Peste 1000 de judecători și procurori susțin memoriul ”Magistratura curată nu are nevoie de filtre de impunitate!”

”Magistratura curată nu are nevoie de filtre de impunitate!”

Așa-numitele ”garanții” care însoțesc proiectul legii de desființare a SIIJ, conform raportului adoptat de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor, sunt inacceptabile într-un stat de drept. Condiționarea trimiterii în judecată a judecătorilor şi a procurorilor, pentru săvârșirea anumitor infracţiuni, în special cele de corupție, de încuviinţarea Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional și scade încrederea publică în actul de justiție, deoarece riscă să fie percepută ca o „garanţie a impunităţii” magistraţilor suspectați de corupție sau ca o ”superimunitate”

Subsemnații am luat act de adoptarea de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor a raportului privind Proiectul de lege privind desfiinţarea Secţiei pentru Investigarea Infracţiunilor din Justiţie şi atragem atenţia asupra faptului că introducerea obligaţiei ca judecătorii şi procurorii să poată fi trimiși în judecată, pentru anumite infracţiuni, în speciale cele de corupție, numai cu încuviinţarea Secţiei pentru judecători sau, după caz, a Secţiei pentru procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional şi există toate premisele ca această încuviinţare să fie văzută de societate drept o „garanţie a impunităţii magistraţilor” sau ca o ”superimunitate”.

Crearea unui corp de magistrați incoruptibili, onești și profesioniști exclude acordarea unor astfel de imunități de care niciun cetățean obișnuit nu se „bucură”, iar conform art. 16 alin. (1) și (2) din Constituția României, „cetățenii sunt egali în fața legii și a autorităților publice, fără privilegii și fără discriminări. Nimeni nu este mai presus de lege.”, magistraţii neputând fi situaţi deasupra cetățenilor obișnuiți. Mai mult, în acest fel se deschide calea spre crearea de privilegii și pentru alte categorii sociale.

Încuviinţarea prealabilă din partea unui organ administrativ este incompatibilă cu valorile statului de drept, deoarece reprezintă un privilegiu inadmisibil şi un filtru pentru ca magistrații să nu poată fi anchetați penal, ceea ce va asigura impunitate, fapt de neconceput în societăți democratice stabile. De asemenea, această încuviinţare este contrară principiului independenţei justiţiei, deoarece justiţia este înfăptuită doar de instanţele de judecată, nu şi de Consiliul Superior al Magistraturii, care este un organ administrativ şi are rolul de instanţă de judecată doar în domeniul răspunderii disciplinare.

Nu se poate susține sub nicio formă necesitatea implicării directe, nemijlocite, a unor organe administrative, cu atribuții extrajudiciare, de tipul secției pentru judecători/procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, în activitatea obișnuită a unui procuror, sub forma încuviințării trimiterii în judecată a judecătorilor, respectiv a procurorilor cercetați penal. Pentru verificarea legalității rechizitoriilor, Codul de procedură penală a prevăzut etapa camerei preliminare.

Încuviințând trimiterile în judecată, ambele secții ale CSM ar deveni un fel de superiori ierarhici ai procurorilor de caz, ceea ce ar contraveni art. 132 alin. (1) din Constituția României. Potrivit normei constituționale, procurorii își desfășoară activitatea potrivit principiului legalității, al imparțialității și al controlului ierarhic, dar acest control ierarhic se efectuează exclusiv în cadrul Ministerului Public, de către procurori ierarhic superiori, iar nu de organe administrative din afara Ministerului Public.

Mai mult, limitarea încuviinţării prealabile la infracțiunile contra înfăptuirii justiției, de corupție și de serviciu ori a infracțiunilor asimilate infracțiunilor de corupție este inexplicabilă şi se poate crede că scopul este acela de control al anchetelor privind corupţia din magistratură, fiind practic un filtru propus doar pentru magistraţii suspectați de corupţie, care trebuie protejaţi de un organ administrativ, înainte ca o instanţă de judecată independentă să pronunţe o soluţie prin care să constate vinovăţia sau nevinovăţia magistratului anchetat.

Solicităm parlamentarilor de bună credință să nu voteze proiectul de lege PL-x nr. 108/2021 în forma adoptată de Comisia juridică, de disciplină și imunități din Camera Deputaților.

Susținem obiectivul declarat al proiectului de lege, respectiv desființarea Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție, obiectiv pe care sperăm ca puterea legislativă să îl îndeplinească în cel mai scurt timp. Cu toate acestea, modificările operate în comisia juridică a Camerei Deputaților pot sabota lupta anticorupție în egală măsură ca existența Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție.

Solicităm Preşedintelui Camerei Deputaţilor să sesizeze urgent Comisia de la Veneţia și GRECO cu privire la acest proiect legislativ.

 

