Constanța
  496. Alinel Bodnar – Judecătoria Sectorului 3 București
  497. Galatanu Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  498. Padurean Verginica – Angela – Judecătoria Sectorului 2 București
  499. Aldea Simona Tunde – Judecătoria Tîrgu Mureș
  500. Anda Soare Farc – Tribunalul Maramureș
  501. Rascanu Cristina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  502. Tasca Dan Ioan – Tribunalul Cluj
  503. Mihai Costin Toader – Judecatoria Răcari
  504. Iustina Jora Boerosu – Judecătoria Bacău
  505. Cătălina Dan – Tribunalul Argeș
  506. Mariana Fagarasan – Curtea de Apel Tîrgu Mureș
  507. Ruxandra Grecu – Curtea de Apel București
  508. Cornel Liviu Dobraniste – Curtea de Apel București
  509. Adriana Macarie – Judecătoria Sectorului 2 București
  510. Oana Elena Pelin – Curtea de Apel București
  511. Maria Violeta Duca – Curtea de Apel București
  512. Filip Luminita Maria – Judecătoria Turda
  513. Ursa Gabriel Cristian – Tribunalul Mureș
  514. Cristea Silvia Denisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  515. Poenaru Ramona – Judecătoria Brad
  516. Coman Georgiana – Judecătoria Sectorului 2 București
  517. Stoica Alin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Pitesti
  518. Golban Adrian – DNA Structura Teritoriala Timișoara
  519. Vasile Botiș – Tribunalul Cluj
  520. Alexandra Elena Tudor – Tribunalul Ilfov
  521. Despina Maria Plăcintă – Tribunalul București
  522. Cristina Mihaela Florea – Tribunalul București
  523. Aurora Maria Burtescu – Tribunalul București
  524. Simona Vișoiu – Tribunalul București
  525. Ciprian Tiță – Tribunalul Ilfov
  526. Florian Costin – Tribunalul Galați
  527. Cristina Anei – Tribunalul Vrancea
  528. Mădălina Sima – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  529. Dan Liviu Bubuiug – DIICOT Structura Teritorială Sălaj
  530. Stanculescu Cătălin-Nicolae – Judecătoria Strehaia
  531. Țurlui Cristina Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  532. Georgescu Diana – Judecătoria Sectorului 6 București
  533. Carnariu Bianca Dana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  534. Liviu Mustață – Parchetul de pe lângă Tribunalul Caraș-Severin
  535. Bogdan Rocsin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  536. Popa Ancuta – Judecătoria Reghin
  537. Alan Alisa – Judecătoria Buzău
  538. Lucaci Mihaela – Judecătoria Sectorului 3 București
  539. Tudor Cristian Ciobanu – Judecătoria Raducaneni
  540. Nicoleta Simona Zamfir – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  541. Valentin Antonie – Parchetul de pe lângă Judecătoria Băilești
  542. Fadei Iulia – Judecătoria Cluj-Napoca
  543. Tanko Emoke – Judecătoria Piatra Neamț
  544. Halip Alexandra – Judecătoria Iași
  545. Cocoveiva Ioana-Cătălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  546. Diana Nicoleta Gitan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  547. Tremura Mirel-Cristian – auditor de justiție anul II
  548. Ștefan Carmen Elena – Judecătoria Sectorului 3 București
  549. Grigore Flavia – Judectoria Sectoului 3 București
  550. Iliescu Bianca – Judecătoria Sectorului 3 București
  551. Gavrila Bogdan – Judecătoria Sectorului 6 București
  552. Tănase Cătălina-Elena – auditor de justiție anul II
  553. Păun Liviu – Judecătoria Balș
  554. Leonte Daniela – Judecătoria Balș
  555. Blănaru Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Modovenesc
  556. Mihaela Maria Bambu – Judecătoria Piatra Neamț
  557. Simona Andreea Ursu – Judecătoria Piatra Neamț
  558. Lohan Iulia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
  559. Georgescu Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  560. Anichitoaei Florin Claudiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  561. Dorana Suciu – Judecătoria Târgu Mureș