Listă susțineri

  1. Iulia Lulciuc – Curtea de Apel Suceava
  2. Nicoleta Arpinte – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  3. Ștefana Cărășel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  4. Iulian Dirzeanu – Tribunalul București
  5. Alexandru Cosmin Ghinea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  6. Andrei Soare – Judecătoria Brașov
  7. Mihai Cepeș – Judecătoria Timișoara
  8. Florin Sohorca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  9. Laura Camelia Candale – Tribunalul Bistrița Năsăud
  10. Dumitrache Adina Pretoria – Curtea de Apel București
  11. Marilena Mircioi – Tribunalul Constanța
  12. Rus Lavinia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  13. Alina Andrițoiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  14. David Maricel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  15. Madalina Birlog – Tribunalul București
  16. Alina Gioroceanu – Tribunalul Olt
  17. Necula Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  18. Cristina Moisa – Curtea de Apel Brașov
  19. Ramona Grațiela Milu – Curtea de Apel Brașov
  20. Vieriu Tudor Ionut – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  21. Claudiu Botogan – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  22. Marian Clement Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  23. Paiusi Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  24. Cosmin Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
  25. Florian Costin – Tribunalul Galați
  26. Daniel Ungureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat
  27. Patras Alexandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  28. Laurențiu Grecu – Tribunalul Mehedinți
  29. Ioana Maftei – Judecătoria Brașov
  30. Padeanu Catalina – Judecătoria Craiova
  31. Corda Liviu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  32. Alina Mihaela Niță – Tribunalul Neamț (delegată la Judecătoria Roman)
  33. Anca Roxana Giurgean – Judecătoria Năsăud
  34. Moroiu Laura – Judecătoria Piatra-Neamt
  35. Tudor Filip – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  36. Ursuț Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  37. Cristina Tapliuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  38. Simon Ligia – Tribunalul Maramureș
  39. Enescu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  40. Voiculescu Mădălina – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  41. Bocai Tudor Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  42. Ursa Paul Ionel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
  43. Pascaru Andrei Răzvan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  44. Mehedin Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  45. Bradu Andreea Mihaela – Tribunalul București
  46. Popa Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
  47. Adrian Țîrlea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  48. Ardelean Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  49. Tanasă Cătălina-Elena – Judecătoria Bicaz
  50. Cobiscan Alexandru – Tribunalul București
  51. Cozmei Daniela – Judecătoria Iași
  52. Stanciu Gabriela – DNA Constanța
  53. Marinel Nicolae – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  54. Vîntu Ana Maria – Judecătoria Bistrița
  55. Ciocan Radu Andrei – Tribunalul București
  56. Marilena Neacsu – Tribunalul București
  57. Buzoianu Mihaela Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  58. Ioana Maria Cîmpean – Judecătoria Timișoara
  59. Fânariu Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  60. Razlog Ana Maria – Judecătoria Galați
  61. Ioan Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
  62. Cadea Carmen Oana – Curtea de Apel Brașov
  63. Taghiev Ramona – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  64. Gherghina Alina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  65. Ionescu Bogdan – Judecătoria Videle
  66. Trufan Andrei Radu – Judecătoria Baia Mare
  67. Alexandru Bogdan Anghel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
  68. Rusu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  69. Coralia Lapadat – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  70. Ailene Ancuta – Judecătoria Iași
  71. Cristina Boaje – Tribunalul București
  72. Anca Gheorghiu – Tribunalul București
  73. Curici Seia Iasmina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  74. Balasanu Alexandru – Judecătoria Botoșani
  75. Bic Iustin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  76. Alina Gabriela Simionescu Baron – Judecătoria Sectorului 4 București
  77. Georgeta Ciungan – Tribunalul Bihor
  78. Simion Daniel Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  79. Jarca Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  80. Thea Zinca – Tribunalul Bihor
  81. Meszar Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
  82. Alina Neculai – Curtea de Apel Suceava
  83. Ștefăniță Gogea – DIICOT Brașov
  84. Volintiru Alexandru Nicolae – Judecătoria Sectorului 1 București
  85. Zaharia Georgel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  86. Oana Stroiu – Curtea de Apel Brașov
  87. Rus Bogdan-Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  88. Hanganu Ioana Luciana – Curtea de Apel Bacău
  89. Ana Mureșan –  Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București  (delegată la DNA)
  90. Ionuț Militaru – Curtea de Apel București
  91. Lucian Manoloiu – Judecătoria Slatina
  92. Daniel Verives – Judecătoria Podu Turcului
  93. Bojin Claudia – Tribunalul Constanța
  94. Viorel Munteanu – Curtea de Apel Bacău
  95. Alexandru Florea – DIICOT Alba Iulia
  96. Pîrlog Bogdan Ciprian –  Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  97. Dorobanțu Radu – Judecătoria Bacău
  98. Popa Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  99. Bargan Claudia – Tribunalul București
  100. Filip Radu Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  101. Răzvan Tuduce – Judecătoria Aiud
  102. Mirică Raluca – DNA
  103. Ionescu Ruxandra – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  104. Andrei Doncea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  105. Flore Danina Oana – Judecătoria Timișoara
  106. Ioana Vlaston – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  107. Sas George Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  108. Bulat Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  109. Adina Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
  110. Vilceanu Florin – Tribunalul București
  111. Buzamăt Irina – Judecătoria Brăila
  112. Diana Toma – Judecătoria Ploiești
  113. Cristea Ștefan Georgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  114. Pasea Irina – Judecătoria Calafat
  115. Focșa Lavinia – Judecătoria Sectorului 1 București
  116. Marius Romaș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  117. Bondar Elena Teodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  118. Teliceanu Viorel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  119. Florea Radu –  Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  120. Ioana Raluca Scurtu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  121. Naghiu Dida Adina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  122. Niculescu Oana – Curtea de Apel Timișoara
  123. Sorina Marinaș – Curtea de Apel Craiova
  124. Liviu Mihai Urziceanu – Judecătoria Arad
  125. Radu Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  126. Tomescu Alexandra Sorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  127. Vieriu Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  128. Văduva Maria Valentina – Tribunalul Olt
  129. Carmina Elena Brindusi – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  130. Cătălina Stoian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  131. Alexandra Manescu – Turești
  132. Ispas Angela Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
  133. Oana Apetri – Judecătoria Târgu Neamț
  134. Obreja Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  135. Galatan Anisoara – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare)
  136. Andone Alina Mădălina – Judecătoria Sectorului 1 București
  137. Nedea Cristina – Judecătoria Sectorului 1 București
  138. Sadîc Zafer – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  139. Cudalb Adrian Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  140. Diremia Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de vede
  141. Baran Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  142. Carnariu Mihai Madalin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  143. Iordache Valeriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  144. Ciornei Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  145. Răzvan Alexandru Băra – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  146. Cristea Ana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  147. Claudiu Sandu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  148. Tetean Vințeler Ada – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  149. Irina Sandu – Judecătoria Brașov
  150. Pavel Ruxandra Maria – Judecătoria Cluj-Napoca
  151. Mihaela Bădan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
  152. Stratulat Anca Emilia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  153. Moldoveanu Mihai Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Vânju Mare
  154. Mihai Negulescu – DIICOT Brașov
  155. Belu Cristina Alexandra – Judecătoria Sectorului 1 București
  156. Geambașu Daria – Alexandra – Judecătoria Ploiești
  157. Ana Maria Iftinca Voicu – Judecătoria Sectorului 1 București
  158. Cristina Mureșan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  159. Gociu Marian – Tribunalul București
  160. Drăgan Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
  161. Ghica Mihai Ștefan – Tribunalul Cluj
  162. Cristian Ciolacu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  163. Uto Cătălina Miruna Lorena – Judecătoria Ploiești
  164. Faifer Laurențiu – Judecătoria Hunedoara
  165. Florin Zeres – Judecătoria Sibiu
  166. Vasile Prata – DIICOT
  167. Chivu Claudia Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  168. Natalia Gherman – Judecătoria Oradea
  169. Pantea Marius Călin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  170. Oliviu Șologon – Tribunalul Prahova
  171. Popescu Cristian Ovidiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  172. Todoran Adrian Petre – DIICOT
  173. Madalina Nicoleta Vârtopeanu – Judecătoria Timișoara
  174. Tokos Lehel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  175. Corogeanu Cristian Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  176. Varvara Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  177. Brindea Dan Eugen – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  178. Florina Carmen Ionescu – Tribunalul Neamț
  179. Teodoru Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  180. Olteanu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  181. Guș Octavia Raluca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
  182. Laurențiu Iordan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  183. Tudorache Stroe Corina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  184. Diac Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  185. Mihaela Maga – Tribunalul Botoșani
  186. Anca Iliescu – Judecătoria Sectorului 3 București
  187. Ionel Iliescu – DIICOT
  188. Gheorghe Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  189. Ana-Maria Ghiață – Tribunalul Iași
  190. Păuna Maria Magdalena – Judecătoria Roșiori de Vede
  191. Alexandra Mocanu – Judecătoria Ploiești
  192. Ecaterina Florea – Tribunalul București
  193. Dobre Ana Elena – Judecătoria Oltenița
  194. Trastau Olimpia Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  195. Mihai Birtoc – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  196. Gheorghe Mihai Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  197. Iga Monica Maria – Judecătoria Sectorului 5 București
  198. Stroescu Bobby Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  199. Leț Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  200. Margan Marcela Delia – Judecătoria Timișoara
  201. Crina Muntean – Tribunalul Bihor
  202. Nica George – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  203. Dan Bubuiug – DIICOT Sălaj
  204. Dan Budusan – DIICOT Sălaj
  205. Andreea Carolina Cailean – Tribunalul Mureș
  206. Ramona Mungiu – DNA
  207. Adriana-Meda Titu – DNA Cluj
  208. Șerbănoiu Eusebiu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  209. Simona Maria Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  210. Sava Alexandra Teona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  211. Dana Falcan – Tribunalul Iași
  212. Alexandru Anghel – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  213. Cristina Ionescu Lupeanu – Tribunalul București
  214. Mircea Zaharia – Judecătoria Iași
  215. Oresia Gondor – Tribunalul Maramureș
  216. Veronica Gavriș Todinca – Judecătoria Sighetu-Marmatiei
  217. Beteringhe Sorin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  218. Raluca Vestemeanu – DIICOT Brașov
  219. Vlad Alexandru Bentan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  220. Mihaela Sfiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  221. Conortos Constantin – DNA Constanța
  222. Conortos Camelia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
  223. Ramona Lungu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  224. Diana Florescu – Judecătoria Costești
  225. Șelaru Maria Diana – Tribunalul București
  226. Călin Dohan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  227. Circiumaru Oprica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  228. Ciurcă Roznovăț Roxana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
  229. Nicoleta Lucaciu – Judecătoria Sectorului 3 București
  230. Grigore Alina Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești)
  231. Andra Monica Lăsconi – Judecătoria Sectorului 1 București
  232. Codruța Alb – Tribunalul Maramureș
  233. George Matei – Curtea Militară de Apel
  234. Cristina Frîncu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  235. Magdalena Dietrich – Curtea de Apel Timișoara
  236. Catalin Marian Bunduc – DIICOT
  237. Brandiu Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  238. Negrau Andrei Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  239. Cojoacă Traian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alexandria
  240. Cazacu Radu – DNA
  241. Gheorghe Costin Lucian – Judecătoria Cornetu
  242. Irimia Andreea Raluca – Judecătoria Sectorului 3 București
  243. Anca Loredana Gheorghiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  244. Sarban Constantin Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
  245. Grajdeanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  246. Alexandru Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  247. Cristian Ichim – DIICOT Brașov
  248. Grigore Corina – Judecătoria Iași
  249. Andrei Bodean – DNA Constanța
  250. Cristi Danileţ – Tribunalul Cluj
  251. Anca Codreanu – Tribunalul Brașov
  252. Marin Ana Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  253. Apetri Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  254. Alexandru Codreanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  255. Petrov Irina – Judecătoria Botoșani
  256. Bordeianu Bianca – Judecătoria Iași
  257. Sorin Constantinescu – DNA Constanța
  258. Codreanu Roxana Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  259. Mihaela Iatan – Judecătoria Buftea
  260. Matei Gheorghe – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  261. Marin Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  262. Maria Gogan – Tribunalul Giurgiu
  263. Riza Florentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  264. Mihoc Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  265. Alexandru Liviu Colceriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
  266. Petrușcă Gabriela Amalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  267. Rodica Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  268. Colceriu Sorin Mihai – DIICOT Harghita
  269. Mircea Wechter – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  270. Toma Elena Mihaela – Judecătoria Târgoviște
  271. Maciuc Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  272. Ramona Bolla – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  273. Călin Dumbrăveanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  274. Voinigescu Adrian – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  275. Ruxandra Grecu – Curtea de Apel București
  276. Ileana Mocioacă – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  277. Ana Dieac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  278. Huțanu Ana Elena – DIICOT Sibiu
  279. Dominte Ciprian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  280. Sfichi Bogdan – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
  281. Arina Corsei Vultureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  282. Grăjdeanu Oana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  283. Iordache Cristina-Georgiana – Judecătoria Sectorului 1 București
  284. Voiculescu Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  285. Bojin Mihaela – Judecătoria Buftea
  286. Alexandra Lăncrănjan – DNA
  287. Florin Niță – Judecătoria Buftea
  288. Andreea Maria Prundeanu – Judecătoria Giurgiu
  289. Adrian Gogan – Judecătoria Brașov
  290. Vlad Benchea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
  291. Andra Benchea – Judecătoria Sibiu
  292. Bordianu Plesescu Roxana Angela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  293. Panainte Iulian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  294. Maxim Cezar Sebastian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
  295. Bărbulescu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  296. Tudor Mădălin Hurducaciu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  297. Vasile Marc Emilian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  298. Zlate Nadia – DNA Constanța
  299. Raduta Elena Andreea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  300. Ioana Pasculet – Curtea de Apel Cluj
  301. Iulian Nica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  302. Alina Nica – Judecătoria Brașov
  303. Gabriel Neacșu – Judecătoria Constanța
  304. Angelica Neacșu – Judecătoria Constanța
  305. Laura Ioana Pecheanu – Judecătoria Constanța
  306. Chiriac Radu Ionuț – Judecătoria Galați
  307. Berbece Orlando Mihail – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  308. Adelina Zamfir – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  309. Corâci Mădălina Andreea – Judecătoria Vălenii de Munte
  310. Câmpean Laura Monica – Judecătoria Brezoi
  311. Pasc Daniela Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  312. Marie Jeanne Nițulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