  562. Alexandru Bica – Judecătoria Segarcea
  563. Abutnăriței Andreea Ionela – Judecătoria Brașov
  564. Radu Vlad Alexandru – Tribunalul Ilfov
  565. Luca Nicoleta Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  566. Vinersar Claudia – DNA Serviciul Teritorial Târgu Mureș
  567. Oreviceanu Geanina – DNA Serviciul Teritorial Târgu Mureș
  568. Ardelean Aurelian – DNA Serviciul Teritorial Târgu Mureș
  569. Mihai Radu Cristian – DNA Serviciul Teritorial Târgu Mureș
  570. Gherasim Ciprian – DNA Serviciul Teritorial Târgu Mureș
  571. Hau Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  572. Ioana Amuscalitei – Judecătoria Cluj-Napoca
  573. Mihaela Luca – Judecătoria Brașov
  574. Delia Călin – Tribunalul București
  575. Rachita Ioana – auditor de justitie
  576. Adrian Cristian Călin – Tribunalul Bucuresti
  577. Danila Cristina- auditor de justitie
  578. Irina Popescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiesti
  579. Bratu Maria Adriana – Curtea de Apel București
  580. Bratu Tiberiu Augustino – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6
  581. Sas Remus – Curtea de Apel Suceava
  582. Grecu Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  583. Popescu Elena – Curtea de Apel Pitești
  584. Vișinescu Ionuț-Gabriel – Judecătoria Sectorului 5
  585. Ioan Gaga – Tribunalul Cluj
  586. Ioana Păsculeț – Curtea de Apel Cluj
  587. Monika Kegyes – Tribunalul Bihor
  588. Roxana Dan – Judecătoria Cluj-Napoca
  589. Romina Bondor – Judecătoria Arad
  590. Hanganu Amalia – auditor de justiție, anul II
  591. Sprîncu Ana-Maria – Judecătoria Craiova
  592. Chiriac Gabriela – DNA Iasi
  593. Larion Alexandra-Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
  594. Cristina Chiriac – D.N.A
  595. Hossu Andrei – Parchetul de pe lângă Tribunalul Caraș-Severin
  596. Flavius Muresan – Tribunalul Satu Mare
  597. Mureșan Corina – Curtea de Apel Târgu Mureș
  598. Simion Boris – auditor de justitie, anul II
  599. Lavinia Dorcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  600. Felicia Prodan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  601. Piteiu Ruxandra – Judecătoria Cluj-Napoca
  602. Loredana Alexandrescu – Judecătoria Iași
  603. Radu Harja – Tribunal Bihor
  604. Cazac Anca – Judecătoria Zarnesti
  605. Stance Monica – Tribunalul Bihor
  606. Leordean Rica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  607. Popescu Octavian Adrian – Judecătoria Pucioasa
  608. Muraru Georgiana – Judecătoria Pucioasa
  609. Popescu Iulia – Judecătoria Târgoviște
  610. Dumitra Daniel Constantin – Judecătoria Moreni
  611. Claudia Iuliana Vacaru – Judecătoria Sector 3 București
  612. Neagoş Sorina – Curtea de Apel Alba Iulia
  613. Paiusi Carmen Madalina – Judecătoria Sectorului 1 București
  614. Alina Andritoiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  615. Daniel Oltean – DIICOT-ST Tîrgu Mureș
  616. George Matei – Curtea de Apel Bucureşti
  617. Elena Daniela Bogatu – Curtea de Apel Bucureşti
  618. Marius Moraru – Judecătoria Iași.
  619. Benchea Andra-Georgeta – Judecătoria Sebeș
  620. Benchea Vlad-Cristian – PJ Avrig, delegat Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  621. Soltan Alexandru DIICOT S.T. Ploiesti
  622. Vîrdol Mihaela Narcisa – Tribunalul Teleorman
  623. Maidanuc Violeta – Tribunalul Teleorman
  624. Dobrin Mariana Nuţi – Tribunalul Teleorman
  625. Bucu Ana – Tribunalul Teleorman
  626. Trifan Irena – Tribunalul Teleorman
  627. Cudalb Adrian Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
  628. Victoria Oana Daniela – Tribunalul Suceava
  629. Spita Madalina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta
  630. Marin Tiberiu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  631. Vacaru Gabi – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  632. Ciocan Gheorghe – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turnu Severin
  633. Raluca Budiana – Judecătoria Craiova
  634. Mergeane Mihaela Elena – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Constanța
  635. Andreea Balulescu – Judecătoria Timișoara
  636. Dan Lixandru – Judecătoria Slatina
  637. Oana Rugină – Judecătoria Oradea
  638. Andreea Vernea – Judecătoria Sector 1 București
  639. Ana Galea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  640. Tiliciu Alexandru – Judecătoria Cluj-Napoca
  641. Cataranciuc Codruta – Judecătoria Cluj-Napoca
  642. Teliceanu Viorel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
  643. Ștefania Anton – Curtea de Apel Suceava
  644. Ana Maierean – Curtea de Apel Suceava
  645. Carstea Adrian Mihai – Judecătoria Tg Mures
  646. Raluca Ioana Orza – Tribunalul Specializat Mureș
  647. Traistaru Alexandra – Judecătoria Bolintin Vale
    1. Ecaterina Ivanov – Judecătoria Brăila
    2. Marchis Cătălin – Tribunalul Mureș
    3. Adina Lucuta – Judecătoria Sibiu
    4. Mioara Paltinean- Judecătoria Sibiu
    5. Bezdadea Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4
    6. Rotaru Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria S4
    7. Alexandra Mihai – Parchetul de pe lângă Inalta Curte de Casatie si Justitie
    8. Rodica Jercan – Parchetul de pe lângă Inalta Curte de Casatie si Justitie
    9. Violeta Gurzu – Parchetul de pe lângă Inalta Curte de Casatie si Justitie.
    10. Burlacu Mirela Adriana – Judecătoria Buzau
    11. Natalia Stoiculescu – Tribunalul Dolj
    12. Bureţea Marilena – Tribunalul Mureș
    13. Marin Ana Corina – Judecătoria Valenii de Munte
    14. Ţocu-Radu Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iaşi
    15. Bugărin Gladiola Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
    16. Papp Ricuța Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
    17. Pîrvu Iosefina – Tribunalul București
    18. Filimon Florin Ioan – Curtea de Apel Oradea
    19. Filimon Marcela Olimpia – Curtea de Apel Oradea
    20. Stroe Angela – Tribunalul Gorj
    21. Puiu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria S3
    22. Florescu Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    23. Musta Ovidiu Petru – Curtea de Apel Oradea
    24. Carmen Popa -Tribunalul Sibiu
    25. Radu Ionescu -DNA, Secția I
    26. Cosmina Mihaela Vieriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
    27. Colceriu Alexandru Liviu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
    28. Calin Silviana Camelia – Judecătoria Călărași
    29. Fitigau Oana Lavinia – Curtea de Apel Alba Iulia
    30. Marius Romaş – Parchetul de pe lângă Judecătoria BUFTEA
    31. Vasile Andra Georgiana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta,
    32. Andrei Camelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
    33. Sabău Delia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
    34. Oprea Ioana-Cristina – Judecătoria Sectorului 1
    35. Bulbuc Andreea Petronela – auditor de justiție, anul II
    36. Elena – Daniela Stoian – Judecătoria Craiova
    37. Neamțu-Cucu Oana Mădălina – Judecătoria Bârlad
    38. Ghica Mihai Stefan – Judecătoria Cluj-Napoca
    39. Roxana Elena Stanciu – Judecătoria Sectorului 4 București
    40. Luca Cristian-Nicolae -Judecatoria Iasi
    41. Andreea Alexandra Sipos -Judecatoria Cornetu
    42. Emanuela Dulgheru -Tribunalul Bucuresti
    43. Nechifor Mirela -auditor de justitie, anul I
    44. Drula Carim -auditor de justitie
    45. Florin Braic -DIICOT Biroul Teritorial Harghita
    46. Craciun Florian Nicolae -Parchetul de pe langa Tribunalul Salaj
    47. Creola Neagu -DIICOT Covasna
    48. Daniela Toma -Curtea de Apel Bucuresti