  313. Pîrvu Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  314. Cepoi Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
  315. Dundev Alma Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  316. Tabirta Lorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  317. Negulescu Ioana Luiza – Judecătoria Buftea
  318. Daniela Androhovici – Curtea de Apel Suceava
  319. Marc Ionela Anca – Judecătoria Cluj Napoca
  320. Simion Iuliana Maria – Judecătoria Constanța
  321. Foitos Raluca Andreea – Judecătoria Roman
  322. Bucur Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  323. Bărnuț Filip Daniel – Judecătoria Deva
  324. Stefan Aurelian Ispasoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  325. Iancu Ioana Cristina – Judecătoria Constanța
  326. Musat Vlad Andrei – Judecătoria Moreni
  327. Gheorghe Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
  328.  Anca Patriche – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  329. Doina Gabriela Zavalasi – Curtea de Apel Craiova
  330. Enea Alina Daniela – Judecătoria Giurgiu
  331. Murgoi Anda – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
  332. Gabor Cristina – Judecătoria Cornetu
  333. Marian Serban – Judecătoria Băilești
  334. Adriana Pau – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului  2 București
  335. Burlacu Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  336. Boteanu Teona Gabriela – Judecătoria Cluj-Napoca
  337. Florin Arion – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  338. Sălăjan Mădălina – Judecătoria Marghita
  339. Enache Cătălin – Tribunalul Bacău
  340. Enache Iulia Monica – Judecătoria Bacău
  341. Ancuța Blanariu – Judecătoria Iași
  342. Câţu Lilişor – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  343. Roman Mihai – Judecătoria Aiud
  344. Rotundu Simon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  345. Mareș Luminita Gabriela – Judecătoria Sectorului 5 București
  346. Albă Bogdan Ovidiu – Judecătoria Targu Jiu
  347. Hauder Stefania – Judecatoria Deta
  348. Bacoiu Diana Madalina, Judecătoria Bacău
  349. Flavius Bidihon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  350. Cojocar Rusanda – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  351. Novitchi Antonia – Judecătoria Sectorului 6 București
  352. Iacob Laura Mădălina – Judecătoria Timișoara
  353. Corina Dinică – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  354. Alexandru Nistor Cirstoc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  355. Coste Andrei-Iustin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
  356. Fit Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Toplița
  357. Codreanu Roxana – Judecătoria Constanța
  358. Rusca Alexandra-Ioana – Judecătoria Iași
  359. Nicoliță Luiza Daiana – Tribunalul Dolj
  360. Ana Maria Cucea – Judecătoria Buftea
  361. Ciobanu Tudor Cristian – Judecătoria Răducăneni
  362. Moscu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  363. Rotundu Gabriela Adriana- Judecătoria Iași
  364. Anca Lazăr – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
  365. Banc Daiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  366. Daniel Giorgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  367. Mihaela Durnea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  368. Dorcu Mihai Teodor – Judecătoria Sectorului 1 București
  369. Anca Alexandra Sirghe – Tribunalul București
  370. Cristina Vișovan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  371. Focsa Ioana – Judecătoria Focșani
  372. Onea Dalidis Nicoleta Irina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  373. Bordianu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  374. Monica Maria Barde – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  375. Ramona Poenaru – Judecătoria Brad
  376. Ilisie Teofil – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
  377. Ellzica Tentiuc – Judecătoria Piatra Neamț
  378. Anghel Monica – Judecătoria Vălenii de Munte
  379. Rus Lucian Claudiu – DNA Timișoara
  380. Antaloae Ovidiu – Judecătoria Oltenița
  381. Roxana Maria Călin – Tribunalul București
  382. Dragoș Călin – Curtea de Apel București
  383. Laura Grigoraș – Judecătoria Turda
  384. Pop Florina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  385. Chichinejdi Paul Sebastian – Judecătoria Beiuș
  386. Stanciu Denisa Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  387. Chila Doina Liliana – Judecătoria Arad
  388. Pascaru Gema – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  389. Neagu Adrian – Judecătoria Arad
  390. Neagu Ana Maria – Judecătoria Arad
  391. Șerban Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  392. Gorganeanu Cornelia Nicoleta – Curtea de Apel Craiova
  393. Diaconu Antonia – DIICOT Pitesti
  394. Nechifor Mirela – Judecătoria Suceava
  395. Grip Paul Tudor – Judecătoria Zărnești
  396. Grip Alexandra Laura – Judecătoria  Zărnești
  397. Mihaila Raluca – Judecătoria Ploiești
  398. Mihai Ioana Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  399. Maria Ivan – Judecătoria Suceava
  400. Profira Cezar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  401. Andrei Drăgan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  402. Marian Călușaru – DNA Craiova
  403. Ramona Zglimbea – Tribunalul Dolj
  404. Cristina Călușaru – Tribunalul Dolj
  405. Nanu Vladimir – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  406. Marcu Ionuț – DIICOT
  407. Oprescu Alexandra – Judecătoria Ploiești
  408. Butariu Adina Cristiana – Judecătoria Sectorului 1 București
  409. Ciurea Cristian – Judecătoria Reghin
  410. Liposchi Nicolae – Judecătoria Brad
  411. Negruțiu Irina Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  412. Sfîca Aglaia Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  413. Radu Harja – Tribunalul Bihor
  414. Pandel Ciprian – Judecătoria Cornetu
  415. Ionescu Irina – Judecătoria Constanța
  416. Ostafie Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  417. Gabriela Spineanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
  418. Margina Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  419. Anda Elena Avram – Judecătoria Dej
  420. Bianca Laura Găzdac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  421. Chis Catalin Vasile – Judecătoria Dragomiresti
  422. Roxana Dan – Judecătoria Cluj Napoca
  423. Claudiu Dorian Statache – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  424. Cristea Silvia Denisa – Judecătoria Zărnești
  425. Viciu Maria Mirabela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  426. Lagu Adriana Carmen – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  427. Monica Palaghia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
  428. Ciocântă Cristinel Valentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  429. Maria Aurora Clement – Judecătoria Botoșani
  430. Marin Ana Corina – Judecătoria Vălenii de Munte
  431. Minac Denisa Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  432. Manole Narcis Nicolae – Judecătoria Piatra-Neamț
  433. Dobrea Maria Mădălina – Judecătoria Tecuci
  434. Ana Maria Aparaschivei – DNA Suceava
  435. Aparaschivei Adrian – Curtea de Apel Suceava
  436. Aldea Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  437. Dana Belciug – Parchetul de pe langa Tribunalul Constanța
  438. Marian Bozga – Judecătoria Marghita
  439. Raul Alexandru Nestor – Curtea de Apel Ploiești
  440. Stoiculescu Natalia – Tribunalul Dolj
  441. Grecescu Cristian Marius – Tribunalul Dolj
  442. Ovidiu Ștefan Scărlătescu – Tribunalul Militar Timișoara
  443. Simon Oana – DIICOT
  444. Felicia Vlad – DNA Brașov
  445. Harlambie Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  446. Cătălin Mormoe – Judecătoria Piatra Neamț
  447. Laura Bosie – Curtea de Apel București
  448. Filip Luminița Maria – Judecătoria Turda
  449. Mircea Stan – Curtea de Apel Pitești
  450. Păduraru Dragoș – DNA
  451. Cristian Ion Tomoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  452. Cătălina Dan – Tribunalul Argeș
  453. Mihaela Neacșa – Tribunalul Argeș
  454. Livia Maria Mercan – Tribunalul Argeș
  455. Velniciuc Ciuparca Iuliana Cristina – Judecătoria Cluj Napoca
  456. Mihaela Stancescu – Tribunalul București
  457. Cristian Daniel Pislaru – Tribunalul Buzău
  458. Marcela Antofie – Judecătoria Buftea
  459. Iustina Jora Boerosu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  460. Enache Valentin Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  461. Bratu Adriana Marinela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  462. Bătrînu Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
  463. Sas Remus – Curtea de Apel Suceava
  464. Olteanu Cosmin Alexandru – Judecătoria Giurgiu
  465. Ioana Ruxandra Malaescu – Tribunalul Gorj
  466. Gliga Maria Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  467. Alexandru Bogdan Pop – Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
  468. Soltan Alexandru – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  469. Predescu Monica Raisa – Judecătoria Ploiești
  470. Lazăr Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
  471. Purice Ciprian Cristian – Tribunalul Ialomița
  472. Grig Emilian Lupulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
  473. Teodor Bogdan Topală – DIICOT
  474. Stasiuc Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  475. Ioana Sebeșan – Judecătoria Sectorului 1 București
  476. Golgotă Luiza Maria – Judecătoria Târgu Jiu
  477. Cosmin Iordache – DNA
  478. Coca Daniel Alin – DNA Iași
  479. Abutnăriței Andreea Ionela – Tribunalul Brașov
  480. Carnariu Bianca Dana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  481. Miulescu Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
  482. Marin Tiberiu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
  483. Tifachi Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  484. Daniel Vale – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  485. Golban Livia – Judecătoria Năsăud
  486. Ionela Florea – DIICOT Alba Iulia
  487. Cristian Florea – DIICOT Alba Iulia
  488. Toma Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  489. Roxana Romila – Judecătoria Iași
  490. Cazac Anca – Judecătoria Zărnești
  491. Dogaru Anamaria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
  492. Răduică Adi Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
  493. Mintari Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  494. Luca Cristian Nicolae – Judecatoria Iaşi
  495. Furdui Andrei Ilie – Judecatoria Cîmpeni
  496. Ungurean Andreea Elisabeta – Judecătoria Cluj-Napoca
  497. Popovici Monica – Tribunalul Bihor
  498. Popovici Ion Adrian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
  499. Bodoga Valeanu Alexandra – Judecătoria Brașov
  500. Mandache Ionut – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  501. Corina Maria Florea – Tribunalul Bihor
  502. Zaharciuc Oana Monica – Judecătoria Sectorului  6 București
  503. Daniela Tiriteu – Judecătoria Arad
  504. Monica Turcu – Tribunalul Constanța
  505. Mihai Miriam – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  506. Ion Vaida – Judecătoria Pitești
  507. Alexandru Claudiu Pîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  508. Ene Laura Elena – Judecătoria Sectorului 6 București
  509. Ancuta Pura – Curtea de Apel Cluj
  510. Sandu Anca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
  511. Nita Cosmin Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  512. Bertha Constantinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
  513. Cristescu Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  514. Mihaela Iuliana Savu – Tribunalul Olt
  515. Diana Brudan – Judecătoria Deva
  516. Anghel Simona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  517. Adrian Petrescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  518. Talagiu Oana Elena – Judecătoria Oradea
  519. Victor Penteleev – Judecătoria Sectorului 3 București
  520. Marin Liana Georgiana – Judecătoria Ploiești
  521. Șipoș Andreea-Alexandra – Judecătoria Cornetu
  522. Andrei Aneta-Violeta – DIICOT
  523. Manea Alexandru Ștefan – Judecătoria Vaslui
  524. Camelia Dorina Grecu – Judecătoria Târgu Lăpuș
  525. Gabriela Bratu – Judecătoria Piatra-Neamț
  526. Carauș Nicolae – Judecătoria Videle
  527. Marius Florentin Băncău – Judecătoria Reșița
  528. Brindea Oana Rozalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
  529. Stoian Ioan Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  530. Pîrvănescu Florin Daniel – Judecătoria Deva
  531. Andreea Mădălina Răpsigan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
  532. Trif Alexandra – Judecătoria Cornetu
  533. Crețan Daniel Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  534. Mocanu Vlad – Judecatoria Campulung Moldovenesc
  535. Dănilă Sanda Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  536. Toncu Flavia Ioana – Judecătoria Constanța
  537. Ezaru Corina – Judecătoria Botoșani
  538. Cristina Radu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  539. Bicu Ilie – Judecătoria Botoșani
  540. Florentina Stana – Tribunalul Olt
  541. Moldovan Maria Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  542. Liviu Paiusi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
  543. Popescu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
  544. Alexoae Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni
  545. Birzan Satmarici Iulia Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  546. Loredana Costantea – Judecătoria Hunedoara
  547. Dinu Eugenia Viviana – Judecătoria Giurgiu
  548. Diana Siclitaru – Judecătoria Sectorului 2 București
  549. Miron Carmen Gabriela – Judecătoria Oradea
  550. Carla Buta – Judecătoria Iași
  551. Florin Casuneanu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Iași
  552. Ana-Maria Lichențanu – Judecătoria Iași
  553. Tremura Mirel Cristian – Judecătoria Dorohoi
  554. Țigler Larisa Ioana – Judecătoria Constanța
  555. Gavrilas Raluca Andreea – Judecătoria  Târgu Mureș
  556. Adriana Soponar – Judecătoria Satu Mare
  557. Iuliana Mihai – Curtea de Apel Brașov
  558. Meszaros Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
  559. Gradina Laura – Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
  560. Balosu Nicoleta Loredana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  561. Munteanu Iulia Lavinia – Tribunalul Iași
  562. Roibu Violeta Marilena – Judecătoria Giurgiu
  563. Simona Stefania Matei – Tribunalul Mureș
  564. Carlan Sergiu – Judecătoria Cluj-Napoca
  565. Ungureanu Alin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
  566. Ivănuș Camelia Laura – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  567. Chivu Cosmin- Judecătoria Târgoviște
  568. Brem Ionela – Judecătoria Suceava
  569. Ștefan Gheorghe Daniel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
  570. Daniela Lovin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  571. Bădrăgan Dănuța Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  572. Amalia Lazăr – Judecătoria Onești
  573. Iordachescu Elisabeta – Judecatoria Buftea
  574. Mircea Theodor Cerbu – Judecătoria Miercurea Ciuc
  575. Florea Carina Gabriela – Judecătoria Iași
  576. Vlad Elena Claudia – Judecătoria Târgoviște
  577. Roxana Maria Cîmpean – Judecătoria Satu Mare
  578. Axenta Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
  579. Zaharia Mirela – Judecătoria Buftea
  580. Levai Eduard Gabriel – Judecătoria Sectorului 5 București
  581. Acatrinei Alexandru – Judecătoria Gura Humorului
  582. Acatrinei Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
  583. Călin Dediu – Judecătoria Dej
  584. Raclaru Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
  585. Ciotu Roxana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  586. Murar Alina – Judecătoria Petroșani
  587. Ciorsac Silviu Alexandru – Judecătoria Sectorului 6 București
  588. Ciprian Cazaceanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  589. Vilculescu Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  590. Oancea Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  591. Ionaș Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
  592. Candet Ana Maria – Judecătoria Bacău
  593. Șimon Dragoș Nicolae – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  594. Trif Marian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  595. Berchișan Alina Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  596. Partenie Mirela – Judecătoria Râmnicu Sărat
  597. Stănescu Alexandra Mihaela – Judecătoria Pucioasa
  598. Rares Ciausu – DIICOT Cluj
  599. Maria Timoașcă – Tribunalul Constanța
  600. Maria Francesca Bujor – Tribunalul Cluj
  601. Irina Damian – Tribunalul Specializat Cluj
  602. Florin Unguraș – Judecătoria Turda
  603. Loor Vlad-Alexandru – Judecătoria Cluj-Napoca
  604. Leontică Paul Teodor – DIICOT Neamț
  605. Săndoiu Victor Cristian – Judecătoria Vânju Mare
  606. Pop Paula Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  607. Tarnovschi Alexandra Karina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Aleșd
  608. Alina Bianca Poptile – Judecătoria Dej
  609. Ana Maria Manole – Judecătoria Sectorului 3 București
  610. Andrei Radu Dincă – Tribunalul Teleorman
  611. Roxana Palade – Tribunalul Bacău
  612. Adrian Constantin Zaharia –  Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  613. Ivan Lavinia Constantina – Judecătoria Craiova
  614. Anda Ungurean – Judecătoria Botoșani
  615. Titilincu Rareș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș
  616. Veronica Sîrbu – Judecătoria Sectorului 4 București
  617. Brînaș Liviu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
  618. Popescu Corina Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
  619. Ioana Vernea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  620. Ivanciuc Sorin Vasile – Tribunalul București
  621. Mogosanu Elena Luiza – Judecătoria Slatina
  622. Laura Dobrea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
  623. Pop Silvia Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târnăveni
  624. Pațanghel Ionuț Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  625. Ioana Guțu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  626. Diana Neagoe – Tribunalul Bacău
  627. Mursoi Daniela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
  628. Bărbuceanu Cătălin George – DIICOT Pitești
  629. Ionescu Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  630. Andrei Camelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța)
  631. Apostol Giorgiana Violeta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
  632. Ciomaga Matostat Mihaela – Judecătoria Botoșani
  633. Meceanu Constantin Cristinel – Judecătoria Sectorului 6 București
  634. Caragea Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  635. Șuiu Andrada Laura – Judecătoria Timișoara