    49. Laura Bosie -Curtea de Apel Bucuresti
    50. Ioan Amariei -DNA
    51. Oana Bidiuta -Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti
    52. Alexandra Magdas -Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti
    53. Precup Gabriela -Judecatoria Baia Mare
    54. Ovidiu Pralea -Curtea de Apel Bacau
    55. Lumineanu Mariu Alexandru -Judecatoria Ramnicu Valcea
    56. Constantinescu Alina -Judecatoria Ramnicu Valcea
    57. Dragan Mitu – Judecatoria Ramnicu Valcea
    58. Tuglui Corina – Judecatoria Ramnicu Valcea
    59. Vlad Valentin – Judecatoria Ramnicu Valcea
    60. Dumitrescu Valentina Mirela – Judecatoria Ramnicu Valcea
    61. Dinu Camelia – Judecatoria Ramnicu Valcea
    62. Olariu Diana – Judecatoria Ramnicu Valcea
    63. Fieroiu Alexandru Octavian – Judecatoria Ramnicu Valcea
    64. Samoila Octavian – Judecatoria Ramnicu Valcea
    65. Chirvasiu Mihaela – Judecatoria Ramnicu Valcea
    66. Dobrea Maria Madalina -Judecatoria Tecuci
    67. Oana Dohan -Parchetul de pe langa Tribunalul Salaj
    68. Ioana Popa -Parchetul de pe langa Judecatoria Salaj
    69. Toporăscu Adrian -Judecătoria Săveni
    70. Aniței Gabriela -Judecătoria Săveni
    71. Zota Marcel – Judecătoria Săveni
    72. Sandu Marcel -Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
    73. Pamfil Mihaela Laura – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    74. Cristina Nicoleta Bratila – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    75. Barbulescu Codruţ-Marian – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    76. Bartha Kinga-Agota – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    77. Chiper Jănică – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    78. Dancă Ecaterina-Oana – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    79. Gîţă Ana-Maria – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    80. Maghiar Maria-Gabriela – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    81. Moldoveanu Oana-Meda – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    82. Ördög Erika – Judecătoria Sfântu Gheorghe
    83. Burje Ovidiu Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
    84. Potop Romeo – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
    85. Pitu Adrian Catalin – Judecătoria Caransebeș
    86. Negoita Liliana – Judecătoria Caransebeș
    87. Puscas Adina – Judecătoria Caransebeș
    88. Adriana Steliana Bidica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
    89. Otilia Marinela Avramescu- auditor de justitie, anul II
    90. Glodeanu Romeo – Curtea de Apel București
    91. Dutoiu Gheorghe – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    92. Rosu Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    93. Dumitru Cornelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    94. Dinu Tiberiu Ionel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    95. Roman Carmen Gina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    96. Geanta Ioan Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    97. Arion Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    98. Arion Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    99. Tudor Florian Razvan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    • Baboș Florin-Eugen – Judecătoria Jibou
    • Vasile Prața – DIICOT București
    • Arama Mirela – Tribunalul Hunedoara

No related posts.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 + = fourteen

Publicatie semestriala a Editurii Universitare (acreditata CNCS)

  • SSRN

Parteneri

  • 1. Editura Universitară
  • 2. Centrul de Studii de Drept European
  • 3. JurisClasor CEDO
  • 4. Centrul de Resurse Juridice din Moldova

Newsletter

E-mail:

Subscribe
Unsubscribe

Accesări (pagini citite)