  636. Andreea Madalina Popescu – Judecătoria Sectorului 6 București
  637. Hurdubeu Adriana Cristina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
  638. Ardelean Mădălina – Judecătoria Dej
  639. Pleșca Diana-Tatiana – Judecătoria Ploiești
  640. Adelina Petculescu – Judecătoria Cornetu
  641. Zanoaga Tatiana – Judecătoria Sfântu Gheorghe
  642. Danca George Daniel – DNA Brașov
  643. Ghiciulescu Nicoleta – Tribunalul Timiș (delegată la Curtea de Apel Timișoara)
  644. Remus Coman – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  645. Mantu Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  646. Laura Gaisteanu – Judecătoria Târgoviște
  647. Tiganetea Angelica Mariana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
  648. Mihai Florentina Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Secuiesc
  649. Bodor Ionescu Tiberiu – Judecătoria Galați
  650. Cazacu Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  651. Cercega Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare
  652. Prunea Alexandra Bianca – Judecătoria Gherla
  653. Szilagyi Robert Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  654. Daniel Belei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
  655. Ana Maria Lixandru – Tribunalul Olt
  656. Mircea Alexandra Nora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  657. Cincă Valeriu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea-Ciuc
  658. Florin Pantiru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  659. Ioana Catalina Cocoveica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  660. Cirstoiu Matei – Judecătoria Galați
  661. Gavril Ducu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
  662. Verde Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  663. Cârstea Alina – Judecătoria Târgu Mureș
  664. Birceanu Titu – Tribunalul Timiș
  665. Emilia Maria Prahanca – Judecătoria Reșița
  666. George Virgil Gavrilă – DIICOT
  667. Stoica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  668. Roxana Vasile – Judecătoria Sectorului 1 București
  669. Topliceanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  670. Iordache Adrian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  671. Vasilache Alina Mihaela – Judecătoria Sectorului 6 București
  672. Rosca Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
  673. Mihaela Beldie Canela – DNA
  674. Butnaru Elena-Alexandra – Judecătoria Iași
  675. Pietraru Silvia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  676. Raluca Ioana Orza – Tribunalul Specializat Mureș
  677. Nica Loredana Giorgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  678. Cristea Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  679. Cristea Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  680. Lucaciu Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
  681. Alin Bodnar – Judecătoria Sectorului 3 București
  682. Lapadat Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița
  683. Kovács Domnica Maria – Judecătoria Târgu Mureș
  684. Ghenciu Ligia Cristina – Judecătoria Băilești
  685. Tăbăcaru Robert Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  686. Voroneanu Denisia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
  687. Garbia Rebeca Silvia – Judecătoria Sectorului 5 București
  688. Bianca Dinu – Tribunalul Prahova
  689. Bulmez Andreea – Judecătoria Giurgiu
  690. Onofrei Nichiforel Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
  691. Albu Nadia Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  692. Burcuță Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
  693. Bratu Adriana Maria – Curtea de Apel București
  694. Resmeriță Clement Mihai – DNA
  695. Dan Adascalului – Judecătoria Sectorului 3 București
  696. Ana Maria Lazãr Cârlãnaru – Judecătoria Oradea
  697. Crin Bologa – DNA
  698. Florin Traian Lazăr – Judecătoria Oradea
  699. Tatu Dragoș Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  700. Tatu Adina Octavia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  701. Andreea Busulescu – Judecătoria Sectorului 1 București
  702. Untea Malina – Judecătoria Timișoara
  703. Șendroni Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  704. Gabriel Tătar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  705. Habean Maria Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
  706. Alina Stamate Tămășan – Tribunalul Maramureș
  707. Cotoi Petruța Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
  708. Farcaș Carmen Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
  709. Cosmin Rădulescu – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  710. Cristina Rădulescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
  711. Pâțu Oana Daniela – DIICOT
  712. Iana Ovidiu – Tribunalul Buzău
  713. Iana Nicoleta Cecilia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
  714. Simona Stanila – Judecătoria Slatina
  715. Militaru Evda Serena – Curtea de Apel București
  716. Andreea Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  717. Papuc Madalina Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  718. Florian Bogdan Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  719. Alexandra Nicoleta Ghica – Judecătoria Sectorului 1 București
  720. Bică Alexandru – Judecătoria Sectorului 2 București
  721. Ion Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
  722. Raluca Munteanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  723. Băietrău Ion – DIICOT Tulcea
  724. Măieț Alexandra Corina Victoria – Judecătoria Cluj-Napoca
  725. Păsărescu Diana Caterina – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  726. Manoiu Olaru Alina Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  727. Stancu Andrei Costin – Curtea de Apel Pitești
  728. Stancu Dana Iuliana – Curtea de Apel Pitești
  729. Cosmin Tifrea – Curtea de Apel Timișoara
  730. Radu Mihai Necula – Tribunalul București
  731. Carmen Andreea Necula – Curtea de Apel București
  732. Marius Pop Blaga – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  733. Pănoiu Bogdan Liviu – Judecătoria Videle
  734. Cristina Chiriac – DNA
  735. Moroșan Bodea Andrada Sabina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  736. Buda Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  737. Brânzei Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  738. Temneanu Cătălin – Curtea de Apel Suceava
  739. Mihaela Moacă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  740. Gabriela Alexandroiu – Curtea de Apel Craiova
  741. Tinta Andreea Sorina – Judecătoria Giurgiu
  742. Grigore Ana-Maria – Judecătoria Bacău
  743. Indre Timea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
  744. Cîmpean Marilena Teodora – Judecătoria Turda
  745. Nicoară Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  746. Andrada Gabriela Chodan – Judecătoria Cornetu
  747. Iulia Emilia Apostol – Tribunalul Neamț
  748. Ciopa Ani Claudia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  749. Andreica Lucia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  750. Delea Sarca Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  751. Ionel Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  752. Anca Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
  753. Alina Mihaela Iștoc – Judecătoria Roman
  754. Aron Denisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  755. Dunca Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  756. Sabău Delia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  757. Gudumac Octavian – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  758. Dan Blănaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  759. Berende Ruxandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  760. Raul Radmacher – DIICOT Cluj
  761. Monica Trache – Tribunalul Prahova
  762. Nicoleta Popescu – Judecătoria Craiova
  763. Andreea Grancea – Curtea de Apel Iași
  764. Preda Simona Claudia – Judecătoria Târgoviște
  765. Stan Cristina – Curtea de Apel Pitești
  766. Diana Călinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  767. Dragoș Chiriac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  768. Amalia Jere – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
  769. Matei Andreea Isabella – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuși
  770. Bradean Raluca Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  771. Dan Lixandru – Tribunalul Olt
  772. Pavlovici Nicoleta Cristina – Judecătoria Roman
  773. Stamatescu Alexandru – Judecătoria Târgu-Jiu
  774. Leonte Cătălin Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  775. Robu Viviana Oana, Judecătoria Bălcești
  776. Otet Otilia Marinela – Judecătoria Timișoara
  777. Telescu Iuliana-Gabriela – Judecătoria Sectorul 1 Bucureşti
  778. Ionescu Raluca Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
  779. Neacșu Mirel Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  780. Pintilei Silvia – Tribunalul Botoșani
  781. Streza Laurențiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
  782. Ciobanu Ionica Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
  783. Tarba Mădălin Florin – Judecatoria Faurei
  784. Petraru Ștefăneanu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  785. Miu Madalina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
  786. Ispas Mădălina Alexandra – Judecătoria Moldova Nouă
  787. Alexandra Crina Tanasã – Judecătoria Brașov
  788. Carmen Radmacher – Parchetul Militar Cluj de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
  789. Elena Daniela Oprescu – Curtea de Apel București
  790. Constantin Manoliu – Tribunalul Bihor
  791. Vieriu Alexandru Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fălticeni
  792. Neculai Floriana Alina – Judecătoria Ploiești
  793. Cristina Constantinescu – Tribunalul Constanța
  794. Grosu Ana-Maria – Judecătoria Sectorului 3 București
  795. Toduta Valentin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  796. Stefania Anton – Curtea de Apel Suceava
  797. Maria Violeta Duca – Curtea de Apel București
  798. Eduard Borjog – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  799. Racovița Ecaterina – Judecătoria Buftea
  800. Cerasela Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
  801. Mihnea Vasile Silviu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
  802. Ioana Ciobănescu – Judecătoria Turda
  803. Iulia Lupu – Judecătoria Timișoara
  804. Bene Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
  805. Georgiana Copacian – Judecătoria Sectorului 2 București
  806. Anamaria Groza – Tribunalul Olt
  807. Ruxandra Suciu – Judecătoria Sectorului 3 București
  808. Crețu Carmen Diana – Judecătoria Slatina
  809. Bianca Florina Petrescu Galetuse – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
  810. Adriana Popescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
  811. Florentina Sandu – Judecătoria Oradea
  812. Ivancu Beatrice Mihaela – Tribunalul Timiș
  813. Sorin Iercosan – DNA Oradea
  814. Popescu Teodora – Judecătoria Mangalia
  815. Gabriel Caian – Judecătoria Craiova
  816. Buțu Jeanin Marian – Judecătoria Slatina
  817. Iosifescu Magdalena Corina –  Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  818. Ciurea Grigore Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  819. Andreea Lup – Judecătoria Oradea
  820. Paul Hălmăgean – Judecătoria Mediaș
  821. Chișbora Mircea Cristian – Tribunalul Bistrița-Năsăud
  822. Crăciun Florian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  823. Liana Anișoara Cocis – Tribunalul Cluj
  824. Ioana Popa – Judecătoria Sectorului 2 București
  825. Lucia Galetan – Judecătoria Caracal
  826. Cosmina Chirila – Judecătoria Cluj-Napoca
  827. Miroiu Floriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov)
  828. Oprea Veronica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău)
  829. Andreea Ghenu – DNA Brașov
  830. Ionascu Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  831. Constantin Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  832. Dulca Adelina Silvia – Judecătoria Oradea
  833. Andreea Maria Dumbrăveanu – Curtea de Apel București
  834. Murătură Andreea Cornelia – Judecătoria Fetești
  835. Chereches Oana Adelina – Tribunalul Vaslui
  836. Rényi Erika – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
  837. Frăsie Lazăr Vasile – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
  838. Vîlcea Luciana Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
  839. Marcu Mariana Adina – Judecătoria Deva
  840. Puiu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
  841. Stoicescu Andreea – Judecătoria Sectorului 1 București
  842. Corduneanu Anamaria – Tribunalul Botoșani
  843. Duță Mihai Gabriel – Judecătoria Roșiori de Vede
  844. Peter Antal Levente – Judecătoria Miercurea Ciuc
  845. Buda Dorel Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  846. Pop Andrei – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
  847. Tisu Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  848. Obreja Irinciuc Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
  849. Nagy Csilla Noemi – Tribunalul Specializat Mureș
  850. Ștefan Petre Menandru – Judecătoria Negrești-Oaș
  851. Epurescu Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  852. Scalețchi Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  853. Dăscălescu Cristian – Judecătoria Brezoi
  854. Antohi Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
  855. Neculaes Alina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
  856. Muscalu Ramona – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  857. Rusu Ionela – Judecătoria Buzău
  858. Moraru Alina – DNA Iași
  859. Paul Bosînciuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  860. Dohan Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
  861. Georgiana Gabriela Georgescu – Judecătoria Sectorului 3 București
  862. Olariu Ioana Cristina – Judecătoria Sibiu
  863. Alexandru Barcan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
  864. Manolica Maria Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
  865. Bîtu Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  866. Anghelescu Carla Alexandra – Tribunalul București
  867. Mărculescu Roxana – Judecătoria Sectorului 1 București
  868. Prinose Elena Georgiana – Judecătoria Sectorului 2 București
  869. Mihaela Roibu – Tribunalul Timiș
  870. Geanta Ioan Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  871. Petrescu Andrada Ioana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
  872. Irina Isar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  873. Andreea Apostol – Judecătoria Sectorului 3 București
  874. Ruxandra Mureșan – Judecătoria Sânnicolau Mare
  875. Mihai Irina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
  876. Gruia Teodor Streinu – Judecătoria Bolintin Vale.
  877. Virdea Dorina Elena – Judecătoria Petroșani
  878. Grigore Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
  879. Adriana Pușcașu – Judecătoria Turda
  880. Marinela Grigorie – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
  881. Lia Sorin Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  882. Lavinia Dorcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  883. Felicia Prodan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
  884. Radu Alba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila)
  885. Andreea Alexandra Mateescu – Tribunalul București
  886. Orzață Maria Manuela – Tribunalul București
  887. Laura Adina Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj)
  888. Pricop Răzvan Ionuț – Tribunalul Constanța
  889. Claudia Jderu – Curtea de Apel București
  890. Adrian Popescu – Tribunalul Cluj
  891. Sauciuc Ramona Nicoleta – Judecătoria Pașcani
  892. Sauciuc Andrei – Judecătoria Iași
  893. Prodișteanu George Bogdan – Judecătoria Dej
  894. Ramirez Molina Ioana Liliana – Tribunalul Cluj
  895. Jilavu Eduard Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
  896. Lucia Zaharia – Curtea de Apel București
  897. Ghilan Irina Brîndușa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
  898. Bursuc Andreea Claudia – DIICOT
  899. Ciocoiu Georgiana Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
  900. Gușă Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pogoanele
  901. Mustafa Reynan – Parchetul de pe lângă Înaltă Curte de Casație si Justiție
  902. Mișcoci Loredana Elena – Judecătoria Bălcești
  903. Iuliana Lucanu – DIICOT
  904. Moldoveanu Mitruț Cosmin – Judecătoria Deva
  905. Mihnea Valentin Stoicescu – Judecătoria Sectorului 1 București
  906. Andrei Claudia Ioana – Judecătoria Dorohoi
  907. Oana Valeria Chiriță – Judecătoria Sectorului 1 București
  908. Naș Bogdan Emil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
  909. Asmaradei Andrei Iulian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
  910. Deac Daniela – Judecătoria Marghita
  911. Orza Bogdan – DIICOT Târgu Mureș
  912. Andrei Aristide Ștefan  – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
  913. Codreanu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  914. Mic Ioana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
  915. Mateescu Mihaela Doinița – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
  916. Ailioaei Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  917. Marian Chiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  918. Livădariu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  919. Miron Bogdan – Judecătoria Năsăud
  920. Babenco Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
  921. Lohan Iulia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  922. Troacă Simona – DNA Timișoara
  923. Tiberius Ilie Moldovan – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  924. Bratu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  925. Ruxandra Georgescul – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  926. Adriana Alexe – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  927. Coșniță Ciprian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  928. Irina Dumitru – Tribunalul Specializat Mureș
  929. Codruța Rusu – Tribunalul Mureș
  930. Stan Sever – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  931. Ursu Oana Alina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  932. Popa Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  933. Anca Alexandra Florentina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  934. Ghidiu Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  935. Sighete Brigitte – Judecătoria Chișineu Criș
  936. David Dan Adrian – Tribunalul Hunedoara
  937. Mocanu Irinel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  938. Ruxandra Răileanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  939. Roxana Țîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  940. Bogdan Rocsin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  941. Radu Togan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
  942. Abagiu Vasile – DNA Constanța
  943. Dănuț Ungur – Tribunalul Arad
  944. Ana Dana – DNA
  945. Cosmin Grancea – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
  946. Aurelian Manzu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
  947. Marincas Minodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  948. Vlad Mihai Neagoe – Curtea de Apel Brașov
  949. Onigaș Adina Mihaela – Judecătoria Năsăud
  950. Serban Viorel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  951. Rarinca Felicia Tincuta – Judecătoria Brașov
  952. Delia Mihai – DNA Brașov
  953. Andreea Benedek – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
  954. Mocanu Simona Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  955. Ionuț Amariei – DNA
  956. Madalina Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  957. Tilvescu Antoaneta Lotica – Tribunalul Gorj
  958. Anuta Anisoara – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  959. Zglimbea Isabela – Judecătoria Craiova
  960. Baciu Paula Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
  961. Serghei Cătălin – Tribunalul Neamț
  962. Munteanu Adina – Tribunalul Neamț
  963. Sandu Daniela – Tribunalul Neamț
  964. Vasiliu Claudia – Tribunalul Neamț
  965. Bumbu Robert – Tribunalul Neamț
  966. Chiruţă Mihaela – Tribunalul Neamț
  967. Boţu Petronela – Tribunalul Neamț
  968. Anca Ștefănescu – Judecătoria Bolintin Vale
  969. Stanciu Mihaela – Judecătoria Constanța
  970. Stefana Pascaru – Judecătoria Iași
  971. Anca Stoica – Judecătoria Sectorului 2 București
  972. Mihai Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
  973. Pavel Andrada Stefana – Judecătoria Gherla
  974. Carastoian Irina – Judecătoria Sectorului 1 București
  975. Ioana Elena Cîmpean – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
  976. Layet Carmen – Judecătoria Buftea
  977. George Marian Tomescu – Tribunalul Argeș
  978. Laura Sporiș – Judecătoria Gherla
  979. Viorica Flucsă – DIICOT Timișoara
  980. Oana Andreea Onofrei – Judecătoria Sectorului 1 București
  981. Marius Stancu – Curtea de Apel București
  982. Pop Ciprian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
  983. Golea Lorelei – Judecătoria Brașov
  984. Magdalena Hanu – Tribunalul Galați
  985. Cristina Gogea – Tribunalul Covasna
  986. Ionas Petru – Judecătoria Lugoj
  987. Belchiță Mihai Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
  988. Foltea Cretu Loredana – Judecătoria Moinești
  989. Mociran Adela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
  990. Crina Cristina Capota – Tribunalul Cluj
  991. Bontea Cristina Augustina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  992. Eva Ciorba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
  993. Mihaela Ungureanu – Tribunalul Specializat Argeș
  994. Gabriela Rugea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Mangalia
  995. Mihai Prună – DNA
  996. Dordea Alina Maria – Judecătoria Blaj
  997. Elena Madalina Malea – Judecătoria Pitești
  998. Doroftei Georgiana – Judecătoria Sibiu
  999. Brătilă Cristina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova)
  1000. Botezatu Andrea Petronela – Judecătoria Sfântu Gheorghe
  1001. Claudia Bodean – Curtea de Apel Constanța
  1002. Raluca Nor Bosnea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  1003. Bosnea Cristi Sorin –  Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
  1004. Orz Anca Ioana – Judecătoria Satu Mare
  1005. Dana Eugenia Pop – Judecătoria Satu Mare
  1006. Florin Tohatan – DIICOT Maramureș
  1007. Scorta Robert – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
  1008. Negrut Catalina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6
  1009. Șerban Daniel Mihai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
  1010. Teslovan Sîrbu Teodor Călin – Tribunalul București
  1011. Andrei Cristian Ion – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  1012. Pelmus Ciprian Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  1013. Pelmus Atena – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  1014. Ștefan Dorina Roxana – Judecătoria Craiova
  1015. Tolescu Ilona Silvia – Judecătoria Craiova
  1016. Todea Laurențiu Mirel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
  1017. Gabriel Mustață – Tribunalul Constanța
  1018. Oana Zabava – Tribunalul Sibiu
  1019. Bărbieru Ionel – Judecătoria Botoșani
  1020. Valentin Luca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Sibiu)
  1021. Monica Munteanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brasov
  1022. Baldea Diana – Parchetul de pe lângă TribunalulIasi
  1023. Ardelean Mihaela – Judecătoria Sighetu Marmatiei
  1024. Viorela Tisler – Judecatoria Sector 3
  1025. Carmen Rata Alexandrescu  – Tribunalul Hunedoara
  1026. Topan Alina – Tribunalul Cluj
  1027. Liviu-Georgian Oprisan – DIICOT BT Vrancea
  1028. Tinca Ionela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
  1029. Cristina Radu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucuresti
  1030. Mihalache Andreea- Judecătoria Huedin
  1031. Toader Iulia Alina – Judecatoria Braila
  1032. Barea Brezae Alexandra – Tribunalul Bucuresti
  1033. Tomozei Adrian – Tribunalul Bacău
  1034. Arion Larisa-Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  1035. Silvia Hanzu – Tribunalul Sibiu
  1036. Finica Sorina, Avornicitei Corina Elena – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
  1037. Octavia Pripasu – Judecatoria Sectorului 1 București
  1038. Ionuț Matei – Înalta Curte de Casație și Justitie
  1039. Muntean Daniela-Felicia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu-Severin
  1040. Sima Cosmin Ion – Tribunalul Mehedinți
  1041. Chitas Vasile – Judecatoria Piatra Neamt
  1042. Rad Iuliana – Judecătoria Targu-Mureș
  1043. Alina Petruta Buculei – Curtea de Apel Bucuresti
  1044. Monica Macovei – Judecătoria Brașov
  1045. Zamfir Nicoleta Simona – Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 București
  1046. Patricia Carmen Calai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
  1047. Florescu Gabriela – Judecatoria Giurgiu
  1048. Isabela Nedelea – DIICOT ST Pitești
  1049. Saulea Stefania Zoie – Judecatoria Ploiesti
  1050. Coca Alexandra – Judecătoria Sectorului 2 București
  1051. Ruță Ana-Maria – Judecătoria Pitesti
  1052. Rădulescu Ana-Maria – Judecătoria Pitesti
  1053. Grigore Cosmin – Judecătoria Pitesti
  1054. Valina Calarasu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
  1055. Dari Bogdan Alexandu – Tribunalul București
  1056. Corina Dinica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
  1057. Adina Monica Burdan – Curtea de Apel Timisoara
  1058. Ionela Crina Balan – DNA
  1059. Alexandru-Marian Stătescu – Tribunalul București
  1060. Costel Taftă – Judecătoria Panciu
  1061. Angela Hanga Farcas – Parchetul de pe langa Judecatoria Constanta
  1062. Elena Mirtha Meleacă – Curtea de Apel Craiova
  1063. Vali Ileana Nita – Curtea de Apel Craiova
  1064. Alexandrina Cucu – Judecătoria sectorului 6 Bucuresti
  1065. Sterie Roxana – Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 4 București
  1066. Criste Anca Adriana – Judecatoria Zalău
  1067. Mihai Valentin- DIICOT
  1068. Daniel Horodniceanu – DIICOT Iași
  1069. Bujor Oana-Ionela – Judecătoria Galați
  1070. Ana-Maria Chirila – Tribunalul Suceava
  1071. Mihet-Popa Corina – Tribunalul Timis
  1072. Marginean-Peczi Anamaria, DIICOT-ST Cluj
  1073. Dan Seniciu, DIICOT ST Tg. Mures
  1074. Cezar Tulita – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea (delegat)
  1075. Andreea Bolboros- Judecătoria Iasi
  1076. Andrei Constantin-Cristi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  1077. Alexe Marina Daniela – Judecătoria Fetești
  1078. Sabau Gligor – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
  1079. Carmen Fota, DIICOT
  1080. Chiriac Adrian, Curtea de Apel Iasi
  1081. Romulus Varga – PICCJ
  1082. Nicoleta Adriana Luca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timisoara
  1083. Șofranca Dragoș Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  1084. Apostol Iordăchioaia Ionuț – Curtea de Apel Suceava
  1085. Dordea Alexandra, DNA
  1086. Stoica Marian Bogdan Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgăşani
  1087. Georgiu Ioan – Judecatoria Gherla
  1088. Hurjui Oana Cristina – Curtea de Apel Suceava
  1089. Jardieanu Elena Ramona – DNA
  1090. Stancele Diana – DNA
  1091. Popescu Andreea-Florina, Judecătoria Craiova
  1092. Chirila Magdalena DIICOT-SC
  1093. Maierean Ana, Curtea de Apel Suceava
  1094. Ioan Gaga – Tribunalul Cluj
  1095. Popa Flavian – DIICOT-SC
  1096. Serban Brindusa -CA Iasi
  1097. Maria Ristache – Tribunalul Mureș
  1098. Trandafir Anca – Tribunalul Iasi
  1099. Nedelcu Nicolae – Judecătoria Ploiești
  1100. Enache Cristiana Dana – Curtea de Apel Ploiesti
  1101. Cimpeanu Florentina – Judecatoria Ploiesti
  1102. Colceriu Sorin Mihai – DIICOT Bt Harghita
  1103. Gavra Codrin – DNA – SC
  1104. Ioana Tabacu – Judecătoria Craiova
  1105. Ionuț Tabacu – Judecătoria Craiova
  1106. Gavrilă Sebastian – Judecătoria sectorului 1 București
  1107. Daniel Cojocaru – DNA
  1108. Bogdan Chis – DNA Oradea
  1109. Maria Nicola – Tribunalul Dolj (pensionată)
  1110. Teleki Lucreția – Parchetul de pe lângă Tribunalul pentru Minori și Familie Brașov (pensionată)
  1111. Ruslana Sorbala – Tribunalul Dolj (pensionată)

No related posts.

Lasă un comentariu


− three = 5